logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Професійний орієнтир-2018


Опубліковано Нд, 18 Березня 2018 в 19:05


Вибір професії – це важливий і дуже відповідальний крок у майбутнє. Саме від вибору спеціальності залежить усе життя людини.

Здобуваючи освіту в школі, опановуючи нові знання, діти розкривають у собі також нові таланти: до науки, музики, ораторського чи театрального мистецтва, до інформаційних технологій, живопису, техніки, журналістики, спорту, майстрування роботів, туризму, медицини тощо. Отож, реалізовуючи творчий потенціал і роблячи перші кроки до самопошуку, молоді люди досягають геніальності в улюбленій справі, що захоплює, надихає, розвиває, збагачує духовно і матеріально, звичайно ж. Згодом робота стає способом життя.

З 16 березня по 16 лютого 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив місячник профорієнтації «Професійний орієнтир-2018».

У рамках місячника було проведено конкурси дитячого малюнка «Моя майбутня професія» та рекламних плакатів «За робітничими професіями майбутнє». Також учні 7-10 класів взяли активну участь у конкурсі презентацій «Професії моїх батьків». Були проведені тематичні виховні години.

Протягом місячника відбулися зустрічі із представниками ВНЗ та ПТНЗ. Учні 9-х класів відвідали Запорізькі професійно-технічні училища №31 та №1.

Сподобалась юнацтву профорієнтаційна зустріч із студентками Запорізького національного університету, які розказували та під супровід слайдів презентації і тематичних відеосюжетів демонстрували переваги навчання саме на факультеті журналістики.

Сподіваємось, що кожен майбутній випускник вже вирішив, ким стати, яку професію обрати, а якщо ще ні, то «Професійний орієнтир-2018» допоміг зорієнтуватися, в якому напрямку треба рухатись, щоб досягти поставлених цілей, реалізувати себе та знайти свій шлях у житті.