logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Методичне об'єднання соціально-психологічної служби


Місячник профорієнтації

        У комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради у лютому-березні  пройшов Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир – 2017».

Детальніше за посиланням Місячник профорієнтації

    

  


08.02.2017 року соціальним педагогом Моргун А.Г. було проведено відкритий захід у 8-А класі (клас інтенсивної педагогічної корекції): інтелектуальну гру «Детективна агенція». Розділившись на дві команди, поступово виконуючи завдання та набираючи бали, учасники  отримали змогу спробувати себе у ролі справжніх детективів: розв’язати логічні загадки, перевірити свою увагу, спостережливість, кмітливість та допитливість!

      За результатами роботи та набраними балами команди учнів, які представляли дві окремі детективні агенції, отримали грамоти, які відзначили їх досягнення в інтелектуальній грі.

      Велика подяка всім учасникам заходу за продемонстровану ерудицію та командну роботу!

Розробка заходу Інтелектуальна гра «Детективна агенція» 

Фотозвіт заходу


Профілактика ВІЛ/СНІДу

      У серпні-вересні 2017 року соціальним педагогом Моргун Анастасією Григорівною були проведені навчально-просвітницькі тренінгові заняття для педагогів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради за програмою курсу «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці».

     Цей навчальний курс  розроблений та впроваджується в загальноосвітні навчальні заклади за підтримки проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини. 

Детально про захід за посиланням  Профілактика ВІЛ/СНІДу