logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

СТАЛИ ФАХІВЦЯМИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


Опубліковано Чт, 2 Листопада 2023 в 12:26


   З 24 по 27 жовтня 2023 року в живописній місцині Козина, що у Київській області, проходив Всеукраїнський семінар-тренінг на тему «Фахівець з питань національно-патріотичного виховання».

   Захід був організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації у партнерстві з Київським обласним молодіжним центром.

  Зібралися учасники з різних куточків України: Одеської, Сумської, Полтавської, Закарпатської, Донецької, Львівської, Чернігівської,  Кіровоградської, Волинської, Запорізької та інших областей країни.

   Педагоги Запорізького Козацького ліцею Юлія Філоненко та Сергій Філоненко також долучилися до Всеукраїнського семінару.

   Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, представники керівництва Київської облдержадміністрації, військовослужбовці, волонтери, представництво патрульної поліції.

   Відбулася також зустріч із Ігорем Гордійчуком, генералом-майором, героєм України. Учасники заходу подякували Ігорю Володимировичу за внесок у захист України та у військово-патріотичне виховання молодого покоління.

  Родзинкою першого дня навчання став майстер-клас із народних пісень і танців.

   Другого дня взяли участь у Тихому Фестивалі відповідальності. Говорили про Декларацію відповідальності людини, працювали в групах.

   Слухали лекції на історичну тематику. Цікавою була лекція-гутірка із PhD в галузі історії з кандидатом історичних наук Олегом Водяним щодо нових та цікавих лайфхаків презентації історичного матеріалу серед різних цільових аудиторій та подолання комплексу меншовартості.

   Цього ж дня дізналися про символізм у житті та культурі українців від митця, професора, викладача Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука – Олександра Босого. Повернулися до свого минулого, витоків, історії, оповитої легендами та переказами.

   Третій день навчання був практичним – відпрацьовували домедичну підготовку і тактичну медицину, займалися стрілецькою підготовкою – виконували вправи зі стрільби по мішенях із пістолета і карабіна на базі Standfort.

   На четвертий день були активно залучені до майстер-класів з виготовлення свічок та ліплення з глини від майстрів Ржищівського археолого-краєзнавчого музею. Писали також радіодиктант національної єдності.

   Під час закриття заходу подякували організаторам за цікавий та змістовно наповнений семінар, за комфорт і затишок.

   Отримали новий практичний досвід, обмінялися досвідом та домовилися про співпрацю.

      

Більше світлин за посиланням: СТАЛИ ФАХІВЦЯМИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ