Опубліковано Чт, 2 Квітня 2026 в 13:19
День сміху в ліцеї «Козацький» пройшов весело та креативно — учні та педагоги разом дарували один одному позитив і гарний настрій.
Зранку всі зібралися, щоб подивитися відеохвилинку сміху та дізнатися, які сюрпризи чекатимуть протягом дня.
Учні показали фантазію у конкурсі «Пікассо нашого часу», створюючи кумедні шаржі на шкільну тематику. Було дуже цікаво спостерігати, як кожен додає свій гумор і неповторний стиль.
Не менш веселою була «Перукарня Майстри випадкові» — день божевільних зачісок! Найкреативніші образи викликали усмішки і у дітей, і у педагогів.
Стінгазета «Шкільні курйози» зібрала найкумедніші шкільні моменти та веселі фото, а у фотозоні кожен міг зробити своє найсмішніше фото з окулярами, вусами чи перуками.
І, звичайно, «Паркан сміху та побажань» — місце, де діти писали жарти, анекдоти та малювали кумедні історії, щоб поділитися позитивом з усіма.
День пройшов у дружній атмосфері, всі сміялися, веселилися та отримали заряд гарного настрою на цілий день. Усмішка справді робить шкільне життя яскравішим!
Переглянути відео та фото із заходів можна на офіційних сторінках ліцею у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094544324104&sk=reels_tab