logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

У Запорізької області стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Яскраві діти України"


Опубліковано Вт, 7 Листопада 2017 в 10:47


       5 листопада 2017 року проходив огляд-відбір талановитих дітей віком від 6 до 14 років, які мріють про світову сцену та хочуть стати відомими співаками, для участі в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який відбудеться у м. Запоріжжі з 30 листопада по 2 грудня у Палаці культури «Дніпроспецсталь».

        Маленькі зірочки з’їхались з усіх куточків Запорізької області та м. Запоріжжя до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради, на базі якого проходив кастинг.

       На урочистому відкритті заходу директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Тетяна Ярославівна представила журі-професіоналів: керівника Громадської організації «Яскраві діти України», режисера Національної опери України, постійного члена журі міжнародних вокальних та театральних конкурсів (Україна, Фінляндія, Польща, Німеччина, Литва, Латвія, Білорусь, Азербайджан) Ларису Леванову, а також вокального тренера конкурсу «Яскраві діти України», 

лауреата міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова Хвиля - 2003», багаторазову призерку Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсів і викладача вокалу на проекті «Голос. Діти» на телеканалі «1+1» Євгенію Дубову та ін.

       З-поміж близько 33-х яскравих неповторних конкурсантів, які дивували оригінальними образами, розмаїттям костюмів, цікавим репертуаром, потужними голосами та харизмою, обирати було дуже важко. Кожен хотів вразити своїми артистичними вміннями й вокальним талантом.

 

      2 грудня вся Запорізька область буде вболівати за всіх учасників конкурсу, які змагатимуться за перемогу в грандіозному національному фіналі Всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України» та за право представляти Україну на світовому фестиваль «SanremoJunior-2018» в Італії.