logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ МЕДАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ


Опубліковано Вт, 4 Липня 2023 в 20:01


    1 липня 2023 року у Запорізькій обласній філармонії відбувся урочистий захід з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області – вітали золотих і срібних медалістів, серед яких – і випускники Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Ступак Сергій, Лисенко Єлизавета, Зубарева Софія та Куценко Вікторія.

   Випускників, які мають найвищі здобутки в освіті, привітали голова Запорізької обласної ради Олена Жук, депутатка обласної ради Оксана Бугайчук, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Сиволап та заступник Запорізького міського голови Анатолій Васюк.

   Від імені усіх випускників із вітальним словом звернулася Лисенко Єлизавета: «Вітаю всіх присутніх сьогодні у цьому залі. Від майбутніх вчителів, лікарів, юристів, винахідників, журналістів, артистів і просто хороших та добрих людей хочу висловити наші слова вдячності.

   Роблячи перші кроки у доросле життя, хочеться подякувати усім причетним до нашого сьогоднішнього свята: вчителям-наставникам, адміністрації за науку, постійний стимул і величезний внесок у кожного з нас; батькам – за терпіння, підтримку і турботу. Дякуємо за віру в нас! Щиро хочемо виправдати ваші надії і сподівання та досягти таких висот, щоб ви могли пишатися нами.

   Не так ми уявляли наше прощання зі школою, приємні клопоти і переживання з нагоди вступу у доросле життя. Бо, на превеликий жаль, ми, випускники 2023 року, закінчили школу у нелегкі воєнні часи. Звучить незвично і страшно: «Діти війни...» Але ми навчилися не боятися, не здаватися і вірити у себе. І те, що ми сьогодні стояли на цій сцені, вказує на нашу витримку, цілеспрямованість і бажання не підвести. Насамперед не підвести себе, свою наполегливу працю і прагнення до заповітної мрії.

   У кожного свій фронт. Наш фронт, наша зброя – це наші знання. І ми обіцяємо гідно нести звання «медаліст» кожен своєю дорогою життя і творити світле майбутнє рідної вільної країни. Адже майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас. А ми завжди з Україною в серці!»

   До речі, випускник нашого освітнього закладу Ступак Сергій отримав найвищий бал із НМТ у 2023 році – 200 балів з математики, а Лисенко Єлизавета – 195 балів з української мови.

   Дякуємо їхнім педагогам – Голенко Тетяні Володимирівні (вчительці математики) та Кондратенко Тетяні Володимирівні (вчительці української мови) за міцні ґрунтовні знання.

   Захоплюємося Вами, гідними юними громадянами сильної та незламної нашої країни.

   Україно, з такою молоддю ти маєш світле майбутнє! Добра та Миру усім нам!

    Слава ЗСУ! Слава Україні!