logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Проведення турніру з футзалу на призи Святого Миколая


Опубліковано Пт, 15 Грудня 2017 в 14:30


      Протягом двох днів (12-13 грудня 2017 року) проходив турнір з футзалу на призи Святого Миколая в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

     Організатор заходу – керівник гуртка «Футбол» Філоненко Сергій Васильович.  

     Змагання проводились у двох вікових категоріях: молодша (5-6-ті класи) та старша (9-11-ті класи). Серед команд маленьких футболістів переможець визначався за кубковою системою. У півфіналах зустрілися команди 5-А і 5-Б класів, а також спортсмени 6-А з командою 6-Б класу.

     Матч між п’ятикласниками завершився результативною нічиєю: 2-2. Визначила переможця серія післяматчевих пенальті. З рахунком 4-3 перемогли учні 5-А класу.

    У другому півфіналі зустрілися шестикласники. Цей матч викликав ажіотаж у вболівальників. Трибуни були заповнені вщент. Під зливою шаленої підтримки перемогу здобула команда 6-Б класу з рахунком 3-2.

     Матч за третє місце був дуже цікавим та напруженим. У цьому матчі футболісти 5-Б класу проявили себе не тільки як майстерні виконавці , а і як справжні бійці: програючи по ходу зустрічі - 1-0, змогли зрівняти рахунок завдяки зусиллям свого капітана Хуссіна Танвіра. Цього вечора Танвір був неперевершений і своїми технічними діями нагадував Ліонеля Мессі.

     Але матч для п’ятикласників знову закінчився нічиєю - усе вирішувала «футбольна лотерея» - післяматчеві пенальті. Цього разу доля посміхнулась команді 5-Б класу і вони перемогли у серії 5-4, посівши при цьому ІІІ місце в змаганнях.

    Фінал зустрів своїх героїв. Ними стали дві найкращі команди 5-А та 6-Б класів , хоч 5-А відкрив рахунок, але досвід дав про себе знати – перемогла команда 6-Б класу з рахунком 6-3.

     У старшій віковій групі переможець визначався за системою чемпіонату: кожна команда зіграла з іншою командою, набираючи бали.

     ІІІ місце в турнірі з футзалу посіла команда 9-В класу, ІІ місце- 9-Б, а переможцями стали спортсмени 11-Б класу.

     Найкращим гравцем змагань визнано Хуссіна Танвіра, а найкращим воротарем - Гнідого Євгена, який захищав свої ворота, неначе відважний лев!

     15 грудня 2017 року на Великому Колі призери та переможці турніру з футзалу були нагороджені почесними Грамотами та солодкими подарунками від Святого Миколая.