logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики


Опубліковано Пн, 26 Лютого 2018 в 09:38


       24-25 лютого 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» зібралися найкращі юні генії природничих наук Запорізького краю на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Змагання проходили в два тури: практичний і теоретичний.

        Керівник олімпіади - завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Запорізького обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Васильченко Лілія Володимирівна.

      24 лютого на урочистому відкритті конкурсу в актовій залі ліцею учасників привітав голова журі, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедрою фізики та методики її викладання Запорізького національного університету Іваницький Олександр Іванович. З найкращими словами звернувся до розумників і розумниць кандидат педагогічних наук, доцент, доктор кафедри фізики та методики її викладання Андрєєв Андрій Миколайович.

      Побажав успіхів, цікавих експериментів і нових фізичних відкриттів талановитій молоді Запорізької області старший лаборант кафедри фізики та методики її викладання Запорізького національного університету Яровий Ярослав Вікторович.

      Гостинно вітала в стінах освітнього закладу учасників олімпіади та їхніх керівників директор «Козацького ліцею» Губіна Оксана Олександрівна.

      Після урочистого відкриття діти розійшлися по навчальних кабінетах для підготовки та виконання завдань першого етапу випробувань –  практичного туру фізичної олімпіади, де учасники проводили експерименти, робили певні виміри, а потім за формулами та відповідно до розрахунків розв’язували різноманітні задачі.

        25 лютого для юних фізиків розпочався другий етап випробувань – теоретичний тур конкурсу, на якому учасники показали свої знання з основних питань природничої науки.

      Бажаємо усім конкурсантам віри в себе, перемоги в першу чергу над собою, творчого самовдосконалення, натхнення і тільки якнайкращих результатів! Нехай щастить!