logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

"9 сил" від Притули Олександра Леонтійовича для колективу "Козацького ліцею"


Опубліковано Чт, 11 Січня 2018 в 13:52


         11 січня 2018 року до колективу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітав громадський діяч, президент Всеукраїнської федерації «Спас»  Притула Олександр Леонтійович з цікавою лекцією.

       «Вдосконалюй себе, людино, а через себе – світ», - саме з цих слів розпочав розмову Олександр Леонтійович.  Він загострив увагу аудиторії на трьох складових, які заважають людині жити: песимізм, заздрість та всезнайство. Для боротьби з цими «недугами» запропонував унікальну систему оздоровлення організму «9 сил», яка основана на практиці та знаннях характерного козацтва.

      Олександр Леонтійович запропонував відчути на собі дію цієї методики шляхом практичного заняття.  Показав, як правильно виконувати деякі вправи із всього комплексу психофізичних вправ, які допоможуть перебувати в тонусі протягом робочого дня, омолоджуючи організм.

      І на завершення зустрічі презентував свій авторський посібник з підтримки фізіологічного здоров’я людини «9 сил». Кожен з присутніх отримав морально-психологічне задоволення від спілкування.

       Дякуємо Притулі Олександру Леонтійовичу, що знаходить час та приділяє увагу колективу «Козацького ліцею», щоб поділитися своїм неоціненним досвідом. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.