logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Методичне об'єднання соціально-психологічної служби

1. Річний план роботи методичного об'єднання

      

Філіппенко Валентина Юріївна - соціальний педагог ("спеціаліст")

Сєркова Анастасія Григорівна - соціальний педагог ("спеціаліст")

Пугач Лілія Василівна - практичний психолог ("спеціаліст вищої категорії")


 

ЗУСТРІЧ З ГІНЕКОЛОГОМ-ЮВЕНОЛОГОМ "КЛІНІКИ, ДРУЖНЬОЇ ДО МОЛОДІ"

   4 грудня 2018 року до дівчат 7-8-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітала гінеколог-ювенолог  «Клініки, дружньої до молоді» Лаврова Наталія Ігорівна.

   Зустріч лікарки з дівчатами-підлітками була присвячена темі «Особливості дорослішання».

   Під час спілкування з спеціалістом учениці ставили питання, активно обмінювалися поглядами і думками щодо ознак підліткового віку та розвитку. Дізналися багато цікавої корисної інформації і вже вкотре переконалися, що своє здоров’я треба берегти та зміцнювати з дитинства.

   Дякуємо спеціалістам «Клініки, дружньої до молоді» за співпрацю. 

 


 

ВІКТОРИНА ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ, ПРИСВЯЧЕНА ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

      

 

 


ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ "ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

ТА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ" ДЛЯ ПЕДАГОГІВ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

      


ВИХОВАНЦІ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ВІДВІДАЛИ "КЛІНІКУ, ДРУЖНЮ ДО МОЛОДІ"

 

   21 листопада 2018 року учні 10-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали «Клініку, дружню до молоді», яка є структурним підрозділом «Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні № 5».

   Такі візити вже стали традиційними для десятикласників нашого закладу. Вони проходять вже третій рік поспіль у рамках проведення факультативу «Захисти себе від ВІЛ» і теми «Джерела допомоги для молоді», а також у рамках реалізації шкільної програми по збереженню репродуктивного здоров’я молоді. 

   Мета відвідування клініки: ознайомлення з послугами та принципами роботи установи, в якій молоді люди при необхідності можуть отримати  допомогу на безоплатній основі.

   Десятикласники взяли участь у тренінгу «Що таке ВІЛ-інфекція» і пройшли експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію.

  Кожен учасник заходу особисто переконався в тому, що «Клініка, дружня до молоді» у своїй роботі керується принципами анонімності та конфіденційності.

 


ПОЧАТОК РОБОТИ "ШКІЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ" У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

З 2018-2019 навчального року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради розпочала свою роботу «Шкільна служба порозуміння» з метою профілактики конфліктів та протидії булінгу в шкільному середовищі...

      


ПРОСВІТНИЦЬКА ЛЕКЦІЯ ВІД ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА "КЛІНІКИ, ДРУЖНЬОЇ ДО МОЛОДІ"

    Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради продовжує активну співпрацю з «Клінікою, дружньою до молоді», яка є структурним підрозділом Комунального закладу «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» Запорізької обласної ради, з метою збереження репродуктивного здоров’я молоді та профілактики ВІЛ і ІПСШ.

   13 листопада 2018 року до учнів десятого класу завітала лікар-дерматовенеролог клініки Корсакова Олена Володимирівна.

   Досить цікавими та пізнавальними були її лекції «Захворювання, які передаються статевим шляхом» і «Догляд за шкірою у підлітковому віці».

   Під час виступу лікарка доступно й зрозуміло донесла ліцеїстам важливу інформацію про найпоширеніші венеричні інфекції, шляхи їх передачі, ранню діагностику і наслідки для здоров’я людини. Було також визначено основні методи профілактики захворювань.

   Десятикласники активно взаємодіяли з фахівцем: ставили питання, висловлювали власні думки стосовно теми заняття, а також з’ясували, де саме молода людина може знайти допомогу для себе при виникненні проблеми.

  Дякуємо медикам-експертам «Клініки, дружньої до молоді» за цікаву інформацію, сподіваємося на подальшу співпрацю!


ПСИХОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР "ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В ШКІЛЬНОМУ ПРОСТОРІ"

      


 

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ В "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

   Жовтень 2018 року приніс нам не тільки теплі сонячні дні, а й ознаменував собою початок  проведення предметних тижнів у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради. 

   Першою естафету прийняла психологічна служба освітнього закладу: з 8 по 15 жовтня 2018 року в ліцеї  активно проходив Тиждень психології.

   Протягом Тижня відбувалося багато різноманітних заходів, у яких залюбки брали участь усі ліцеїсти.

   Щирі емоції діти передали, малюючи свій настрій. Саме так з’явився конкурс-виставка малюнків під назвою «Мій настрій» від учнів 4-5-х класів...

      


Місячник профорієнтації

        У комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради у лютому-березні  пройшов Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир – 2017».

Детальніше за посиланням Місячник профорієнтації

    

  


08.02.2017 року соціальним педагогом Моргун А.Г. було проведено відкритий захід у 8-А класі (клас інтенсивної педагогічної корекції): інтелектуальну гру «Детективна агенція». Розділившись на дві команди, поступово виконуючи завдання та набираючи бали, учасники  отримали змогу спробувати себе у ролі справжніх детективів: розв’язати логічні загадки, перевірити свою увагу, спостережливість, кмітливість та допитливість!

      За результатами роботи та набраними балами команди учнів, які представляли дві окремі детективні агенції, отримали грамоти, які відзначили їх досягнення в інтелектуальній грі.

      Велика подяка всім учасникам заходу за продемонстровану ерудицію та командну роботу!

Розробка заходу Інтелектуальна гра «Детективна агенція» 

Фотозвіт заходу


Профілактика ВІЛ/СНІДу

      У серпні-вересні 2017 року соціальним педагогом Моргун Анастасією Григорівною були проведені навчально-просвітницькі тренінгові заняття для педагогів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради за програмою курсу «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці».

     Цей навчальний курс  розроблений та впроваджується в загальноосвітні навчальні заклади за підтримки проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини. 

Детально про захід за посиланням  Профілактика ВІЛ/СНІДу