logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗАПОРІЗЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАЗОМ З УСІЄЮ УКРАЇНОЮ ТА СВІТОМ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА


Опубліковано Ср, 8 Грудня 2021 в 10:08


   Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

   З 2021 року Міжнародний день волонтера в Україні відзначають на державному рівні.

   Святкування припадає на 5 грудня.

   Запорізький Козацький ліцей долучився до потужного сплеску українського волонтерства у 2014 році, коли розпочалася війна на Сході країни, –  активно допомагав воїнам-захисникам рідної землі...

   Наша дружна ліцейна родина систематично та активно займається волонтерською діяльністю: ініціює та долучається до всесвітніх і всеукраїнських, обласних екологічних волонтерських акцій і флешмобів; допомагає дітям із реабілітаційних центрів, які тимчасово опинилися у скрутних життєвих обставинах тощо.

   Отож 6 грудня 2021 року з нагоди свята у нашому освітньому закладі відбувся Мініфестиваль добрих справ.

   На захід запросили одного з найкращих волонтерів України, славнозвісного ангела добра та експерта із волонтерської діяльності – менеджера по роботі з волонтерами благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» Юрія Вдовцова, який поділився досвідом волонтерування та навчання юних доброчинників з учнями 9-11-х класів Козацького ліцею.

   Представила свої волонтерські проєкти також молодь нашого освітнього закладу: колектив 11-х класів презентував широкому загалу акцію «Допоможемо маленьким хвостикам», організовану для тварин з притулку «Дай лапу, друже», а лідерка дитячо-юнацької організації «КІШ», представниця дитячого осередку «Інтеракт» клубу «Ротарі Запоріжжя-Хортиця» Тонковська Вероніка розказала про мистецький захід «Вечір у колі друзів», проведений для маленьких вихованців Запорізького дитячого будинку «Надія».

   Наші великі гарячі серця відкриті для добра та любові, а вчинки є щирими. Разом поспішаємо творити добро!