logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Новини

  26 та 27 жовтня 2020 року у педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» дні були насиченими і дуже продуктивними: удосконалювали свою педагогічну майстерність на майстер-класах із української літератури від завзятих і креативних вчителів-філологинь Усольцевої О.Є. та Філоненко Ю.В.

Детальніше

СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Опубліковано Ср, 28 Жовтня 2020 в 16:51


   Сьогодні  у нас сталося велике горе... Покинула цей світ золота людина, турботлива бабуся й ідеальна мама, душа компанії, цілеспрямована, добра, милосердна і уважна, наставниця, професіонал - заступниця директора з навчальної роботи Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Бойко Наталія Григорівна.

   У це так важко і боляче вірити...

   Висловлюємо найщиріші слова співчуття родині.

   Світла і вічна пам'ять!

Детальніше

   Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започаткували Всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

   Його мета - привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни; сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху.

Детальніше

   Щорічно у жовтні в Україні проводиться місячник шкільних бібліотек. Гасло місячника-2020 - «Шкільна бібліотека і екологічна просвіта».

   Бібліотека «Козацького ліцею» активно долучилася до проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта».

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Опубліковано Нд, 25 Жовтня 2020 в 13:16


 В сучасних умовах державі та її центральним органам важко слідкувати  за всіма проблемами, які турбують людей. Ще важче їх вирішувати. Забезпечувати повсякденні потреби людини призначене місцеве самоврядування – самостійний устрій власних справ.

   Сучасну цивілізовану демократичну державу неможливо уявити без повноцінної дієвої системи місцевого самоуправління. Вона ніколи не стане життєздатною і ефективною, якщо не буде самоврядування на місцях. Саме в цьому переконує нас світовий досвід (Швейцарія, Велика Британія, Італія та ін.)

Детальніше

Комікси для школярів

Опубліковано Ср, 21 Жовтня 2020 в 13:18


   Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.
 

Детальніше

Шановні батьки! Ваші діти вперше прийшли  до «Козацького ліцею» та адаптувались не тільки до навчання у 5-му класі, як більшість їх ровесників, а також до нової школи та нового колективу. Для нас дуже важливо почути Вашу думку щодо рівня комфортності перебування дитини у нашому навчальному закладі. Пропонуємо Вам відповісти на запитання анкети.

 

Детальніше

ЗАКВІТЧАНИЙ ЖОВТЕНЬ НА ПОДВІР'Ї "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Ср, 21 Жовтня 2020 в 09:27


    Жовтень - дивовижний місяць. Стільки гарячих соковитих кольорів на картині його осіннього пейзажу. Радує барвами і відтінками трав, кущів і дерев, дарує багатий врожай овочів, фруктів, грибів, зерна, зачаровує красою яскравих квітів.

Детальніше

   14 жовтня — Покрова Пресвятої Богородиці, свято Українського козацтва та Захисників України.

    За традицією, Запорізький Козацький ліцей долучається до Всеукраїнських святкувань. У межа співпраці з етноклубом «Мальви» Запоріжжя і товариством «Україна-Світ» 13 жовтня 2020 року організували і провели Міжнародний онлайн-фестиваль «Козацька Покрова-2020».

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Опубліковано Пт, 16 Жовтня 2020 в 13:54


   З 7 до 14 жовтня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень фізичної культури.

   Мета – перевірка фізичної підготовленості вихованців освітнього закладу; популяризація здорового способу життя; відбір представників фізичної культури на ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури.

Детальніше

Stop Sexting, "Припиніть струшувати дитину"

Опубліковано Чт, 8 Жовтня 2020 в 10:53


   На підставі листів Уповноваженого Президента України з прав дитини  від 28.09.2020     № 15/3-01/1684, від 01.10.2020 № 15/3-07/1686 та від 05.10.2020  № б/н  повідомляємо, що за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Детальніше

   Ранок 2 жовтня 2020 року для педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» розпочався бадьоро і енергійно.

   На ґанку освітнього закладу вчителі та вихователі приймали привітання від активу дитячо-юнацької організації «КІШ» і талановитих учнів 7-х класів, які з нагоди професійного свята, Дня працівників освіти, підготували танцювальні подарунки – запальні флешмоби. 

Детальніше

ЗДІЙСНИЛАСЯ МРІЯ

Опубліковано Чт, 1 Жовтня 2020 в 12:22


   29 вересня 2020 року у господарстві Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» нарешті з'явився новий автомобіль, якого чекали 9 місяців.

   Придбали Renault Sandero (Рено Сандеро) за сприяння депутаток Запорізької обласної ради Тетяни Ковиліної та Олени Клімченко.

Детальніше

   27 вересня 2020 року учні 5-х класів, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь у масштабному фестивалі «Туристична сушка», присвяченому Міжнародному дню туризму та 90-ій річниці дитячого туризму в Україні.

Детальніше

   26 вересня 2020 року у спортивному комплексі «Гарт» відбувся чемпіонат міста Запоріжжя із дзюдо.

   Серед учасників змагань - вихованка гуртка спортивної боротьби «Самбо» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Клюєва Катерина, яка здобула перемогу (серед юніорів 2004-2006 р. н.) в міському чемпіонаті та буде представляти Запорізьку область на чемпіонаті України 21 жовтня 2020 року.

Детальніше

   З 21 вересня 2020 року директорка Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Оксана Губіна та заступниця директора з виховної роботи Тетяна Котова відвідали славний Донецький край - взяли участь у щорічній XXVIII Всеукраїнській конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на тему «Інноваційний менеджмент як необхідна умова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти», що стартувала на базі Палацу культури і техніки НКМЗ м. Краматорська.

Детальніше

   18 вересня 2020 року учні 10-Б і 10-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» дистанційно долучилися до роботи IX Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки бізнесу» за участю українських та міжнародних представників освітньої галузі, експертів-економістів і представників бізнесу

Детальніше

ЕКОАКЦІЯ "ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО"

Опубліковано Вт, 22 Вересня 2020 в 11:33


   Кожен, хто є учасником освітнього процесу в «Козацькому ліцеї», добре знає його символіку.

   На прапорі освітнього закладу на зелено-жовтому фоні зображений дуб-велетень із жолудями - усе логічно: дуб - наш ліцей, що постійно розвивається та удосконалюється, а жолуді - учні, які також разом з дубом ростуть-розвиваються і знання їхні з кожним днем стають міцнішими.

Детальніше

ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ "МИ - КОМАНДА!"

Опубліковано Вт, 22 Вересня 2020 в 11:29


   18 вересня 2020 року до тренінгового кабінету Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" на запрошення психологічної служби завітали учні 5-В класу для того, щоб взяти участь в інтерактивному занятті "Ми - команда!"

   Учні 5-В класу, як і всі інші п'ятикласники, прийшли на навчання в ліцей саме у цьому навчальному році - колектив є новим, тому зараз у ньому відбуваються  процеси розвитку та формування класу як колективу.

Детальніше

   Дружна родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» щиро вітає педагога Філоненка Сергія Васильовича, який увійшов у топ-51 найкращих вчителів фізичної культури України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

    Дякуємо за допомогу й підтримку колегам, улюбленим вихованцям і батькам!

Детальніше

14 вересня 2020 року відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічної Премії Верховної ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Директорка Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Оксана Олександрівна Губіна – одна з лауреаток!!!

Детальніше

   14 вересня 2020 року в «літературній вітальні» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися учні 7-х класів та педагоги на творчу зустріч і презентацію книжок запорізької поетеси і письменниці Галини Корицької.

   Письменниця підготувала цікавий формат зустрічі з інтерактивом.  

Детальніше

СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕМЕНА ПО-КОЗАЦЬКИ

Опубліковано Ср, 16 Вересня 2020 в 10:13


   Кожен осінній місяць має свою обрядовість, кожний відтворений у народному фольклорі.

   14 вересня – визначне свято осені - Преподобного Симеона Стовпника та його матері Марфи, або, як його називають у народі, - День Семена.

Детальніше

   З 10 до 11 вересня 2020 року на території Василівського лісництва (турбаза «Лиса Гора») відбулася обласна польова школа «Джури козацькі».

    Команди та рої з усієї області, серед яких і «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», взяли участь у заході.

Детальніше

   1 вересня 2020 року стартував Всеукраїнський конкурс серед закладів загальної середньої освіти. Учні, педагоги та батьки комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради долучилися до Всесвітнього дня прибирання — найбільшої екоакції планети.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 12:14


   Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня.

   11 вересня 2020 року учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до святкування!

Детальніше

ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ ВАЖЛИВЕ Й НЕПОВТОРНЕ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 11:00


10 вересня 2020 року відзначається Всесвітній день запобігання суїциду, метою якого є привернення уваги суспільства до цієї проблеми.

Детальніше

ТВОРЧА ВИСТАВКА ЮНОЇ ТАЛАНОВИТОЇ МАЙСТРИНІ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 10:55


   З  7 вересня 2020 року в бібліотеці «Козацького ліцею» діє виставка робіт у техніці орігамі - кусудамі юної майстрині 9-Б класу Риженкової Софії.

   На презентацію завітали однокласники і педагоги, а також інші учні освітнього закладу.

Детальніше

   Вересень для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відчинив двері не тільки в Країну знань, а і в Країну яскравого і цікавого дозвілля.

Детальніше

   03 вересня 2020 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся товариський турнір з міні-футболу, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

   Це була довгоочікувана футбольна зустріч після довготривалого карантину.

Детальніше

   03 вересня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася профорієнтаційна зустріч із деканом економічного факультету Запорізького національного університету, доктором економічних наук, професором Череп Аллою Василівною.

Детальніше

ВІДЧИНИЛИ ДВЕРІ У ЯСКРАВУ ТА ЦІКАВУ КРАЇНУ ЗНАНЬ

Опубліковано Ср, 2 Вересня 2020 в 21:19


  Кінець минулого навчального року приніс нам багато випробувань і кардинальних змін в системі освіти. Через карантин українські школярі та студенти закінчували навчальний рік дистанційно.

   Дуже сумували за школою усі учасники освітнього процесу! І нарешті дочекалися – процес здобуття знань у новому навчальному році ми розпочали у стінах рідного «КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ»!

Детальніше

"КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" - РОДИНА, ДЕ ВИХОВУЮТЬСЯ ЛІДЕРИ

Опубліковано Вт, 1 Вересня 2020 в 17:29


   У четвер, 27 серпня 2020 року,  вийшов у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «ПравдаЗП» № 33. У рубриці «Європейська освіта по-запорізьки» є дуже цікава стаття про найкращий освітній заклад - «Козацький ліцей» – родина, де виховуються лідери».

   Академічний ліцей з пансіоном. Саме так у найближчому майбутньому буде називатися «Козацький ліцей» - навчальний заклад, що підпорядковується обласній раді. Ще три роки тому це була звичайна школа-інтернат. Завдяки ентузіазму та професіоналізму керівництва і колективу, вона перетворилась на осередок європейської освіти у Запоріжжі, де учням навчатися престижно та надзвичайно цікаво, а батьки активно співпрацюють із вчителями і  щасливі, що тут створені  ідеальні умови для розвитку дітей, їхнього комфорту та зростання.

Детальніше

ВЕЛОПОХІД ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КОМАНДИ "DREAM TEAM ADVENTURE"

Опубліковано Ср, 26 Серпня 2020 в 21:38


   І знову команда «Dream Team adventure», у складі якої директорка Запорізького «Козацького ліцею» Оксана Губіна, вирІшила на цей раз підкорювати не стрімкі гірські вершини чи рафтингувати на надувних байдарках водами вузького скельного каньйону Південного Бугу, а вирУшила у велопохід вихідного дня на 60 кілометрів, попередньо пройшовши навчання.

Детальніше

   У серпні 2020 року оновлений рій «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяв участь у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура», представляючи на конкурсі місто Запоріжжя та область.

   Вранці 18 серпня джури рою «Яструби» у супроводі свого керівника-наставника Ситника Олега Володимировича та помічників - завзятих педагогів-мандрівників Маляренка Івана Олександровича і Оношка Андрія Олександровича стартували за маршрутом: «Козацький ліцей» - туристичний пляж острова Хортиця – так розпочалося їхнє триденне таборування у колисці українського козацтва біля Дніпра.

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Опубліковано Вт, 25 Серпня 2020 в 09:20


   Вітаємо усіх із головним святом нашої держави - з Днем незалежності України!

   Стрімкого розвитку та розквіту, економічного зростання нашій державі! Нових звершень і здобутків в освіті, науці, культурі, творчості та спорті на благо Батьківщини!

Детальніше

НАЙКРАЩІ ДНІ КАНІКУЛ НА БЕРЕЗІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

Опубліковано Чт, 20 Серпня 2020 в 11:22


   Найкращі дні літніх канікул 10 учнів і учениць Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» проводять на березі Азовського моря у ДОТ «Лазурна райдуга», що розташований в с. Кирилівці на косі Пересип.

   Діти потрапили на третю тематичну зміну «PROFESSION» (з 5 до 23 серпня 2020 року).

Детальніше

СУПЕРГЕРОЇ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" НА КАНІКУЛАХ

Опубліковано Ср, 19 Серпня 2020 в 09:04


   Протягом двох тижнів сонячних літніх канікул, з 31 липня  до 10 серпня 2020 року, учень майбутнього 11-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Головченко Михайло долучився до «Лабораторії супергероїв». Це онлайн-програма розвитку лідерських навичок для  молоді, організованої Маріупольським осередком УАЛ (Української академії лідерства).

Детальніше

   Наприкінці червня вихованці гуртка спортивної боротьби "Самбо" Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" разом зі своїм тренером Балабекяном Ашотом Врежовичем були на навчально-тренувальних зборах у дитячому оздоровчому таборі "Блакитне полум'я", що розташований на території Арабатської стрілки.

Детальніше

   Квітка мальва (калачики, шток-троянда) є одним із символів України, берегиня української оселі.

   Мальва уособлює духовне коріння людини, її вірність духовній спадщині предків.

Детальніше

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Опубліковано Пн, 29 Червня 2020 в 15:03


   28 червня 2020 року українці відзначають одне з найважливіших національних свят - День Конституції.

   Саме в цей день 24 роки тому у Верховній Раді була прийнята Конституція незалежної України. Свято є офіційним та відзначається на державному рівні.

Детальніше

   Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей" повідомляє про додатковий набір ліцеїстів у 10-ті класи:

  • біологічний профіль - 5 вільних місць,
  • математичний профіль - 5 місць.

Детальніше

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Опубліковано Ср, 10 Червня 2020 в 10:57


   Чемпіонат України «Дитяча ліга» з гандболу сезону 2019-2020 завершений достроково через пандемію коронавірусу.

   За підсумками Чемпіонату переможцями стала команда юнаків 2003-2004 р. н., учнів 10-А та 11-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які тренуються в  СДЮШОР «ЗТР».

Детальніше

 Справжніми знавцями української мови, літератури та українознавства показали себе учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», залюбки позмагавшись у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

   Вітаємо наших переможців:

Детальніше

   Нарешті стали відомі результати участі в Міжнародній природознавчій грі з фізики, біології, хімії і географії «Геліантус».

  Сертифікати, Грамоти та Дипломи, а також спеціальні подарунки вже чекають на юних дослідників Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Опубліковано Пн, 1 Червня 2020 в 13:46


    Сьогодні, 1 червня 2020 року,  відзначають Міжнародний день захисту дітей.

   Діти - це найдорожчий скарб, радість і надія для батьків. Вони - майбутнє нашої держави.

Детальніше

   29 травня 2020 року Останній дзвоник пролунав онлайн для учнів та педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Кожен класний колектив святкував завершення 2019-2020 навчального року по-різному.

Детальніше

Danke Oberhausen hilft e.V.

Опубліковано Пт, 29 Травня 2020 в 19:07


   29 травня 2020 року відбулося урочисте відкриття оновлених двох блоків у спальному корпусі хлопчиків Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», де за сприяння і підтримки товариства гуманітарної допомоги міста Обергаузен (Німеччина) було завершено виконання відновлювальних робіт у 2-х санітарних вузлах (демонтаж, роботи з інженерних мереж: водопровід, каналізація, опалення, відновлення інтер'єру).

Детальніше

Для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» травень був багатий на перемоги у Всеукраїнських онлайн-олімпіадах і конкурсах.

 Від усієї душі вітаємо наших переможців та призерів Всеукраїнських інтернет-олімпіад із навчальних предметів освітніх порталів «На Урок» та «Всеосвіта».

Детальніше

27 березня 2020 року на офіційній сторінці #УДЦНПВ - Всеукраїнська військово-патріотична Гра «ДЖУРА» було розпочато проведення Всеукраїнського челенджу #спогади_джура .

Долучилися і поділилися своїми спогадами і емоціями учасники рою «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Керівник - Ситник Олег Володимирович.

Детальніше

   Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики (насильство і жорстоке поводження із дітьми у власних родинах; проблеми із психологічним здоров’ям дітей; ризики, з якими діти стикаються в Інтернеті).

Детальніше

   У травні 2020 року відбулося довгоочікуване відкриття спортивного майданчика для гри в настільний теніс на території Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Звісно, карантин вніс свої корективи у термін реалізації проєкту, однак дочекалися!

   Червону стрічку перерізала директор Оксана Губіна.

Детальніше

   Розвивали вміння і навички застосовувати теоретичні знання на практиці, здійснювали активну пошукову та дослідницьку діяльність учні 5-А та 5-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» на дистанційних уроках природознавства, працюючи над мініпроєктами «Смітити не можна – переробляти» про «друге життя» побутових речей.

Детальніше

РОДИНА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" СВЯТКУЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Опубліковано Чт, 21 Травня 2020 в 11:16


  У спадщині будь-якого народу є культурно-історичні цінності та реліквії, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - чудовий приклад і підтвердження цьому.

   Оскільки 21 травня 2020 року День вишиванки присвячується українській родині та родоводу, учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вирішили долучитися до численних тематичних онлайн-акцій і у період карантину присвятили час дослідженню власного роду.

Детальніше

    В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. В 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

   Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Детальніше

  День матері - одне з найсвітліших і найрадісніших свят, яке в Україні традиційно відзначають у другу неділю травня. У 2020 році свято припадає на 10 травня.

   Учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» залюбки взяли участь в Обласній благодійній акції «З любов’ю до матусі» з нагоди відзначення і вшанування Дня матері.

Детальніше

Пам'ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

Опубліковано Пт, 8 Травня 2020 в 10:43


8 та 9 травня 2020 року в Україні, як і у всьому світі, відзначають Дні пам'яті та примирення, присвячені увічненню пам’яті загиблих у роки Другої світової війни.

Лідери дитячо-юнацької організації "КІШ", рою "Яструби" та ініціативні учні Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" долучилися до вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни.

Пам'ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

Детальніше

   Напередодні вшанування пам'яті та слави всіх учасників бойових дій з нагоди 75-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь в Обласній благодійній акції дитячих малюнків-привітань «Дякуємо Вам, ветерани!"

Детальніше

   Мiський конкурс творчих учнівських і студентських робiт з удосконалення фiзичного демонстрацiйного  експерименту у 2020 році відбувся у дистанцiйнiй формi.

   Організатор - Департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

Детальніше

ВЕСНА НА ПОДВІР'Ї "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Ср, 22 Квітня 2020 в 13:19


   Корективи в життя вносять люди, у природи ж усе - за планом. Весна у розквіті. Подвір'ям «Козацького ліцею» гуляє квітень.

   Для вас, любі учні, дорогі батьки та педагоги, віртуальна мандрівка до нашого найкращого освітнього закладу.

   У надії та передочікуванні відчути щастя спільних зустрічей.

Детальніше

 Величний світлий день Великдень чекали з великим нетерпінням та завзято готувалися, хоч і в умовах карантину, учні, батьки, педагоги та усі працівники Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», підтримавши державний проєкт «Великдень удома».

Детальніше

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ УДОМА

Опубліковано Чт, 16 Квітня 2020 в 13:48


   Пасхальне дерево на зеленому та квітучому подвір'ї  Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» сповіщає про прихід світлого свята Великодня.

   Як відомо, у зв’язку з продовженням карантину через поширення коронавірусу стартує державний проєкт «Великдень удома».

Детальніше

   Сучасний світ регулярно підкидає нам нові виклики, тож дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. У сфері освіти це стосується безпосередньо усіх учасників навчального процесу: і педагогів, і дітей, і батьків.

Детальніше

Наказ про скасування ДПА в 2019-2020 н.р.

Опубліковано Ср, 1 Квітня 2020 в 12:45


    Відповідно до наказу МОН від 30.03.2020 № 463 “Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році” учні 9-А, 9-Б та 9-В класів звільнені від проходження ДПА в 2019/2020 н.р. 

Детальніше

Відеоуроки для 1-11 класів

Опубліковано Пн, 30 Березня 2020 в 14:16


    У зв’язку із впровадженням карантину та переходом учнів на дистанційне навчання багато телеканалів розпочинають трансляцію відеоуроків як у своїх ефірах так і на ютуб каналах. Адміністрація сайту Ерудит.нет відслідковуватиме усі пропозиції та буде висвітлювати на даній сторінці.

Детальніше

  З 10 березня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителями української мови та літератури було організовано і проведено Шевченківський тиждень, який проходив під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо» – вшановували 206 річницю для народження Кобзаря.

Детальніше

КУБОК "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ІЗ ФУТЗАЛУ

Опубліковано Пт, 13 Березня 2020 в 13:17


З 10 до 27 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили загальношкільні змагання з футзалу серед учнів 5-11-х класів.

Детальніше

   Пів року (з 01.09.2019 р. до 01.02.2020 р.) тривав обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

   З-поміж 34 юних краєзнавців Запоріжжя і області активними учасницями акції стали вихованки гуртка «МАН» «Центру туризму», учениці 9-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Овчаренко Софія і Тягай Соломія.

Детальніше

   11 березня 2020 року в приміщенні Запорізької обласної універсальної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» на тему «Євроатлантична інтеграція як головний чинник створення надійного фундаменту миру і безпеки в Європі, досягнення стратегічних завдань сталого розвитку України у складі ЄС і НАТО» та презентація ІІІ випуску альманаху «Українське патріотичне козацтво».

Детальніше

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ДЛЯ ДІВЧАТ-ПІДЛІТКІВ

Опубліковано Пт, 13 Березня 2020 в 10:35


   10 березня 2020 року учениці 7-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради долучилися до участі у вебінарі «Розвиток молочної залози дівчат-підлітків».

Детальніше

   5 березня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10-11-х класів із викладачами факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму кафедри «Фізичної терапії та ерготерапії» Запорізького національного університету: кандидатом педагогічних наук,  доцентом Царенко Катериною Валеріївною, кандидатом педагогічних наук, доцентом Бессарабовою Оленою Вікторівною і старшим викладачем Ботановою Оленою Володимирівною.

Детальніше

Увага! Рекомендації для населення щодо 2019-nCo

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 11:24


Пам’ятка про самоізоляцію

Що означає «самоізоляція»?

      Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

      Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

      Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Детальніше

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І КОХАННЯ

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 11:00


   6 березня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» маленькі талановиті ліцеїсти вітали жінок-вчителів, вихователів, усіх прекрасних працівниць освітнього закладу, мам, бабусь, сестер і подруг напередодні гарного весняного дня, Свята Весни, Краси і Кохання – прийдешнього 8-го Березня!

Детальніше

ДИНАМІЧНА, НЕРЕАЛЬНО ЕНЕРГІЙНА ДИСКОТЕКА ВІД ANGELS

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 10:39


   4 березня 2020 року для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Юрій Вдовцов разом зі своєю волонтерською групою AngelS організували і провели динамічну, нереально енергійну дискотеку.

Детальніше

   4 березня 2020 року юні поціновувачі українського кіномистецтва та любителі історії України Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на презентації та показі української воєнної екшн-драми «Черкаси», заснованої на реальних подіях весни 2014 року.

 

Детальніше

  4 березня 2020 року, напередодні свята 8 Березня, дівчата 10-11-х класів разом із юнаками-гандболістами з 11-В класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зустрілися у тренінговому кабінеті, щоб спробувати знайти відповідь на питання: «Міжнародний день прав жінок» чи «Свято жіночності та краси?», а також зрозуміти, що саме кожен із них очікує від цієї дати.

Детальніше

   03 березня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася конференція, на якій переможці й учасники ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук презентували свої роботи, продемонстрували обізнаність із сучасним станом галузі досліджень.

Детальніше

Масляна, Масниця, Сиропусний або ж Сирний тиждень, Колодка чи Колодій – ось так по-різному українці називають останній тиждень перед Великим постом.

Детальніше

23 лютого 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Детальніше

   25 лютого 2020 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся допрем'єрний показ мелодраматичної вистави «Загублена любов (Мати-наймичка)» за п'єсою українського актора і драматурга І. А. Тогобочного, написаною на основі твору Т.Г. Шевченка «Наймичка».

Детальніше

   Протягом січня-лютого 2020 року учні 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом Жиленко Тетяни Миронівни брали участь у щорічних зимових змаганнях зі спортивного орієнтування «Сніжинка - 2020».

   23 лютого 2020 року відбувся заключний етап змагань.

Детальніше

   Із давніх-давен у народі на Стрітення зустрічали весну і проводжали зиму.

   До проводів вередливої мінливої цьогорічної зими-2020 долучилися учні, батьки і педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», взявши активну участь у міжрегіональному мистецькому проєкті «Стрітенські жайворонки».

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Опубліковано Пн, 24 Лютого 2020 в 09:13


Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 1999 року в Парижі.

Детальніше

20 лютого 2020 року учні 9-х класів КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР  у супроводі психологічної служби відвідали ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей».

 

Детальніше

ВОРКШОП "МОДА. СТИЛЬ. ТЕНДЕНЦІЇ."

Опубліковано Пн, 24 Лютого 2020 в 09:07


   19 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся воркшоп «Мода. Стиль. Тенденції» серед учнів 5-7-х класів.

Детальніше

   День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

   20 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося зібрання Великого кола з нагоди вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні, героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

Детальніше

Участь в InfoParty "ЗнайDO"

Опубліковано Пн, 17 Лютого 2020 в 09:48


  15 лютого 2020 року очільниця дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Левченко Владислава побувала на цікавій молодіжній InfoParty «ЗнайDO», що відбулася у HUB «Платформа спільних дій».

Детальніше

   14 лютого 2020 року для педагогів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» президентом ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас», одним із найкомунікабельніших людей Запоріжжя Олександром Леонтійовичем Притулою було проведено тренінг «Секрети успішного спілкування».

Детальніше

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 17 Лютого 2020 в 09:38


День усіх закоханих, або ж День святого Валентина – свято романтики, кохання і дружби, яке дуже люблять учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   Наприкінці січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» на Великому та Малому колах про свою роботу за І семестр 2019-2020 н.р. прозвітувалася старшина дитячо-юнацької організації «Коло ініціативних шукачів» («КІШ»).

Детальніше

   Кожна дівчинка чи жінка, незалежно від віку, хоче виглядати по-особливому привабливо і сяюче. Приходить той час, коли юні леді починають експериментувати з макіяжем.

   Але треба пам’ятати, що повсякденний макіяж підлітків має підкреслювати їхню природну красу і маскувати якісь дрібні недоліки. Макіяж повинен бути акуратним і добре поєднуватися із зачіскою та одягом.

   13 лютого 2020 року для дівчат і юнаків 7-11-х класів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся майстер-клас «Особливості догляду за молодою шкірою. Повсякденний макіяж» від б’юті-експерта компанії Mary Kay, консультанта краси, майстра візажу - Оксани Лляної.

Детальніше

ЛЕКЦІЯ-КОНЦЕРТ "КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ"

Опубліковано Пт, 14 Лютого 2020 в 13:11


   13 лютого 2020 року в актовій залі для учнів 7-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася лекція-концерт «Композитори Запоріжжя» у межах співпраці з дитячою музичною школою №3.

Детальніше

   «Разом для найкращого Інтернету!» – так звучить гасло Дня безпечного Інтернету, який відзначається цьогоріч 11 лютого. Ця тема надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. Тож і у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради до цього питання у 2020 році підійшли досить серйозно.

Детальніше

   12 лютого 2020 року учні 9-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради у супроводі психологічної служби відвідали ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» в межах місячника «Я і моя професія».

Детальніше

   Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Детальніше

ТРЕНІНГ "МИ - КОМАНДА!"

Опубліковано Вт, 11 Лютого 2020 в 20:49


   Психологічна служба комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради продовжує роботу щодо згуртування дитячих класних колективів.

Детальніше

   7 лютого 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулася зустріч у межах шкільного Місячника профорієнтації.

Детальніше

6 лютого 2020 року Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» відчинила двері, запросивши ще раз увійти у свою юність випускників різних поколінь на свято «Місце зустрічі – країна Дитинства».

Гостей по традиції зустріла господиня оселі - директор освітнього закладу Губіна Оксана Олександрівна.

Детальніше

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос  (World Read Aloud Day).

Свято 2010 року започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld». Цю ініціативу підхопили мешканці 173 країн світу.

Детальніше

   5 лютого 2020 року для учнів 10-А класу відбувся профілактичний тренінг «Наркотики: правда та міфи» у межах співпраці комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради та медичної установи «Клініка, дружня до молоді».

Детальніше

    1 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Детальніше

30 січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася творча зустріч колективу освітнього закладу з відомим українським і білоруським актором і телеведучим – Дмитром Танковичем.

Детальніше

ЗАХОДИ ДO ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Опубліковано Ср, 29 Січня 2020 в 15:42


Щороку 29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Відповідний указ президента був підписаний 15 січня 2007 року.

Детальніше

   28 січня 2020 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулось чергове засідання учасників «Шкільної служби порозуміння».

Детальніше

   24 січня 2020 року для учнів 9-11-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулася профорієнтаційна зустріч із доктором технічних наук, професором кафедри прикладної фізики і наноматеріалів математичного факультету Запорізького національного університету Міщенком Валерієм Григоровичем і його колегами.

Детальніше

   27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року Червона армія визволила перший і найбільший гітлерівський концтабір Аушвіц (польська назва - Освенцім), в якому за роки війни - з 41-го по 45-й - було вбито більше 1,4 млн осіб, з яких 1,1 млн були євреями.

Детальніше

   23 січня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» у межах модуля «Я та моє здоров'я» відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед збірних команд 5-х і 6-х класів.

Детальніше

   23 січня 2020 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся чудовий концерт, присвячений Дню Соборності України.

   Організували та провели урочистий захід викладачі Запорізької дитячої музичної школи №3 Скляренко Ірина Ігорівна, Домашич Віра Михайлівна та Скрипка Олена Володимирівна.

Детальніше

  Щорічно 22 січня українці святкують важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році - проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки на Софійській площі в Києві Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше - 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР як єдиної соборної держави.

Детальніше

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ 2020

Опубліковано Ср, 22 Січня 2020 в 07:15"МАРШРУТ БЕЗПЕКИ" У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Вт, 21 Січня 2020 в 07:45


   20 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся інтерактивний профілактичний захід «Маршрут безпеки» в межах проведення модулю «Я та моє здоров’я».

   Питання шляхів передачі ВІЛ-інфекції, засобів профілактики ІПСШ,  алгоритм дій у ризикованих для здоров’я підлітка ситуаціях – все це розглядали   учні 9-А та 9-Б класів на тематичних станціях.

Детальніше

   Не встигли вщухнути емоції і захоплені відгуки про шедеври живопису юної художниці Габбе Марі, як у бібліотеці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відкрилася нова виставка картин на тему «Зимовий вернісаж» талановитої майстрині пензля, учениці 6-В класу Марії Жук.

Детальніше

   16 січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» у межах проведення модулю «Я та моє здоров’я» для дівчат 10-11-х класів відбулася зустріч із психологічною службою ліцею у форматі «Психофільм». 

   Діалог із переглядом відеоматеріалів соціально психологічного характеру був присвячений темі «Бодіпозитив. Як полюбити себе?».

Детальніше

   15 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся профілактичний захід у межах модулю «Я та моє здоров’я» та реалізації шкільної програми збереження репродуктивного здоров’я молоді.

Детальніше

   Багата Україна своїми традиціями і народними звичаями.

   15 січня 2020 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» знову разом полинули в новорічно-різдвяні свята.

   З нагоди Різдва Христового і Старого Нового року творчий колектив ліцею долучився до самобутнього українського звичаю – колядування, щедрування та посівання, підготувавши автентичну колоритну театралізовану виставу «Колядки і щедрівки – пісні радості зими».

Детальніше

   9 січня 2020 року  в  комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради психологом Пугач Лілією Василівною було проведено семінар-тренінг для педагогів на тему «Педагогіка партнерства як основа успіху в сучасному освітньому просторі».

Детальніше

   08 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбулась зустріч педагогів з кошовим отаманом Запорізького Війська Низового «Запорізька Січ» Рижовим Костянтином Анатолійовичем, який виступив з лекцією «Засади козацької педагогіки та її інтеграція в сучасну систему освіти».

Детальніше

 «2020 рік – рік білого металевого Щура (Пацюка). Тренд останніх років – зустрічати Новий рік згідно з китайським календарем. Рік Білого Щура важливо святкувати гучно, бажано - у великій компанії та з помпезними гуляннями», - на таких мажорних нотах 23 та 26 грудня 2019 року ведучі-«пацючки» розпочинали урочисту частину новорічного свята у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

Детальніше

       22 грудня 2019 року в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний новорічний Турнір із міні-футболу серед вихованців навчальних закладів інтернатного типу.

      Організатори змагань - Максимов Володимир Степанович, директор Запорізької школи-інтернату №1, Запорізький національний університет, ГО Всеукраїнська Співдружність «Поиск Пропавших Детей» і Всеукраїнська Асоціація Організацій «МАККАБІ».

Детальніше

21 грудня 2019 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся Чемпіонат м. Запоріжжя з боротьби «Котигорошко» за кубок Святого Миколая.

У змаганнях взяли участь вихованці козацьких осередків, серед яких і учні — вихованці гуртка козацького бойового рукопашу «Спас».

Детальніше

   20 грудня 2019 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на передноворічному концерті за участю творчих колективів закладів позашкільної освіти, що проходив на площі Фестивальній, де вже 19 грудня, у День Святого Миколая, офіційно розпочалися свята.

Детальніше

20 грудня 2019 року на зібранні Великого кола в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» директор Губіна Оксана Олександрівна та заступник директора з методичної роботи Дмитрів Лариса Миколаївна нагородили почесними Грамотами і Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації переможців і призерів ІІ та ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, вручивши кращим ліцеїстам грошові премії.

Детальніше

АМЕРИКАНСЬКА МУЗИКА ЯК НАТХНЕННЯ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 10:22


19 грудня 2019 року цікавий проект «Американська музика як натхнення» учням Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» презентували волонтерська група AngelS та благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

На захід завітали відомі запорізькі співаки та актори, які виконували світові музичні хіти.

Детальніше

ЗМАГАННЯ ІЗ БАСКЕТБОЛУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 10:01


   З 9 по 18 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили змагання із баскетболу.

   Організатор - кошовий хорунжий (один із лідерів самоврядування здобувачів освіти) Школовий Олег.

   Змагалися у двох вікових категоріях.

Детальніше

СВЯТО МИКОЛАЯ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:55


   Кожного року в грудні в Україні відзначають День святого Миколая Чудотворця.

   Обожнюють це свято як діти, так і дорослі. Кожен у ніч напередодні свята чекає справжнього дива, приємних сюрпризів і подарунків.

Детальніше

17 грудня 2019 року в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Козацька педагогіка як основа національно-патріотичного виховання у Запорізькій області».

Організатори заходу – комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, громадська організація «Всеукраїнська федерація «Спас» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної ради.

Детальніше

    Напередодні зимових свят, 13 грудня 2019 року, представники ГС «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» завітали до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» привітати учнів із прийдешнім святом Миколая, Новим роком та Різдвом і подарували велику блакитну ялинку.

   На подвір’ї освітнього закладу зібралися ліцеїсти для висадки дерева. Після завершення роботи подякували за чудовий презент.

Детальніше

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У СВІТЛИЦІ 6-А КЛАСУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:13


Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня.

Напередодні цієї дати, як і годиться, увечері 12 грудня 2019 року вирішили зібратися на Андріївські вечорниці учні 6-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», батьки і педагоги.

Детальніше

ТАЛАНТИ 5-Б КЛАСУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:08


   12 грудня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» власну творчість, свою неповторність і особливість показували учні 5-Б класу.

   «Мета нашого класного сімейного заходу - надати можливість кожному показати свої таланти і краще пізнати один одного, а також не боялися виходити на сцену», - розповідає класний керівник Косман Анастасія Анатоліївна.

Детальніше

ЛІЦЕЇСТИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА КУБОК РЕКТОРА ЗНУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 08:58


   12 грудня 2019 року учні 11-А класу взяли участь у районному етапі обласного спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2020» на Кубок ректора ЗНУ.

Детальніше

11 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителем Захисту Вітчизни, керівником військово-патріотичного гуртка «Джура» Ситником Олегом Володимировичем, а також вихователем, керівником гуртка козацького бойового рукопашу «Спас» Маляренком Іваном Олександровичем було організовано і проведено змагання із вогневої підготовки «Снайпер «Козацького ліцею» із нагоди Дня Збройних сил України.

Детальніше

10 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся яскравий мистецький захід «Музика у нашому житті» від вихованців гуртка «Веселі нотки».
   Організатор - Тер-Аванесян Джульєтта Наполеонівна.

Детальніше

   Вже розпочалася підготовка до зимових свят: казково оформлені вітрини магазинів, прикрашені мерехтливими гірляндами будинки та вулиці. Розпочалася робота над створенням святкової атмосфери вдома, вибором подарунків для рідних і друзів...

Детальніше

8 грудня 2019 року учні 7-А та 7-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР) взяли участь у традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок ДніпроГЕСу», що проходили на Гребному каналі.

Детальніше

  7 грудня 2019 року у ЗНВК №108 відбувся відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» у розділі боротьби «Навхрест», присвячений Дню Збройних сил України.

Детальніше

 От вже місяць у бібліотеці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» проходить дебютна виставка картин юної художниці Габбе Марі.

   Першими привітали майстриню пензля із персональним відкриттям експозиції родичі, друзі, однокласники та педагоги.

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 12:29


   6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України.

   У цей день учні 10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Степанової Зінаїди Олександрівни підготували тематичний виховний захід, присвятивши його усім воїнам і волонтерам, які захищають незалежність нашої держави.

Детальніше

НАСИЧЕНО ТА ЦІКАВО ПРОЙШОВ ТИЖЕНЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 12:24


З 27 листопада по 3 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» насичено та цікаво пройшов Тиждень німецької мови.

    У межах проведення Тижня було організовано і проведено багато пізнавальних заходів: діти позмагалися у вікторині «Чи знаєте ви Німеччину?», із задоволенням розгадували загадки, влаштували турнір знавців німецької мови тощо.

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА ІНКЛЮЗИВНІЙ ВИСТАВІ "СВІТ У ТЕМРЯВІ"

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 11:53


5 грудня 2019 року учні 10-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на інклюзивній виставі «Світ у темряві» від першої у Запоріжжі та єдиної в Україні інклюзивної театральної трупи «Рівні можливості», що відбулася у концертному залі ім. М.І. Глінки з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Детальніше

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ У "КОЗАЦЬОМУ ЛІЦЕЇ" ТРИВАЄ

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 11:49


   4 грудня 2019 року у межах Місячника безпеки життєдіяльності вихователями 5-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено виховні заходи «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

   Мета - формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше

   4 грудня 2019 року для учнів 9-А та 11-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» інспектори управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України провели пізнавально-просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми, трудового рабства і дитячої праці з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.

Детальніше

 Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генасамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією її третіми особами. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Детальніше

 2 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

    Учасниками змагань стали учні з інтернатних освітніх закладів обласного підпорядкування: «Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум», «Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів», «Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт», «Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №7», «Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю», Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії та Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   2 грудня 2019 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся інтерактивний захід «Маршрут безпеки» з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

   Подорожуючи станціями гри, учні 9-В класу разом зі своїми фасилітаторами - практичними психологами Пугач Лілією Василівною і Сєрковою Анастасією Григорівною, вчителем біології Андрушко Асею Леонідівною і студенткою факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Малаховою Валерією Вадимівною дізнавалися інформацію щодо ВІЛ-інфекції.

Детальніше

1 грудня 2019 року в концертному залі імені М.І. Глінки відбувся VI обласний фестиваль «Гармонія сердець».

   Мета - привернути увагу до талановитих дітей, позбавлених батьківської опіки.

Детальніше

   29 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбувся обласний семінар-практикум «Формування ключових компетентностей вихованців творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напрямку закладів загальної середньої та позашкільної освіти».

Детальніше

   28 листопада 2019 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом із вихователем Лазаревою Тетяною В’ячеславівною побували на концерті популярної української співачки Ірини Федишин, що відбувся у концертному залі ім. Глінки.

Детальніше

 29 листопада 2019 року, напередодні святкування Міжнародного Дня волонтера, у Інженерному інституті Запорізького національного університету відбувся обласний фестиваль волонтерів «Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

Детальніше

КУБОК ЛІЦЕЮ З ВОЛЕЙБОЛУ

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 12:45


   27-28 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся Кубок ліцею з волейболу.

   Організатор - хорунжий дитячо-юнацької організації «КІШ» Школовий Олег.

Детальніше

27 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося урочисте закриття фінального етапу XXVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.
Останні дні були дуже насиченими і відповідальними для учасників інтелектуальних змагань і керівників команд. Юні фізики показали свої здібності до наукового пошуку та уміння дискутувати.

Детальніше

22 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття фінального етапу XXVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.

   Зібрався бомонд фізиків - 23 команди із 10 регіонів України (Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей).

Детальніше

ІНТЕРАКТИВНА ГРА "ПРИГОДИ ТЕДА"

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:43


   21 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» психологами освітнього закладу Пугач Лілією Василівною та Сєрковою Анастасією Григорівною було проведено цікавий пізнавальний захід для учнів 10-А класу.

   Інтерактивна гра для підлітків «Пригоди Теда», розроблена психологічною та медичною службами ліцею, проводиться вже не перший рік у межах реалізації шкільної програми зі збереження репродуктивного здоров’я молоді.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТI ТА СВОБОДИ 2019

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:34


 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

   Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини.

Детальніше

ТРЕНІНГ-ІЗОТЕРАПІЯ "ДЕРЕВО ЖИТТЯ КЛАСУ"

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:18


   20 листопада 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено тренінг для команди учнів 5-Б класу з метою згуртування і налагодження дружніх стосунків у колективі.

Детальніше

ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:09


   19 листопада 2019 року в конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося засідання науково-практичного круглого столу «Козацька педагогіка. Проблеми і перспективи розвитку в Запорізькому краї, в Україні».

Детальніше

   16 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури серед команд освітніх закладів інтернатного типу обласного підпорядкування: «Січовий колегіум», Запорізький обласний ліцей-інтернат «Захисник», Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Малобілозерська естетична школа-інтернат «Дивосвіт», «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», «Мелітопольський ліцей-інтернат II-III ступенів» та «Козацький ліцей».

Детальніше

  15 листопада 2019 року лідери самоврядування здобувачів освіти та інші активні цілеспрямовані учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли участь у Медіафестивалі, присвяченому 15-річчю факультету журналістики, що проходив на журфаку в Запорізькому національному університеті.

Детальніше

   11 листопада 2019 року в Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху.

   У межах проведення Тижня класними керівниками та вихователями 5-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено низку тематичних заходів: бесіди з питань повторення вивченого з безпеки дорожнього руху, вікторини, конкурси та ін.

Детальніше

ТОЛЕРАНТНІСТЬ - ШЛЯХ ДО ГУМАННОСТІ

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 08:53


  14 листопада 2019 року, напередодні Міжнародного дня толерантності, в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбулося чергове засідання учасників «Шкільної служби порозуміння», присвячене цій знаменній даті.

Детальніше

   13 листопада 2019 року за сприяння Юрія Вдовцова та волонтерської групи AngelS до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали відомі українські телеведучі та шоумени Олександр Педан і Анатолій Анатолійович.

Детальніше

11-13 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителями інформатики Сурган Веронікою Сергіївною та Ушатим Володимиром Миколайовичем було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2019».

Детальніше

   8-10 листопада 2019 року у столиці Республіки Білорусь – місті Мінську проходив Міжнародний турнір «Кубок Європейських інститутів Конфуція».

Детальніше

 8-9 листопада 2019 року у місті Бровари (Київська обл.) відбулися перші дві гри Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2003 р. н.

Детальніше

НАС ОБ'ЄДНУЄ МОВА

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 11:07


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований у 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі та телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переконатися, наскільки добре вони знають державну мову. Пишуть диктант і за межами України.

Детальніше

ТРЕНІНГ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ "ІНСАЙТ"

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 10:59


   7 листопада 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов тренінг розвитку креативності «Інсайт» для здібних учнів нашого закладу.

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА ПРЕМ'ЄРІ КАЗКИ "УСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР"

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 10:52


  7 жовтня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся прем’єрний показ вистави «Усі миші люблять сир». Зібралися до перегляду маленькі та юні поціновувачі театрального мистецтва.

   Режисер-постановник казки – Михайло Ромашкан.

Детальніше

HALLOWEEN PARTY

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 08:10


Цієї вечірки чекали з нетерпінням! І от після канікул, 6 листопада 2019 року, неймовірний заряд яскравих емоцій та позитиву нарешті отримали учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», запалюючи на костюмованій вечірці Halloween party.

Детальніше

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ ЄВРОПИ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 15:27


З 29 жовтня по 5 листопада 2019 року команда переможців міського футбольного турніру Metalurg Children's Cup із Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», що отримала головний приз турніру – поїздку в Європу, відправилася подорожувати містами Краків (Польща), Прага (Чехія), Мюнхен (Німеччина) та Відень (Австрія).
   Спочатку зупинилися у величному місті Лева. Відвідали екскурсію, мандруючи лабіринтами львівських вулиць.

Детальніше

ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ ЛІЦЕЇСТІВ - СОКІЛОК І СОКОЛІВ!

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 15:22


    Поки учні КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відпочивають на канікулах, насолоджуючись останніми теплими сонячними днями осені, команда «Яструби» освітнього закладу ділилася своїм досвідом із активною молоддю із різних регіонів України на IV Всеукраїнському зльоті Асоціації лідерів учнівського самоврядування «Сокіл», що відбувся з 21 по 26 жовтня 2019 року на базі «Козацького ліцею» у місті Запоріжжі.

Детальніше

Від усієї душі педагогічний колектив Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вітає із проголосованим депутатами обласної ради рішенням нагородити найкращого у світі директора - Оксану Олександрівну Губіну Премією Верховної Ради України.

Детальніше

ПОДОРОЖ У "БАБИНЕ ЛІТО" НА ХОРТИЦІ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 14:37


   19 жовтня 2019 року вихованці гуртка «Пішохідний туризм» під керівництвом Оношка Андрія Олександровича, не зважаючи на те, що розпочалися канікули, зібралися на подвір’ї Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», щоб відправитися у пішохідну прогулянку північним узбережжям о. Хортиця.

Детальніше

 18 жовтня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася сенсаційна зустріч учнів і педагогів із відомим українським танцюристом Владом Ямою.

Детальніше

   18 жовтня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, щоб особисто привітати футбольну команду освітнього закладу і тренера з перемогою у міському турнірі «Metalurg Children’s Cup».

Детальніше

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 13:55


  17 жовтня 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся шкільний фестиваль єдиноборств «Козацькі забави».
Організатор - керівник секції бойового рукопашу «Спас» Маляренко Іван Олександрович.

Детальніше

  Цього дня чекали з великим нетерпінням юні футболісти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які 27 вересня 2019 року стали переможцями турніру для школярів Metalurg Children’s Cup серед команд Дніпровського району. Дочекалися!

Детальніше

ПОРИНУЛИ У СВІТ МУЗИКИ ТАНЦІВ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 13:26


16 жовтня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали артисти Запорізької обласної філармонії. Для здобувачів освіти у актовій залі гості презентували свою допрем’єрну музично-пізнавальну програму «Музика танців».

Детальніше

   15 жовтня 2019 року, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся тренінг «Питання безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми» для учнів 11-А класу за участі інспектора ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Паніхіної Юнони Володимирівни.

Детальніше

    11-13 жовтня 2019 року в Івано-Франківську відбулася перша національна конференція #ФутболДляНеї, учасниками якої стали учні та учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

    Організатор заходу - українська благодійна організація «Ліга Толерантності» за підтримки міжнародного партнера FARE Network, який є партнером УЄФА з протидії дискримінації.

Детальніше

   З 12 по 14 жовтня 2019 року у місті Києві проходили XХІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь - 2019» та Чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти, присвячений Дню захисника України.

Детальніше

З 11 по 13 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся грандіозний масштабний міжрегіональний мистецький захід «Козацька Покрова», який був організований і проведений спільно з головою етносекції Секретаріату Товариства «Україна-Світ» Валерією Левківською, головою етноклубу «Мальви» міста Запоріжжя Юлією Теребіновою за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Детальніше

   14 жовтня в Україні відзначаються одразу три свята — Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва.
   11 жовтня 2019 року у актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося зібрання Великого кола з нагоди прийдешніх свят.
    Чудовий тематичний виховний захід підготували учні 11-А класу під керівництвом вихователя Чудінової Галини Іванівни.

Детальніше

   9 жовтня 2019 року учні 8-11-х класів комунального закладу «Запорізької школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради традиційно взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня захисника  України та визволення Запоріжжя від нацистських загарбників, який відбувся біля меморіального комплексу «Скорботна мати» у Дніпровському районі міста.

Детальніше

ПОДОРОЖ У ЧАСИ КОЗАЦТВА - ПОХІД НА СІЧ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 11:15


  9-10 жовтня 2019 року учні 5-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відправилися у піші походи на острів Хортицю.

   Побували на Січі – здійснили подорож у часи козацтва. Під час оглядової екскурсії познайомилися із умовами життя, традиціями і законами запорізьких козаків. Посиділи за лавами у козацькій школі.

Детальніше

  10 жовтня 2019 року учні 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своїми педагогами побували на прем’єрному показі фільму «Захар Беркут», що проходив у кіноконцертному залі імені О. Довженка.

Детальніше

   9 жовтня 2019 року учні 10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали «Клініку, дружню до молоді», яка є структурним підрозділом «Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні № 5».
 

Детальніше

   27-29 вересня 2019 року у м. Миколаїв відбувся командний Чемпіонат України серед юніорів із веслування академічного.

   Змагалися найкращі команди юних веслувальників і веслувальниць країни із Києва та області, Херсона, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя.

Детальніше

ЛІЦЕЇСТИ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН ЗІ СВЯТОМ

Опубліковано Пн, 7 Жовтня 2019 в 10:09


   Ранок 4 жовтня 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочався неочікувано і дуже радісно для усіх учителів і вихователів.

   Ініціативна творча група дитячо-юнацької організації «КІШ» організувала педагогам ранкову зустріч із привітаннями до прийдешнього свята – Дня працівників освіти!

Детальніше

   2 жовтня 2019 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, що відзначається  4 жовтня.

   Ініціатор заходу - благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти.

Детальніше

   Щорічно 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день музики. Долучилися до святкування талановиті учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Цього дня в освітньому закладі відбулася музично-поетична вітальня «У світі музики» з нагоди свята.

Детальніше

    Незабаром День працівників освіти!
    Напередодні професійного свята, Дня учителя, креативна і багатогранна практичний психолог, арт-терапевт, тренер-фасилітатор Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей", а ще й за сумісництвом блогерка - Сєркова Анастасія Григорівна провела спеціальне дослідження серед трьох найзацікавленіших у цьому питанні категорій людей: учнів, їхніх батьків та, безпосередньо, самих педагогів для того, щоб розібратися: який же він - образ педагога у нашому суспільстві?
    Що ж з цього вийшло? Давайте подивимося!...

Детальніше

МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД "КОЗАЦЬКА ПОКРОВА"

Опубліковано Вт, 1 Жовтня 2019 в 08:5227 вересня 2019 року активні учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Норова Анна і Усольцева Дарина побували на зустрічі з організаторами, фіналістами та новими учасниками «Ліги Успіху» - проекту, організованого за ініціативи благодійного фонду «Імпульс. ЮА».

Детальніше

   27 вересня 2019 року на базі Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №100 відбувся футбольний турнір для школярів Metalurg Children's Cup серед команд Дніпровського району, організований МФК «Металург» спільно з ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Департаментом спорту, сім’ї і молоді та Запорізькою міською федерацією футболу.

Детальніше

27 вересня 2019 року учасники факультативу «Хореографія» «Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали театралізовано-хореографічну виставу, поставлену за сюжетом драми «Лісова пісня» Лесі Українки.

Детальніше

   30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

   Напередодні свята, 26 вересня 2019 року, до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали гості: запорізький поет-пісенник Красильников Володимир Васильович і актриса Запорізького музичного театру «Ноктюрн» Лебедєва Олена Іванівна, яких запросила бібліотекар освітнього закладу Бадун Валентина Дмитрівна.

Детальніше

   У першій декаді вересня у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочалася активна кропітка робота щодо виборів старшини у класах-куренях шляхом відкритого чи таємного голосування.

    Визначившись із самоврядування у куренях, перейшли до виборів товариства Великої козацької ради.

Детальніше

У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО

Опубліковано Пт, 27 Вересня 2019 в 10:22


25 вересня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся традиційний товариський матч між збірною командою ліцеїстів (вихованців гуртка «Футбол») та командою «Козаки» у складі педагогів у межах відкриття футбольного сезону.

Детальніше

    25 вересня 2019 року учні 10-Б класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради взяли участь у церемонії покладанням квітів та мітингу з нагоди 30-річчя створення Народного руху України, який відбувся біля меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу – активному діячу руху опору проти національної дискримінації українського народу.

Детальніше

   21-22 вересня 2019 року на території Національного заповідника «Хортиця» та «Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» проходив ХIІІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2019».

   Організатор - комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

   20 вересня 2019 року біля комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття алеї «Славетні запорожці».

Детальніше

  З 16 вересня 2019 року у межах  правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» проходить, як усім уже відомо, Всеукраїнський тиждень із протидії булінгу.

  18 вересня у тренінговому кабінеті комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося перше тематичне засідання «Шкільної служби порозуміння».

Детальніше

   17 вересня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітала старший державний виконавець Хортицького відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Дружко Альона Ігорівна.

Детальніше

   12-14 вересня 2019 року на о. Хортиця відбувся XXXI обласний  зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

   Уздовж мальовничого берега Дніпра розкинулося наметове містечко - 30 команд освітян Запорізької області зібралися підвищити свій рівень туристської  майстерності, обмінятися досвідом із питань туризму і краєзнавства, а головне - позмагатися за перемогу!

Детальніше

ДИСКОТЕКА У СТИЛІ 90-Х ВІД "ANGELS"

Опубліковано Нд, 15 Вересня 2019 в 19:18


   12 вересня 2019 року учням Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» допомогли телепортуватися в 90-ті роки минулого століття Юрій Вдовцов разом зі своєю волонтерською групою «АngelS», організувавши і провівши на подвір'ї освітнього закладу запальну дискотеку.

Детальніше

ЖИТТЯ - БЕЗЦІННИЙ ДАР

Опубліковано Ср, 11 Вересня 2019 в 10:01


   10 вересня 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося засідання круглого столу, присвячене Всесвітньому дню запобігання суїциду, який відзначається саме у цей день у всьому світі.

Детальніше

   9 вересня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали інспекторки управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України - лейтенант Скорбич Юлія Юріївна та сержант Петрух Карина Ігорівна з метою реалізації проекту «Шкільні офіцери поліції».

Детальніше

ЯСКРАВИЙ ВІКЕНД НА ОСТРОВІ ХОРТИЦЯ

Опубліковано Пн, 9 Вересня 2019 в 14:13


   Початок нового навчального року - початок активної співпраці, продуктивної командної  роботи вчителів, вихователів, батьків та учнів задля створення абсолютно усіх належних умов щодо якісного здобуття знань підростаючого покоління.

   Але, щоб краще пізнати один одного, розкрити себе у неформальному середовищі, потрібно разом не тільки вчитися, а й весело та цікаво проводити свій вільний час.

Детальніше

   Розпочався новий навчальний рік, а, отже, вас знову радо вітає тренінговий кабінет «Козацького ліцею».

   Як завжди, протягом року на вас чекають тренінги, факультативи, квести та цікаві інтерактивній лекції.

   До речі, наші зустрічі будуть відбуватися у двох цікавих форматах:

#Шкільна_служба_порозуміння

Детальніше

   Бої за місто Іловайськ Донецької області під час війни на сході України у серпні 2014 року стали переломним трагічним моментом...

   «Іловайськ-2014. Батальйон «Донбас» - саме таку назву має український повнометражний художній фільм режисера Івана Тимченка, який оживив криваву сторінку історії.

   На кіноекранах стрічка з'явилася 29 серпня 2019 року.

Детальніше

   Вересень прийшов і став повноправним господарем у природі. Вересень приніс осінь, а разом із нею улюблене шкільне свято – День знань!

   2 вересня 2019 року з самого ранку подвір’я Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» перетворилося на заквітчане барвистими вишиванками, яскраво-гарячими кольорами перших осінніх квітів казкову країну Знань.

   Усі були раді зустрічі з однокласниками, шкільними друзями та педагогами. 

Детальніше

Запрошуємо на свято Першого дзвоника!

Опубліковано Вт, 27 Серпня 2019 в 21:40   Підйом на Говерлу: як команда Запорізької області, у складі якої була директор "Козацького ліцею" Губіна Оксана Олександрівна, підкорювала найвищу точку України.
Оксана Олександрівна вкотре своїми вчинками довела, що є людиною цілеспрямованою, наполегливою, яка впевнено досягає поставленої цілі! 
   Педагоги, усі працівники освітнього закладу, батьки та учні пишаються Вами! Ви у нас найкраща у всьому!

http://zor.gov.ua/content/na-goverli-zamayoriv-prapor-ukrayiny-ta-zaporizkoyi-oblasti?fbclid=IwAR0Chg9kodWqnYITQ1pObExJx2q7_daeBquh4Si39SyVMpO49IFcvObfyCU

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Опубліковано Пт, 23 Серпня 2019 в 12:10


   23 серпня 2019 року на кургані біля Музею історії запорізького козацтва на Хортиці відбулася урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стягу. Сьогодні відзначають День Державного Прапора України.

Детальніше

   9 і 10 серпня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся XXIII фестиваль національних воїнських і традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака.

   «Запорізький Оксфорд» - саме так називає козацький освітній заклад президент ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас», головний ініціатор свята Олександр Леонтійович Притула.

Детальніше

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ І ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА СВЯТО "ЗАПОРОЗЬКИЙ СПАС"!
Фестиваль буде проходити на базі Запорізької школи-інтернату "КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" за адресою: м. Запоріжжя, Дніпровський район, вул. Щаслива, 2

 

Детальніше

   14 липня 2019 року в Дніпрі відбулося урочисте закриття та церемонія нагородження фіналістів Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019: Самарська Січ».
   Рій «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» представляв Запорізьку область на Всеукраїнських змаганнях.

 

Детальніше

   4 липня 2019 року на площі Героїв у місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття III (фінального) Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

   На захід зібралося 46 роїв (майже 600 учасників) - переможців обласних етапів змагань з усієї України.

   Привітав учасників змагань заступник міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович.

Детальніше

   З 17 по 22 червня 2019 року тиждень був надзвичайно насиченим. Х літня управлінська школа «Закарпаття – 2019» завершилася.

   Зібрався освітянський бомонд із багатьох областей України. Запорізький край представляли «Козацький ліцей», «Січовий колегіум» і Мелітопольський ліцей-інтернат.

Детальніше

   3 03 по 14 червня 2019 року на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії було проведено IV обласну літню школу для обдарованої учнівської молоді Запорізького краю за мовним, фізико-математичним, історико-географічним та хіміко-біологічним напрямами.

Детальніше

   З 11 по 15 червня 2019 року відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У змаганнях взяли участь 30 роїв - команд учнів освітніх закладів Запоріжжя та області, вихованців закладів позашкільної освіти, а також членів дитячо-юнацьких громадських організацій. Основна мета гри: виховання юних громадян-патріотів України на основі козацьких традицій.

Детальніше

ЕКСКУРСІЯ У МІСТО ДНІПРО

Опубліковано Пн, 10 Червня 2019 в 10:11


   6 червня 2019 року два найкращі за усіма рейтинговими показниками за 2018-2019 навчальний рік класи — 5-А та 9-Б, а також відмінники та найяскравіші представники дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відправилися на екскурсію у місто Дніпро.

   Такий чудовий подарунок кращим ліцеїстам зробила директор освітнього закладу Губіна Оксана Олександрівна.

Детальніше

   «Козацький ліцей» швидко став рейтинговим навчальним закладом! З кожним днем його успішного розвитку і обертів кількість навчатися у ньому постійно зростає», - гріють душу відгуки депутата Запорізької обласної ради Ковиліної Тетяни Миколаївни.

Детальніше

ЗІРКОВИЙ ВИПУСКНИЙ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Ср, 5 Червня 2019 в 09:25


   31 травня 2019 року на урочисту церемонію нагородження «Оскар-2019» у актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися зіркові випускники і випускниці 11-х класів.

   Свято проходило у кращих традиціях Голлівуду. Пафосно пройшлися по червоній доріжці, ефектно позували папараці у розкішному вбранні.

Детальніше

   2018-2019 навчальний рік був дуже яскравим та насиченим різноманітними подіями, було багато перемог, а також поразок, адже без них ніяк. Життя ліцеїстів є надзвичайно бурхливим, метушливим, активним, цікавим та сповненим несподіванок…

Детальніше

ВЕСНЯНА СПАРТАКІАДА - 2019

Опубліковано Ср, 5 Червня 2019 в 08:00


   На Весняній спартакіаді – 2019  у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили змагання із легкої атлетики, а саме: біг на 60 метрів, підтягування у висі, метання набивного м’яча, стрибки у довжину з розбігу, стрибки через скакалку, перетягування канату.

Детальніше

   28-29 травня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулися традиційні творчі звіти класів-куренів за напрямками:

Детальніше

   26 травня 2019 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на фан-зустрічі з героями українського серіалу «Школа» від телеканалу «1+1», яка відбулася у концертному залі імені Глінки.

Детальніше

ЗАПОБІГАННЯ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Опубліковано Вт, 28 Травня 2019 в 11:01


Кожного травня у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проводяться профілактично-пізнавальні заходи до Дня цивільного захисту з метою удосконалення теоретичних знань і набуття практичних навичок під час виникнення надзвичайних ситуацій для захисту свого здоров'я і життя. 2019 рік не став винятком.

Детальніше

   24 травня 2019 року відбулася зустріч учнів 9-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» із представниками державної фіскальної служби в Запорізькій області - працівниками податкової міліції.

   Гості розказали ліцеїстам про напрямки своєї роботи.

Детальніше

   Учасниками очного фінального етапу VІІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник - 2019», який проходив у м. Києві з 22 по 24 травня 2019 року, стали 107 юних дослідників і дослідниць із позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, спеціалізованих та загальноосвітніх освітніх закладів із 24 областей України.

Детальніше

22 травня 2019 року у кінотеатрі імені О. Довженка відбувся фінал патріотичного фестивалю «КІНОТРІУМФ ZP – 2019».

Організатор фестивалю - Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді.

Детальніше

ДІВЧАТА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ЗАРЯДЖАЮТЬ ТЕХНОЛОГІЇ

Опубліковано Ср, 22 Травня 2019 в 07:41


21 травня 2019 року учениці та учні 9-х і 10-А класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом вчителя інформатики Ушатого Володимира Миколайовича взяли активну участь в онлайн-марафоні GIRLS POWER TECH («Дівчата заряджають технології») з нагоди Міжнародного дня жіночих кар’єр в ІТ.

Детальніше

   У суботу, 18 травня 2019 року, в Україні відзначали День Європи як символ єднання, день спільних цінностей, культури та історії з європейськими країнами. Свято знаменує мир і єдність усіх країн Євросоюзу.

    Відзначається в Україні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента «Про День Європи» щорічно кожної третьої суботи травня.

Детальніше

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Опубліковано Вт, 21 Травня 2019 в 09:24


   18 травня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся День відкритих дверей.

   На знайомство з освітнім закладом завітали діти та батьки з міста Запоріжжя і Запорізької області.

Детальніше

ВIДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Опубліковано Пн, 20 Травня 2019 в 08:15


   16 травня 2019 року вся країна відзначала одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки.

   Традиційно, цього дня всі бажаючі одягають українське національне вбрання.

Детальніше

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ "ЗАПОРОЗЬКА СІЧ"

Опубліковано Сб, 18 Травня 2019 в 10:40


   16 травня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся яскравий Обласний козацький фестиваль «Запорозька Січ», присвячений ХХІ річниці з Дня заснування першої у світі бюджетної школи зі слов’янського бойового мистецтва – Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас».

Детальніше

   15 травня 2019 року в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбувся регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна».

   На урочистій церемонії нагородження «Благодійне Запоріжжя-2018» відзначили 26 найкращих благодійників Запорізького краю, серед яких і найкраща волонтерська група «AngelS». Вони у своїй номінації посіли почесне І місце і отримали «Янгола Добра».

Детальніше

НАВИЧКИ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Опубліковано Пт, 17 Травня 2019 в 10:24


   15 травня 2019 року відбулась зустріч вихованців комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради з представниками Запорізького обласного центру охорони праці Трофімовим Юрієм Аркадійовичем – начальником медичної служби Головного управління ДСНС у Запорізькій області та Гудимчук Юлією Василівною – методистом центру.

Детальніше

   Ранок 14 травня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочався із важливих і яскравих подій – відбулося урочисте відкриття фінального туру обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області та відкриття футбольного поля.

Детальніше

      16 травня 2019 року ГО Всеукраїнська федерація «Спас» проводить фестиваль бойових мистецтв «Запорозька Січ», присвячений ХХI річниці з Дня заснування Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи  «Спас» – першої у світі бюджетної школи зі слов’янського бойового мистецтва.

Детальніше

   8 - 9 травня у багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними даними від 50 до 85 мільйонів людей. Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. Війна для України почалася 1 вересня 1939 р. із нападу нацистської Німеччини на Польщу…

Детальніше

7 травня 2019 року біля меморіалу «Скорботної матері» (Дніпровський район) відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше

З 2 по 4 травня 2019 року у місті Южне Одеської області проходив Чемпіонат України «Стрімкий м’яч» із гандболу серед юнаків 2005-2006 р.н. сезону 2018-2019 рр.

Починаючи з жовтня місяця, учасниками Всеукраїнських змагань були 16 команд із різних міст і областей країни.

Детальніше

   З 23 по 26 квітня 2019 року в місті Дніпро проходили змагання за Кубок України з академічного веслування серед юніорів.

   У змаганнях взяли участь 22 команди – спортсмени і спортсменки з Херсонської, Київської, Дніпропетровської, Миколаївської і Запорізької областей.

Детальніше

ПОДОРОЖ ЗАПОРІЗЬКИМ КРАЄМ

Опубліковано Сб, 4 Травня 2019 в 22:13


   Уже традиційно на травневі свята з 28 квітня по 1 травня 2019 року група туристів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Оношка Андрія Олександровича та Панчука Антона Олександровича вирушили у подорож Запорізьким краєм.

   Приїхавши потягом до міста Василівка, рушили до місця першої стоянки в урочище Лиса гора.

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пт, 3 Травня 2019 в 12:54


   Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week) проводиться у другій половині квітня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

   В Україні, як і в усьому світі, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, в останній тиждень квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Цього року він був проведений 24-30 квітня під девізом: «Захистимося разом – вакцини діють».

Детальніше

   З першими променями вранішнього сонця прокинулися учні Запорізької школи-інтернату  «Козацький ліцей», щоб зібратися і підготуватися до одного з наймасштабніших марафонів «Нова пошта Гран-прі».

   У суботу, 27 квітня 2019 року, ліцеїсти у кількості 23 осіб у супроводі педагогів Ушатого Володимира Миколайовича та Губіна Романа Сергійовича зібралися на бульварі Шевченка.

Детальніше

   Щороку навесні з 2006 року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійну акцію у всіх областях України, головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих кардіологічних відділень за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнесструктур. 

Детальніше

ПІДСУМКИ РОБОТИ "ШКІЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ"

Опубліковано Чт, 2 Травня 2019 в 12:27


26 квітня 2019 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбулося заключне засідання учасників тренінгової групи «Шкільна служба порозуміння».

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ"

Опубліковано Чт, 2 Травня 2019 в 12:11


   У березні 2019 року в Дніпровському районі міста Запоріжжя відкрився комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради.

   За ініціативи директора Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Губіної Оксани Олександрівни учнівський і педагогічний колективи організували благодійну акцію «Затишна оселя» з метою озеленення кімнат, створення необхідних умов для комфортного тимчасового проживання дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, а також матерів із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах і звернулися у «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка».

Детальніше

   «Ту мирну весняну українську ніч на берегах Прип’яті люди ніколи не забудуть. Вона була, як зараз усім здається, найтихішою і найтеплішою. І не сповіщала про біду… Проте в ту саму ніч з 25 на 26 квітня відлік часу став уже не мирним, а бойовим і аварійним. Відлік пішов на хвилини і секунди. О першій годині 23 хвилини 40 секунд, коли всі спали безтурботним сном, над 4-м реактором Чорнобильської атомної станції несподівано велетенське полум’я розірвало нічну темряву…», - з таких слів у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочався реквієм до 33-ої річниці катастрофи у Чорнобилі «Вирвані з коренем».

Детальніше

У чистий четвер, 25 квітня 2019 року, учні 9-А та 9-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відгукнулися на заклик у соціальних мережах навести чистоту та лад у Запорізькому дитячому ботанічному саду до Великодніх свят.

Детальніше

КОНКУРС ТАЛАНТІВ ВЕТЕРАНІВ

Опубліковано Сб, 27 Квітня 2019 в 08:58


   25 квітня 2019 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!», організований і проведений спілкою ветеранів Дніпровського району м. Запоріжжя під керівництвом Козакова Анатолія Петровича.

Детальніше

   25 квітня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали артисти сучасного балету Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря.

   24 та 25 квітня на базі палацу культури «Орбіта» відбувся I-й відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує». Поки танцюристи чекали результатів конкурсу, люб’язно прийняли запрошення президента Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» Притули Олександра Леонтійовича виступити зі своєю концертною програмою у «Козацькому ліцеї».

Детальніше

НАБЛИЖАЄТЬСЯ СВІТЛЕ СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Опубліковано Пт, 26 Квітня 2019 в 11:02


   Великдень – одне з найбільших свят християн. В Україні святкується з Х століття. Пов’язане воно з воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великий день або Великдень.

   24 квітня 2019 року у межах відзначення Великодня у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося багато яскравих подій.

   Після обіду уся родина ліцею зібралася на Великому колі на подвір’ї освітнього закладу.

Детальніше

"ЕКОМОЗАЇКА" ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

Опубліковано Пт, 26 Квітня 2019 в 10:47


   24 квітня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся конкурс авторських відеороликів «Екомозаїка» у межах відзначення Всесвітнього дня Землі з метою формування позитивного ставлення молоді до екологічних проблем сучасного суспільства, розвитку її активної громадянської позиції, реалізації інтересів підлітків і використання їх творчого потенціалу; формування екологічної культури, привернення уваги людей до екологічних проблем; формування активної позиції для захисту довкілля.

Детальніше

   23 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради стартував Обласний семінар «Освіта для демократичного громадянства: стан та перспективи».

Детальніше

21 квітня 2019 року у спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся V Меморіал пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах».

Детальніше

19-20 квітня 2019 року на базі Національного університету державної фіскальної служби України (НУДФСУ) відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання учнівської і студентської молоді засобами козацької педагогіки та хортингу».

Детальніше

   19 квітня 2019 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до Міжнародного культурологічного проекту «Від бабусі з любов'ю» під керівництвом Валерії Левківської - стали активними учасниками акції «Гаївки на галявині» у межах співпраці з етноклубом «Мальви Запоріжжя». Маленькі ліцеїсти виконали запальний «Кривий танець» під час зібрання Великого кола.

   Козацькому роду нема переводу!

Детальніше

З 1 по 15 квітня 2019 року проходив І тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Детальніше

   17-18 квітня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили шкільні змагання з баскетболу.

   Організатор спортивних змагань – вихователь Губін Роман Сергійович.

Детальніше

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПОХІД ВИХІДНОГО ДНЯ

Опубліковано Вт, 16 Квітня 2019 в 12:22


   У суботу, 13 квітня 2019 року, учні 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (від «Центру туризму») у супроводі керівниці Жиленко Тетяни Миронівни здійснили навчально-тренувальний похід вихідного дня.

Детальніше

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Опубліковано Вт, 16 Квітня 2019 в 12:12


   З 8 квітня 2019 року стартував Кольоровий тиждень. Розфарбувати світ у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» запропонувала інструктор із фізичної культури Косман Анастасія Анатоліївна.

Детальніше

З 21 березня 2019 року, в Міжнародний день лісів, у Запорізькій області розпочалася Акція «Посади своє дерево», весняний етап якої триватиме до 22 квітня 2019 року - Міжнародного Дня Землі.

Детальніше

   Цього дня з нетерпінням чекали як діти, так і дорослі. До їхнього приїзду готувалися. До останнього не могли повірити, що мегапопулярний український гурт танцювальної електронної музики «МOZGI» завітає у гості до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   10 квітня 2019 року в актовій залі освітнього закладу відбулася прес-конференція із зірковим гуртом.

Детальніше

10 квітня 2019 року в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася Обласна відкрита конференція учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Детальніше

   Дуб – це символ могутності, розвитку, сили, незламності духу. Дуб також є символом Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Він зображений на гербі та прапорі освітнього закладу. 

   10 квітня 2019 року активні п’ятикласники «Козацького ліцею», вчителі, вихователі та батьки долучилися до волонтерського проекту «Посади дубочок для синів та дочок». 

Детальніше

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ КВЕСТ "ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ"

Опубліковано Пт, 12 Квітня 2019 в 12:16


    9 квітня 2019 року представниками психологічної служби комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради спільно зі спеціалістами Правобережного відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості було проведено цікавий квест «Шлях до професії».

Детальніше

ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ЩОДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ МОЛОДІ

Опубліковано Пт, 12 Квітня 2019 в 12:15


   З 5 по 8 квітня 2019 року для старшокласниць «Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» акушер-гінеколог вищої категорії, методист «Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради» Косюк Людмила Степанівна провела курс лекцій щодо здорового способу життя.

Детальніше

4 квітня 2019 року до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітали представники Запорізького національного університету факультету Фізичного виховання кафедри «Фізичної реабілітації/ерготерапії»: кандидати педагогічних наук, доценти Макаренко Катерина Валеріївна і Бессарабова Олена Вікторівна, а також старший викладач Потапова Олена Володимирівна.

Детальніше

Нарешті учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» дочекалися справжньої весни, щоб здійснити навчально-тренувальний похід зі спортивного туризму.

Детальніше

ЗУСТРІЧ ПТАХІВ

Опубліковано Пт, 5 Квітня 2019 в 12:49


   Міжнародна конвенція з охорони птахів була підписана 1 квітня 1906. З того часу почали відзначати екологічне свято -  Міжнародний день птахів.

   4 квітня 2019 року учні 4-7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» і педагоги зібралися на свято «Зустріч птахів», яке підготували та провели учні 6-х класів під керівництвом вихователів Чурюкіної Лариси Іванівни, Котової Крістіни Олександрівни, а також керівниць музичного і хореографічного гуртків Соломнікової Тетяни Антонівни та Лисенко Оксани Олександрівни.

Детальніше

   З 25 по 29 березня 2019 року 17 педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» успішно пройшли тренінг «Організація і координація волонтерської діяльності в закладах освіти» (за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) з метою набуття громадянських та соціальних компетентностей через волонтерську діяльність шляхом неформальної освіти, що стане корисним інструментом у новій сучасній українській школі; допоможе майбутнім координаторам волонтерського руху в освітньому закладі розкрити творчий потенціал здобувачів освіти, стати самостійними у прийнятті рішень, розвивати організаторські, лідерські якості підлітків і молоді через волонтерування.

Детальніше

    Кращих педагогів привітали сьогодні під  час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася в обласній раді.

   Цьогоріч конкурс «Учитель року» проводився в 5 номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». У першому зональному турі взяли участь 159 педагогів Запорізької області, у заочному етапі конкурсу представлені матеріали 41 вчителя. Дипломи та грошові премії сьогодні отримали 22 переможці обласного етапу.

Детальніше

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Опубліковано Нд, 24 Березня 2019 в 17:47


22 березня 2019 року педагогічний колектив Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучився до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

Опубліковано Пт, 22 Березня 2019 в 11:07


   22 березня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Ідея проведення такого дня вперше була проголошена на Конференції ООН з охорони навколишнього середовища та розвитку, яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

Детальніше

   20 березня 2019 року учні 8-10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом із педагогами відвідали Обласний центр туризму і краєзнавства спорту та екскурсій учнівської молоді, в якому проходив ІІ обласний конкурс на кращий туристсько-краєзнавчий гурток Запорізької області «Гурток-лідер 2018».

Детальніше

19 березня 2019 року в  комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося чергове засідання представників «Шкільної служби порозуміння» (ШСП).

Детальніше

З 11 по 15 березня 2019 року в Запорізькому спортивному комплексі «Мотор Січ» проходив Всеукраїнський турнір із гандболу, присвячений пам’яті олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна.

Детальніше

Учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі керівника гуртка «Пішохідний туризм» Оношка Андрія Олександровича взяли участь у Обласних змаганнях із техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях «Туристична зима – 2019», які проходили з 15 по 17 березня 2019 року на базі Верхньотокмацької загальноосвітньої школи с. Верхній Токмак Чернігівського району Запорізької області.

Детальніше

 16 березня 2019 року у спортивному комплексі «Хорт» відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з українського рукопашу «Спас», присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка.

Детальніше

    16 березня 2019 року в Запоріжжі відбувся традиційний Обласний фестиваль-конкурс дитячого хореографічного мистецтва «Запорізькі викрутаси-2019».

    Цього року учасниками конкурсу стало близько 100 танцювальних колективів регіону, які представляли народні, естрадні, естрадно-спортивні, сучасні, бальні, дитячі танці та демі-класику.

Детальніше

14 березня 2019 року учні 9-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали Державний навчальний заклад «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти».

Детальніше

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЯМИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Опубліковано Пт, 15 Березня 2019 в 13:02


14 березня 2019 року до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітала викладач Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» Біла Неля Миколаївна.

Детальніше

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

Опубліковано Пт, 15 Березня 2019 в 12:01


13 березня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали представники Інженерного інституту Запорізького національного університету кафедри міського будівництва та господарства у межах проведення Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир-2019».

Детальніше

З 6 по 13 березня 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради проходив Шевченківський тиждень.

Вчителями-філологами було проведено низку тематичних урочистих заходів щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

Детальніше

МЕТЕЛИКОМ УВІРВАЛАСЯ ВЕСНА

Опубліковано Пн, 11 Березня 2019 в 09:47


   Метеликом увірвалася весна в Запорізьку школу-інтернат «Козацький ліцей» - і відразу настрій у всіх прекрасних панянок став святковим і сонячним.

    7 березня 2019 року в актовій залі на святі Весни, Краси і Любові зібралися чарівні педагогині, усі працівниці ліцею, мами, бабусі…

    Учні та вчителі підготували прекрасний тематичний концерт.

Детальніше

МАСНИЦЮ СВЯТКУВАЛИ, ХОЛОДНУ ЗИМУ ПРОВОДЖАЛИ

Опубліковано Чт, 7 Березня 2019 в 11:19


   Українське свято Колодій (Масниця, Масляна) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2019 році Масниця триває з 4 по 10 березня.

   5 березня 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» учні, педагоги та батьки весело і смачно святкували Масницю, влаштувавши у своїх класах справжні проводи зими, зустрічали весну.

Детальніше

ВІЗИТ ДО "КЛІНІКИ, ДРУЖНЬОЇ ДО МОЛОДІ"

Опубліковано Чт, 7 Березня 2019 в 11:04


5 березня 2019 року учні 10-В класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради здійснили поїздку до «Клініки, дружньої до молоді», з якою ліцей співпрацює вже не перший рік.

Детальніше

   Щиро вітаємо призерів Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

   Учні 9-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» здобули три призові місця. Пишаємося своїми юними науковцями!

Детальніше

З 28 лютого по 1 березня 2019 року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» у місті Києві проходила Міжнародна науково-практична конференція «Освітньо-виховні та патріотичні традиції українського козацтва у контексті слов'янських і загальноєвропейських цивілізаційних процесів».

Детальніше

   28 лютого 2019 року учні 6-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» разом із керівницею гуртка Жиленко Тетяною Миронівною і вихователем Чурюкіною Ларисою Іванівною здійснили поїздку в музей ретро-автомобілів «Фаетон».

   Гуртківці оглянули колекцію музею, яка нараховує більше 60 одиниць техніки кінця 20-х рр. – 70-х рр. ХХ ст.

Детальніше

    23-24 лютого 2019 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи №49, Запорізької спеціалізованої школи №40 та Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради Запорізької області було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (з предметів «Трудове навчання» і «Технології»).

   У олімпіаді взяли участь 28 дітей з м. Бердянська, м. Мелітополя, м. Енергодара та інших районів Запорізької області.

Детальніше

Вчитель року - 2019

Опубліковано Пн, 4 Березня 2019 в 07:26


    Першого весняного дня  в Запорізькій школі-інтернаті “Козацький ліцей”  відбулася радісна подія. Педагогічний та учнівський колективи від щирого серця вітали з перемогою наймолодшу учасницю Обласного етапу конкурсу “Вчитель року - 2019” в номінації “Основи здоров’я” Косман Анастасію Анатоліївну, яка попри всі труднощі змогла вибороти почесне II місце. Побажали Анастасії Анатоліївні залишатися такою ж креативною, талановитою, цілеспрямованою. Раділи, що саме такий педагог працює у нашому навчальному закладі.

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ В "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Ср, 27 Лютого 2019 в 07:22


   З 18 по 22 лютого 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень фізики, мета якого - підвищити інтерес до вивчення предметів, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

   Протягом усього тижня у доступній ігровій формі проводилися різні заходи з фізики.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Опубліковано Пт, 22 Лютого 2019 в 11:49


21 лютого у країнах світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова є найкращою і наймилішою серцю. Мова визначає історичну і духовну пам'ять народу.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителями української філології було організовано і проведено такі заходи: 

Детальніше

   20 лютого 2019 року в Запорізькій спеціалізованій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася зустріч із представниками різних правоохоронних структур, які провели для учнів 7-8-х класів профілактичну лекцію на досить актуальну тему «Кібербулінг. Небезпека селфі у соціальних мережах».

Детальніше

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ

Опубліковано Пт, 22 Лютого 2019 в 10:43


19 лютого 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося чергове засідання представників «Шкільної служби порозуміння».

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ

Опубліковано Пт, 22 Лютого 2019 в 10:39


   З 11 по 18 лютого 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було проведено Тиждень географії, який проходив згідно плану.

   Мета проведення тематичних заходів - поглиблення знань учнів із географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.

Детальніше

УРОК ПАМ'ЯТІ "АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ"

Опубліковано Чт, 21 Лютого 2019 в 13:18


   15 лютого 2019 року виповнилося 30 років з дня виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану.

   20 лютого 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було проведено Урок пам’яті «Афганістан болить в моїй душі» для учнів 9-11-х класів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці з дня виведення військ з Республіки Афганістан у межах співпраці з бібліотекою-філією для дорослого населення №8 імені Лесі Українки Запорізької міської централізованої бібліотечної системи.

Детальніше

19 лютого 2019 року до семикласників комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітали фахівці «Клініки, дружньої до молоді».

Детальніше

ВЕСЕЛИЙ ВІКЕНД

Опубліковано Пн, 18 Лютого 2019 в 10:03


Вихідні - чудовий час для відпочинку, відновлення, саморозвитку й акумулювання енергії. Правильно спланований вікенд дає відмінний емоційний заряд.

Детальніше

   16 лютого 2019 року в Палаці культури «Орбіта» відбувся Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Україна – це ми» з нагоди відзначення 80-річчя утворення Запорізької області та 30-річчя виведення військ із Афганістану.

Детальніше

   День святого Валентина прийнято відзначати 14 лютого. Цього дня люди у багатьох країнах на різних континентах висловлюють свої почуття любові й прихильності батькам, родичам, друзям, коханим.

   Обожнюють Валентинів день учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Готуються до нього заздалегідь, бо знають, що найкращим і найщирішим подарунком у цей прекрасний день є валентинки. Особливу цінність мають ті, які виготовлені власними руками.

Детальніше

МИСТЕЦЬКІ ВЕЧОРИ

Опубліковано Чт, 14 Лютого 2019 в 13:14


 У чудодійній силі музики учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» мали можливість переконатися, відвідавши концерти Jazz love forever та Скрябін Симфо (Skryabin.Simfo), що відбулися 12 і 13 лютого 2019 року в концертній залі ім. Глінки.

Детальніше

ЛЕКЦІЯ ВІД АКУШЕРА-ГІНЕКОЛОГА

Опубліковано Ср, 13 Лютого 2019 в 07:25


8 лютого 2019 року до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітала акушер-гінеколог, методист «Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради»  Косюк Людмила Степанівна з пізнавальною лекцією.

Детальніше

    10 лютого 2019 року відбувся завершальний етап XXVI зимових багатоденних змагань зі спортивного орієнтування «Сніжинка-2019».

   Організатор - Федерація спортивного орієнтування міста Запоріжжя.

    Учасниками змагань, що проходили в чотири етапи на о. Хортиця, стали понад 360 осіб різних вікових груп із міста та Запорізької області.

Детальніше

ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 11 Лютого 2019 в 09:55


   У наш час пріоритетним напрямом руху науково-технічного прогресу та розвитку новітніх технологій є технічна творчість і робототехніка.

   У Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» функціонує багато різноманітних гуртків. Дуже люблять маленькі ліцеїсти заняття «Технічної творчості», на яких керівник гуртка Оношко Андрій Олександрович використовує металевий конструктор.

Детальніше

ВІДБУВСЯ ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ - 2019

Опубліковано Пн, 11 Лютого 2019 в 09:49


   Найкращі спогади у всіх пов’язані саме зі шкільними роками… Бо це старт, це пошук себе, здобуття ґрунтовних базових знань, розвиток умінь і навичок… Це найкраща пора відкриттів і самовираження у науці, спорті, творчих справах, розвиток лідерських якостей, робота в команді… Школа - це наш спільний другий дім, де усі ми проводимо значну частину свого життя і дуже його любимо.

Детальніше

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "КОЖНА ЛЮДИНА - ОСОБЛИВА"

Опубліковано Сб, 9 Лютого 2019 в 21:36


   7 лютого 2019 року  в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради в учнів 5-х класів відбулася година спілкування «Кожна людина – особлива» з психологами Пугач Лілією Василівною та Сєрковою Анастасією Григорівною, присвячена темі рівних можливостей кожної людини в суспільстві й толерантного ставлення.

Детальніше

   З 2 по 6 лютого 2019 року в місті Бровари Київської області проходив XXII Всеукраїнський турнір з гандболу пам’яті майстра спорту і великого гандболіста Володимира Богатікова серед юнаків 2003-2004 років

народження.

Детальніше

РОЗВИТОК НАВИЧОК АКТИВНОГО СЛУХАННЯ У СПІЛКУВАННІ

Опубліковано Пт, 8 Лютого 2019 в 10:48


    У комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради під керівництвом психологічної служби продовжує свою роботу «Служба шкільного порозуміння» за активної участі представників самоврядування, лідерів класів та інших активних ініціативних учнів.

Детальніше

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Опубліковано Пт, 8 Лютого 2019 в 10:26


    Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього. Саме тому гостро постає питання безпечного користування мережею підростаючим поколінням.

Детальніше

2-3 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 40 учнів 10-11-х класів з освітніх закладів м. Бердянська,  м. Енергодара, м. Мелітополя, м. Запоріжжя та Запорізької області.

Детальніше

СВЯТО "МОВА НАША СОЛОВ'ЇНА"

Опубліковано Пн, 4 Лютого 2019 в 10:00


    Особлива атмосфера панувала в 4-Б класі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» 31 січня 2019 року.

    Маленькі ліцеїсти поринули у чудовий світ рідної мови на виховній годині «Мова наша солов’їна», яку підготувала і провела вчитель Гондар Маргарита Володимирівна.

Детальніше

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ "ЗВИЧКИ ТА ЗДОРОВ'Я"

Опубліковано Пт, 1 Лютого 2019 в 12:56


   31 січня 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся тренінг «Звички та здоров’я» для учнів 5-х класів у межах модулю «Я та моє здоров’я».

Детальніше

29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

Опубліковано Чт, 31 Січня 2019 в 11:39


29 січня українці відзначають день пам'яті Героїв Крут, вшановуючи події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Детальніше

   27 січня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІ тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Детальніше

26 січня 2019 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи № 100 відбувся Чемпіонат м. Запоріжжя з  українського  рукопашу    «Спас»,  присвяченого  пам’яті  Героїв Крут.

Детальніше

   26 січня 2019 року за традицією Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» радо зустрічала близько 102 обдарованих учнів Запорізького краю і їхніх педагогів, що завітали на урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Детальніше

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Опубліковано Вт, 29 Січня 2019 в 11:54


З 21 по 25 січня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було проведено Тиждень математики.

У межах предметного тижня відбулося багато різноманітних тематичних заходів.

Детальніше

Шановні колеги-освітяни "Козацького ліцею"!

Опубліковано Пн, 28 Січня 2019 в 13:52


    Шановні колеги-освітяни "Козацького ліцею"! 

   Відповідно до плану роботи Інституту, з метою визначення рівня впливу на професійний розвиток педагогічної спільноти області та у зв'язку з 80-ти річним ювілеєм закладу, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводить соціологічне опитування щодо ролі та значення Інституту у професійній діяльності педагогів області. Терміни проведення: з 22 січня по 28 лютого 2019 року

Детальніше

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Опубліковано Пт, 25 Січня 2019 в 11:23


   23 січня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося свято спорту «Веселі старти» для учнів 6-8 класів.

   Мета заходу – пропаганда здорового способу життя і виховання любові до фізичної культури та спорту.

Детальніше

ІНТЕРАКТИВНИЙ ЗАХІД "МАРШРУТ БЕЗПЕКИ"

Опубліковано Пт, 25 Січня 2019 в 10:59


   22 січня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся захід «Маршрут безпеки» у межах реалізації модуля «Я і моє здоров'я» та продовження роботи над програмою «Збереження репродуктивного здоров’я молоді та профілактики ВІЛ/СНІДу».

Детальніше

ТОЛЕРАНТНІСТЬ - ЦЕ ВАЖЛИВО!

Опубліковано Пт, 25 Січня 2019 в 10:59


   22 січня 2019 року на черговому засіданні «Шкільної служби порозуміння» у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради юні учасники дискутували на тему «Толерантне ставлення до однолітків».

Детальніше

   22 січня 1919 року (100 років тому!) було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що засвідчив створення єдиної незалежної Української держави.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА КОНЦЕРТІ "СТАРИЙ РІЗДВЯНИЙ ДЖАЗ"

Опубліковано Ср, 23 Січня 2019 в 12:17


   21 січня 2019 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на концерті «Старий різдвяний джаз», що проходив у Запорізькій обласній філармонії.

   За вікнами гуляє мороз, а душі та серця усіх присутніх у концертному залі зігріває джаз.

Детальніше

20 січня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся І тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Детальніше

   19 січня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу 56-ої Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Детальніше

Вечір зустрічі випускників!

Опубліковано Ср, 23 Січня 2019 в 07:15   18 січня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» на Великому та Малому колах прозвітувалася про свою діяльність за І семестр 2018-2019 н.р. старшина дитячо-юнацької організації «Коло ініціативних шукачів» («КІШ»).

   Також представники самоврядування здобувачів освіти, які є координаторами того чи іншого осередку, презентували рейтинги класів-куренів за результатами:

Детальніше

   14 січня 2019 року фінішував чотириденний тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти» за підтримки німецької федеральної компанії GIZ.

   Відбулася друга серія активного навчання 24-х педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

ЛІЦЕЇСТИ ЗДІЙСНИЛИ "НОВОРІЧНУ ПОДОРОЖ"

Опубліковано Ср, 2 Січня 2019 в 19:00


   У повітрі пахне снігом і мандаринами, і в голові вирують думки про те, з ким та як зустріти Новий 2019 рік – рік Жовтої Земляної Свині (за східним календарем).

Детальніше

ПІДСУМКОВЕ ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ВЕЛИКЕ КОЛО

Опубліковано Пт, 28 Грудня 2018 в 10:52


22 грудня 2018 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися учні та педагоги на підсумкове передноворічне Велике коло.

 Директор Губіна Оксана Олександрівна привітала ліцеїстів з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажавши активних веселих канікул.

Детальніше

   З неймовірною швидкістю наближаються зимові свята. Скільки б років нам не було, але кожному хочеться вірити в казку та новорічні дива.

   Допомогти створити атмосферу новорічно-різдвяних свят воїнам-захисникам вирішили учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», долучившись до благодійної акції «Новорічний подарунок для бійця».

Детальніше

З 17 по 21 грудня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» керівником гуртка «Футбол» Філоненком Сергієм Васильовичем було проведено змагання із футзалу на призи Святого Миколая.

Детальніше

   20 грудня  2018 року у спорткомплексі ЗНУ відбувся Всеукраїнський новорічний турнір із дзюдо.

   На турнір з'їхалися близько 100 спортсменів з різних областей України.

   Відправилися на змагання також маленькі вихованці гуртка спортивної боротьби «Самбо» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зі своїм тренером-наставницею, відомою спортсменкою-дзюдоїсткою Гевондян Шушаною Азатівною.

Детальніше

ВІДБУВСЯ КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ СТРОЙОВОЇ ПІСНІ

Опубліковано Нд, 23 Грудня 2018 в 20:02


   20 грудня 2018 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Конкурс української стройової пісні серед учнів 7-11-х класів.

   Другий рік поспіль проводиться цей захід у стінах освітнього закладу, запалюючи серця вогнем любові до рідної Батьківщини.

Детальніше

   19 грудня 2018 року в День Святого Миколая відбулося урочисте відкриття головної (обласної) новорічної ялинки на площі Фестивальній.

   Учасниками заходу стали учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

ТЕАТРАЛІЗОВАНА ВИСТАВА "МИКОЛАЙ КРОКУЄ ДО НАС"

Опубліковано Пт, 21 Грудня 2018 в 13:52


    19 грудня православні та католики всього світу відзначають День святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи людям і відновлюючи справедливість.

Детальніше

З 11 по 14 грудня 2018 року 144 учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» брали участь у Всеукраїнському  відкритому інтерактивному конкурсі «МАН - Юніор Ерудит» 2018-2019 навчального року.

Цей конкурс проводиться Національним центром «Мала академія наук України».

Детальніше

   15-16 грудня 2018 року на базі ЗНВК № 108 проходив Всеукраїнський турнір з боротьби «Котигорошко», присвячений річниці Відродження запорозького козацтва.

   Активними учасниками змагань стали учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці секції козацького бойового рукопашу «Спас», які приїхали на турнір разом зі своїми тренерами-наставниками Маляренком Іваном Олександровичем і Щетініним Ярославом Олеговичем.

Детальніше

1 грудня 1918 року в м. Фастові (Київська обл.) було укладено «Передвступний договір» про злуку між Українською Народною Республікою та Західною Українською Народною Республікою в єдину державу. А 22 січня 2019 року на Софійському майдані в Києві відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в соборну Україну.

Детальніше

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У СВІТЛИЦІ "КОЗАЦЬОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Пн, 17 Грудня 2018 в 09:53


   Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив у число 12-ти апостолів Христа.

   Напередодні цієї дати, 12 грудня 2018 року, учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися на Андріївські вечорниці.

Детальніше

СВЯТО МУЗИКИ

Опубліковано Пн, 17 Грудня 2018 в 07:54


   11 грудня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» керівницею гуртка «Веселі нотки» Тер-Аванесян Джульєттою Наполеонівною було проведено відкритий урок «Мелодії українських і зарубіжних композиторів».

   На свято завітали педагоги та батьки, щоб підтримати маленьких і юних артистів.

Детальніше

   На цю подію з великим нетерпінням чекали діти і дорослі, до цього заходу довго та наполегливо готувалися -  і нарешті дочекалися!

   10 грудня 2018 року в Запорізькій обласній філармонії (концертному залі ім. Глінки) відбулося масштабне грандіозне талант-шоу «Гармонія краси» для вихованців інтернатних закладів, реабілітаційних центрів і прийомних сімей.

Детальніше

З 07.12 по 09.12.2018 р. в м. Києві проходив збір лідерів учнівського самоврядування у межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

6 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед вихованців інтернатних освітніх закладів.

Детальніше

BІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Опубліковано Пн, 10 Грудня 2018 в 08:05


   Щороку 6 грудня наша держава відзначає День Збройних Сил України. 

   У Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися такі заходи:

Детальніше

   5 грудня 2018 року на заняття вихованців військово-патріотичного гуртка «Джура» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було запрошено учасників Революції Гідності 2013-2014 рр. та Майдану, який розгортався у Запоріжжі, Денисова Костянтина та Матченка Валерія.

   Зустріч проходила у формі інтерв’ю у межах роботи над проектом «Майдан: усна історія» Обласного конкурсу пошукових робіт учнівської молоді «Твої герої, Запорізький край».

Детальніше

    4 грудня 2018 року в тренінговому кабінеті Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся тренінг «Ефективна взаємодія в команді - запорука успіху» для учнів 9-В класу, спрямований на згуртування колективу та розвиток сприятливого психологічного клімату.

Детальніше

    4 грудня 2018 року до дівчат 7-8-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітала гінеколог-ювенолог  «Клініки, дружньої до молоді» Лаврова Наталія Ігорівна.

Детальніше

   Щороку 1 грудня уся світова спільнота традиційно проводить низку заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Мета - звернути увагу суспільства на цю проблему.

Детальніше

30 листопада 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» для педагогів відбувся тренінг «Попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми», який проводила тренерка Національної тренерської мережі «Ла Страда - Україна» Бойко Інна Юріївна у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та Місячника безпеки життєдіяльності. 

Детальніше

29 листопада 2018 року на майдані Героїв Революції відбулася урочиста церемонія підняття прапору Військово-морських сил України на знак підтримки наших моряків, які перебувають у російському полоні.

Детальніше

Вечір 27 листопада 2018 року для юних шанувальників класичної музики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» був релаксуючим і натхненним - відвідали концерт відомого українського композитора Єгора Грушина, який презентував свій новий альбом «Ritorno» у концертному залі ім. Глінки.

Детальніше

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ТУРНІРІ "ЮНИЙ СПАРТАКІВЕЦЬ"

Опубліковано Ср, 28 Листопада 2018 в 09:52


З 23 по 25 листопада 2018 року на базі спорткомплексу «ZTR»  проходив товариський турнір «Юний спартаківець» серед 8 команд 2005 року народження у рамках підготовки до Чемпіонату України з гандболу.

Детальніше

НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ШОУ PIANOБОЯ

Опубліковано Ср, 28 Листопада 2018 в 09:45


25 листопада 2018 року в палаці культури «Дніпроспецсталь» відбувся ексклюзивний шоу-концерт українського музиканта, композитора та співака Pianoбоя (Дмитра Шурова), на який учнів 8-11 класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» запросив керівник волонтерської групи «AngelS» Юрій Вдовцов.

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА КОНЦЕРТІ СЕРГІЯ СОЛОВЙОВА

Опубліковано Пн, 26 Листопада 2018 в 09:13


23 листопада 2018 року учні 8-9-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на концерті молодого запорізького співака Сергія Соловйова у палаці культури «Орбіта».

Детальніше

21 листопада 2018 року учні 10-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали «Клініку, дружню до молоді», яка є структурним підрозділом «Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні № 5».

Детальніше

З 2018-2019 навчального року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради розпочала свою роботу «Шкільна служба порозуміння» з метою профілактики конфліктів та протидії булінгу в шкільному середовищі.

Детальніше

21 листопада 2018 року на турбазі «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулася ХХXVІІI обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі».

Детальніше

22 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість» Запорізької обласної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учасниками якої стали обдаровані вихованці закладів освіти інтернатного типу Запорізької області.

Детальніше

У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Опубліковано Пн, 26 Листопада 2018 в 08:24


21 листопада 2018 року, у День Гідності та Свободи, учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Детальніше

    20 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед вихованців шкіл-інтернатів.

Детальніше

   З 9 по 16 листопада 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень української мови та літератури.

   У рамках Тижня було проведено безліч різноманітних тематичних заходів, мета яких – розвиток комунікативних умінь, виховання компетентної особистості, яка володіє не лише знаннями, а й високими моральними якостями, шанує духовні, літературні та культурні надбання українського народу, є інформаційно грамотною, вчиться аналізувати, проводити синтез і порівняння, ефективно працювати в команді та розкривати творчий потенціал.

Детальніше

   17 листопада 2018 року в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінал Обласного спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора ЗНУ.

   За звання найкращих спортсменів та за Кубок ректора ЗНУ зібралися позмагатися найспритніші абітурієнти – 12 команд по 7 учасників, серед яких і команда Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   15 листопада 2018 року комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради привітно і щиро зустрічав юних біологів Запорізького краю.

   Учасниками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології стали 44 розумники та розумниці зі шкіл-інтернатів області.

Детальніше

   15 листопада 2018 року команда спортсменів та спортсменок Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

   Змагання проходили на базі Запорізького навчально-виховного комплексу №109 Запорізької міської ради.

Детальніше

СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ ОДНОБОРСТВ "КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ"

Опубліковано Сб, 17 Листопада 2018 в 21:21


   14 листопада 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» стартував фестиваль одноборств «Козацький гарт».

   Організатори заходу – керівники секції козацького бойового рукопашу «Спас» Маляренко Іван Олександрович та Щетінін Ярослав Олегович.

   Учасниками змагань були найспритніші учні 4-7 класів.

Детальніше

ОЛІМПІАДНИЙ БУМ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ТРИВАЄ

Опубліковано Сб, 17 Листопада 2018 в 21:08


12 листопада 2018 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Детальніше

Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради продовжує активну співпрацю з «Клінікою, дружньою до молоді», яка є структурним підрозділом Комунального закладу «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» Запорізької обласної ради, з метою збереження репродуктивного здоров’я молоді та профілактики ВІЛ і ІПСШ.

Детальніше

    12 листопада 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

   53 юних математиків разом зі своїми педагогами перед початком інтелектуальних змагань зібралися в актовій залі.

Детальніше

11 листопада 2018 року на о. Хортиця відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Пам`яті».

Учасники заходу - понад 80 спортсменів-орієнтувальників міста, що займаються у різних клубах та гуртках, серед яких і учні 6-Б класу Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей", вихованці гуртка "Спортивне орієнтування". 

Детальніше

10 листопада 2018 року у Запорізькому національному університеті відбувся ІІ Міжрегіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «Слався, рідна Україно».

Організатори заходу -  Запорізьке обласне об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ», Запорізька обласна державна адміністрація і Запорізький національний університет.

Детальніше

10 листопада 2018 року в Палаці культури «Орбіта» відбувся Обласний фестиваль національних фольклорних дитячих колективів «Запорізький Коловрат-2018».

Організатори — Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та Обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

Детальніше

   Щороку 9 листопада, в День української писемності та мови, українці з усіх куточків світу налаштовують хвилю Першого каналу Українського радіо, щоб написати  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

   9 листопада 2018 року вже увісімнадцяте учасниками акції єднання навколо рідної мови стали працівники державних організацій, учні шкіл і студенти, викладачі коледжів, вузів та ін.

Детальніше

ЗМАГАЛИСЯ У "КОЗАЦЬКОМУ ГАРТІ"

Опубліковано Пн, 12 Листопада 2018 в 09:49


    8 листопада 2018 року на базі школи №109 відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький Гарт".

   Учні 13-ти освітніх закладів, серед яких і команда Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей", змагалися за першість, щоб представляти Дніпровський район на Обласному етапі фестивалю.

Детальніше

З 6 по 8 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся навчальний регіональний семінар-практикум для керівників гуртків історико-краєзнавчого напрямку Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей на тему «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди».

Детальніше

ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Опубліковано Вт, 6 Листопада 2018 в 12:26


1 листопада 2018 року учні 4-Б та 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі вихователя Чурюкіної Лариси Іванівни й батьків відвідали шоу-мюзикл "Незнайка на Місяці", що проходив у палаці культури «Дніпроспецсталь».

Детальніше

1 листопада 2018 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося засідання педагогічної ради «Національно-патріотичне виховання як засіб становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя».

Детальніше

Питання проблеми булінгу є дуже актуальним в українському освітньому середовищі. Учасникам педагогічного процесу необхідні дієві підходи до вирішення цієї проблеми, сучасний досвід профілактики та подолання булінгу з метою створення гармонійних стосунків в колективах освітніх закладів.

Детальніше

Побували на симфо-шоу "СВІТОВІ ХІТИ" від PRIME ORCHESTRA

Опубліковано Чт, 1 Листопада 2018 в 20:33


    Вечір 30 жовтня 2018 року для учнів 9-Б та 11-А класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» був адреналіновим і дуже яскравим - побували на симфо-шоу «СВІТОВІ ХІТИ» у виконанні PRIME ORCHESTRA, що відбулося в ДК «Дніпроспецсталь».

Детальніше

29 жовтня 2018 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) Дніпровського району.

Детальніше

   27 жовтня 2018 року в палаці культури «Орбіта» відбувся Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості міжнаціональних культур «Зоряниця».

   Учасниками заходу стало понад 80 дитячих і юнацьких вокальних та хореографічних колективів Запорізького краю, з-поміж яких і ансамбль «Веселі дівчата» комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

Детальніше

Ліцеїсти дивували мистецтвом перевтілення

Опубліковано Вт, 30 Жовтня 2018 в 11:29


24 жовтня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було гаряче – після уроків почали готуватися до Хеловінської вечірки.

 Досить цікавим, яскравим і чудернацьким був конкурс-виставка «Ой чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові?», над організацією якого працювали разом усі: учні, батьки, вчителі й вихователі.

Детальніше

20-21 жовтня 2018 року вихованці гуртка «Пішохідний туризм»  Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Оношка Андрія Олександровича та Маляренка Івана Олександровича здійснили дводенний навчально-тренувальний туристський похід на о. Хортицю.

Детальніше

Дорогі ліцеїсти, вельмишановні батьки та педагоги!

Опубліковано Пн, 29 Жовтня 2018 в 10:32


Щиро дякуємо Вам за активну участь і організацію благодійного Покровського ярмарку! А він у нас, як Ви знаєте, видався на славу! Було дуже атмосферно та колоритно.

Детальніше

Тиждень психології в "Козацькому ліцеї"

Опубліковано Пн, 29 Жовтня 2018 в 10:28


Жовтень 2018 року приніс нам не тільки теплі сонячні дні, а й ознаменував собою початок  проведення предметних тижнів у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради. 

Детальніше

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України.

Дуже люблять ці свята у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей», тому готуються до них заздалегідь усі: учні, батьки, вчителі, вихователі.

Детальніше

12 жовтня 2018 року на базі Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості проходили спортивно-патріотичні змагання «Ігри патріотів», присвячені Дню захисника України.

Учасниками ігор були школярі міста, серед яких і учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

12 жовтня 2018 року на урочистий захід з нагоди 75-ї річниці визволення Запоріжжя від нацистських загарбників біля меморіалу «Скорботна мати» (Дніпровський район) зібралися запоріжці, представники обласної та міської влади, ветерани і військовослужбовці.

Детальніше

10 жовтня 2018 року у Запорізькому центрі молоді відбулося урочисте нагородження переможців IV обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати», який проводився за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Детальніше

Здійснили похід вихідного дня

Опубліковано Пн, 29 Жовтня 2018 в 09:42


6 жовтня 2018 року вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Жиленко Тетяни Миронівни здійснили похід вихідного дня.

Детальніше

Щороку в першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти – День учителя. Саме вчитель першим вводить учня в чудовий світ знань, розвиває в ньому компетентну особистість, інтерес до вивчення основ наук та творчий потенціал.

Детальніше

4 жовтня 2018 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся допрем’єрний показ театралізованої вистави «Сірник-запальник».

Детальніше

      4 жовтня 2018 року до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітали лейтенанти підрозділу Національної поліції України.

Детальніше

26 вересня 2018 року до комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-ІII ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітали гості на Всеукраїнський семінар-практикум «Створення цілісного освітньо-виховного простору, спрямованого на розвиток пізнавального інтересу учнів до навколишнього середовища»  -зібралися заступники директорів обласних еколого-натуралістичних центрів з усіх куточків України.

Детальніше

   З початком нового навчального року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» настав час для змін та оновлення в управлінні дитячо-юнацькою організацією (ДЮО) «Коло ініціативних шукачів» («КІШ»).

   Визначившись із самоврядуванням класів-куренів, курінні отамани (старости) зібралися на Малій козацькій Раді. Шляхом відкритого голосування було обрано голову – Волкову Уляну та заступника – Гнідого Євгена.

Детальніше

13 вересня 2018 року польське місто Замостя зібрало 10 команд спортсменів (юнаків 2002 р. н.) на Міжнародному турнірі з гандболу «Кубок Замостя».

Детальніше

От уже другий рік поспіль учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» є активними учасниками Всеукраїнського фестивалю домашньої консервації, який проходить в місті Запоріжжі.

Детальніше

Запальна дискотека від "AngelS"

Опубліковано Чт, 13 Вересня 2018 в 12:46


11 вересня 2018 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітала волонтерська група «AngelS» з цікавою розважально-танцювальною програмою.

Детальніше

   З 7 по 9 вересня 2018 року у м. Замостя (Польща) проходив Міжнародний турнір з гандболу «Булава Гетьманська».

   З-поміж 7 команд учасниками змагань стала команда спортсменів 9-В класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», що займаються в СДЮШОР із гандболу «ZTR».

Детальніше

Осіння спартакіада - 2018

Опубліковано Пн, 10 Вересня 2018 в 20:40


7 вересня 2018 року на відкриття «Осінньої спартакіади-2018» до Дня фізичної культури і спорту зібралися учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

Вітаємо усіх з початком нового навчального року

Опубліковано Ср, 5 Вересня 2018 в 10:56


     3 вересня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося свято Першого дзвоника, а отже, перегорнулася ще одна сторінка життя ліцеїстів.

Детальніше

Запрошуємо в Країну Знань!

Опубліковано Чт, 16 Серпня 2018 в 20:26


Запрошуємо в Країну Знань!

Детальніше

    Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» продовжує набір учнів, які проживають в Запорізькій області, до таких класів:

Детальніше

    Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» продовжує набір учнів, які проживають в Запорізькій області, до таких класів:

Детальніше

Випускний "Аеропорт"

Опубліковано Сб, 30 Червня 2018 в 22:38


«Відірвались від землі під крилом авіаліній» випускники-2018 року Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

23 червня 2018 року, склавши ЗНО, вимальовуючи плани на майбутнє, одягнувши чарівні сукні та костюми, учні 11-х класів зібралися в актовій залі  освітнього закладу на свій випускний «Аеропорт». На захід завітали також педагоги, батьки, рідні, друзі.

Детальніше

З 11 по 24 червня 2018 року кращі учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» та ще близько 80-ти юних науковців 8-10-х класів освітніх закладів Запорізького краю стали слухачами ІІІ обласної Літньої школи для обдарованої молоді Запорізької області, заняття якої проводилися на базі «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії».

Детальніше

З 11 по 15 червня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради проходив II обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

Відчинили двері в літо

Опубліковано Вт, 5 Червня 2018 в 12:51


1 червня 2018 року учасників мовного табору «Summer time»/«Sommer zeit» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було запрошено до Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач» на сімейний бібліотечний фестиваль «Відчиняємо двері в літо» до Міжнародного Дня захисту дітей.

Детальніше

   30 травня 2018 року в тренінговому кабінеті Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» тренером Філоненко Юлією Володимирівною було проведено заключні сесії тренінгу за програмою «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

Детальніше

Відкриття літнього мовного табору "Summer time"/"Sommer zeit"

Опубліковано Пт, 1 Червня 2018 в 12:42


   29 травня 2018 року ропочав свою роботу літній мовний табір «Summer time»/«Sommer zeit» у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

   Уже не перший рік створюються умови для дітей, які хочуть підвищити свій рівень знань з іноземних мов. У цьому році організовано три групи: дві з англійської та одна з німецької мови, що налічують 24 учні.

Детальніше

День відкритих дверей у "Козацькому ліцеї"

Опубліковано Чт, 31 Травня 2018 в 11:25


   29 травня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся День відкритих дверей.

   До ліцею завітало багато дітей зі своїми батьками, щоб познайомитися з унікальним освітнім закладом та з перших уст дізнатися про особливості вступу до ліцею...

Детальніше

25 травня 2018 року останній дзвоник по-справжньому востаннє пролунав для випускників Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», а от інших учнів, засмаглих та відпочивших під час канікул, зустрічатиме гучним передзвоном у вересні.

На свято «Останній дзвоник-2018» до ліцею завітали поважні гості: заслужений діяч фізичної культури і спорту, майстер спорту Дідушенко В’ячеслав Володимирович (гандбольний тренер юнаків-випускників 11-Б класу) та директор ДЮСШ «ZTR» Харченко Володимир Вікторович.

Детальніше

    2017-2018 навчальний рік був дуже яскравим та насиченим різноманітними подіями, було багато перемог, а також поразок, адже без них ніяк. Життя учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» можна порівняти із життям бджіл у вулику: таке ж бурхливе, метушливе, активне, цікаве та сповнене несподіванок…

Детальніше

Весняна спартакіада-2018

Опубліковано Пт, 25 Травня 2018 в 16:04


24 травня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» пройшла «Весняна спартакіада-2018».

Організатор спортивного заходу – інструктор з фізичної культури освітнього закладу Косман Анастасія Анатоліївна.

Спартакіада розпочалася з урочистого відкриття та внесення Олімпійського прапору кращими спортсменами ліцею...

Детальніше

Не за горами Міжнародний день захисту дітей. Отож напередодні свята учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вирішили долучитися до Обласної благодійної патріотичної акції «Подаруй дитині з Донбасу книжку українською мовою» з метою сприяння національно-патріотичному та культурному вихованню дітей з населених пунктів Донецької і Луганської областей.

Детальніше

21 травня 2018 року вихователями Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено виховні години з нагоди вшанування Дня пам'яті жертв політичних репресій 1937 – 1938 років.

Цей День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій відзначається щороку у третю неділю травня.

Детальніше

17 травня 2018 року команда креативних юнаків Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Косман Анастасії Анатоліївни відправились до кіноконцертного залу імені Довженка на церемонію нагородження переможців Обласного фестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф ZP-2018».

Детальніше

17 травня 2018 року Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» убралася у дивовижні орнаментальні візерунки та квіти, які, наче ожили, зійшовши із сорочок та суконь ліцеїстів і педагогів, та розсіялися скрізь, сповіщаючи усіх про яскраве свято вишиванки.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято (проходить щороку в третій четвер травня), покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Детальніше

15 травня 2018 року учні 6-Б та 11-Б класів, які є вихованцями гуртків "Пішохідний туризм" та "ДжураЗапорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», у супроводі педагогів Оношка Андрія Олександровича та Ситника Олега Володимировича побували на святковому концерті  Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, що відзначав 70 років з дня свого заснування. Захід проходив в Запорізькій обласній філармонії (концертному залі ім. Глінки).

Детальніше

Творчі звіти класів-куренів відбулися

Опубліковано Вт, 15 Травня 2018 в 09:03


Травень - останній  місяць весни, що встигає зробити безліч справ для природи: заквітчати дерева, прогріти землю для посіву зернових і висаджування розсади, залити світ неймовірними пахощами, позитивом і коханням…

Безліч справ за цей проміжок часу встигають зробити й учнівський та педагогічний колективи Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»: підготуватися до ДПА та ЗНО, до успішного завершення навчального року, до випускного вечора як особливої події в житті, а також зібратися й презентувати в цікавій формі свою діяльність у класах-куренях за відповідними напрямками.

Детальніше

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

7-8 травня 2018 року учні, педагоги та батьки Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» також висловили свою повагу всім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки, провівши тематичні заходи:

Детальніше

7 травня 2018 року біля меморіалу «Скорботна мати» відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам'яті та примирення.

Біля меморіалу, розташованого в Дніпровському районі міста Запоріжжя, зібралися сотні запорожців: представники влади, військові, ветерани, студенти, школярі, громадські активісти…

Детальніше

Проведення Дня цивільного захисту

Опубліковано Пн, 7 Травня 2018 в 13:31


4 травня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було організовано та проведено заходи до Дня цивільного захисту:

  • виховні години на тему «Дії населення під час надзвичайних ситуацій»;
  • за сигналом тривоги («Увага всім!») здійснили евакуацію всіх учнів та працівників освітнього закладу із приміщення. Евакуація пройшла чітко й організовано.

Детальніше

У 2017-2018 навчальному році учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вперше взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з біології.

До 8 квітня 2018 року на участь в олімпіаді подали заявки 58 учнів 6-11-х класів освітнього закладу.

Детальніше

З 28.04 по 30.04.2018 року група учнів 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» здійснила пішохідний туристський похід під керівництвом педагогів-романтиків Оношка Андрія Олександровича та Косман Анастасії Анатоліївни. Кінцевим пунктом туристського маршруту була територія національного природного парку (НПП) «Великий Луг» (Василівський район, Запорізька область).

Детальніше

 29 квітня 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся ІV Меморіал пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах» з метою розвитку та популяризації козацького бойового мистецтва «Спас» та різновидів козацької боротьби, (зокрема боротьби «На поясах»); патріотичного виховання підростаючого покоління та вшанування пам’яті В.Г. Степаненка.

Детальніше

27 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради  було проведено Обласний Форум «Екологічна варта».

Організатор заходу – комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС…

26 квітня 2018 року учні, вчителі та вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися в актовій залі на вечір-реквієм «Одинокий голос любові» з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Детальніше

Слайд-лекція "У граніті, в бронзі, у серцях"

Опубліковано Пт, 27 Квітня 2018 в 13:09


    2018 - рік охорони культурної спадщини в Україні. Саме такий указ було оголошено урядом країни.

    25 квітня 2018 року завідуючою бібліотеки – філії для дорослого населення №8 імені Лесі Українки Запорізької міської централізованої бібліотечної системи Руденко Галиною Іванівною спільно з учнівським і педагогічним колективом Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було організовано та проведено слайд-лекцію «У граніті, в бронзі, у серцях» у рамках програми.

Детальніше

Протягом місяця квітня 2018 року учні 8-Б класу Подорожній Ілля та Афанасьєв Олександр Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом вчителя географії Попач Лесі Василівни у рамках підготовки до Обласного форуму «Екологічна варта» за темою «Малі річки області» працювали над проектом «Верхня Хортиця: великі проблеми малої річки».

Детальніше

Відзначили День Землі

Опубліковано Ср, 25 Квітня 2018 в 14:58


22 квітня – Міжнародний день Землі, який щороку відзначають люди по всій планеті.

Уся родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» активно долучилася до святкування Дня Землі.

Детальніше

Концерт ветеранів

Опубліковано Пн, 23 Квітня 2018 в 14:34


20 квітня 2018 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» спілкою ветеранів Дніпровського району м. Запоріжжя під керівництвом Козакова Анатолія Петровича було організовано і проведено концерт «Алло, ми шукаємо таланти!», де кожен ветеран праці мав можливість показати свої здібності в музиці, танцях, ораторському мистецтві, порадувати чудовим вокалом.

Детальніше

Участь у фестивалі Open Fun Football Schools

Опубліковано Пн, 23 Квітня 2018 в 10:48


Вже четвертий рік поспіль маленькі спортсмени Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» беруть активну участь у фестивалі Open Fun Football Schools («Відкриті уроки футболу»), що проходить за підтримки Євросоюзу і Національної федерації футболу з метою залучення дітей до занять спортом, здорового способу життя, розвитку комунікативних вмінь…

Детальніше

Музика – це натхнення, спокій і водночас драйв, бурхливий нестримний потік енергії та сили. Музика має лікувальні властивості, спонукає до саморозвитку й самопошуку, допомагає розкривати почуття, висловлювати думки без зайвих слів…

Детальніше

Правове виховання дітей

Опубліковано Пт, 20 Квітня 2018 в 14:34


19 квітня 2018 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали працівники поліції СЮП Дніпровського ВП Толстопяненко Л.О. та Ричкова М.В. для проведення заняття «Правове виховання дітей» з метою формування знань про права та обов'язки дитини, норми поведінки, навички їх дотримання, відповідного ставлення до правомірних дій, вчинків, а також до правопорушень, злочинів, шкідливих звичок та інших проявів антигромадської поведінки.

Детальніше

17 квітня 2018 року учні 9-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі педагогів Тараненко Олени Вадимівни та Кириченко Валентини Володимирівни здійснили екскурсію до Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка. Познайомилися з матеріально-технічною базою освітнього закладу.

Детальніше

Творча зустріч із запорізькою співачкою Inshaya

Опубліковано Чт, 19 Квітня 2018 в 15:13


18 квітня 2018 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітала запорізька співачка Inshaya (Жанна Смирнова).

У актовій залі освітнього закладу відбулася творча зустріч учнівського колективу зі співачкою та композиторкою у рамках благодійного аукціону «Добро сердець».

Детальніше

Побували на виставі "Маски-шоу. Ромео і Джульєтта"

Опубліковано Чт, 19 Квітня 2018 в 15:04


17 квітня 2018 року учні 9-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом із педагогом Зубаревою Юлією Сергіївною побували на виставі «Маски-шоу. Ромео і Джульєтта», що проходила в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара.

Детальніше

16 квітня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради для учнів 9-В класу практичним психологом Пугач Лілією Василівною, соціальним педагогом Моргун Анастасією Григорівною, лікарем-педіатром Кумар Оксаною Русланівною та класним керівником Тараненко Оленою Вадимівною було проведено тренінг «Навички ефективного спілкування».

Детальніше

Захоплива поїздка до славетного міста Дніпра

Опубліковано Ср, 18 Квітня 2018 в 10:58


14 квітня 2018 року учні 5-х та 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі педагогів Липки Наталії Іванівни, Мендоси Плати Альони Олександрівни та батьків здійснили захопливу поїздку до славетного міста Дніпра.

Детальніше

З 11 по 12 квітня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради в рамках Місячника боротьби з туберкульозом лікаркою-педіатром Кумар Оксаною Русланівною та представницями соціально-психологічної служби ліцею Пугач Лілією Василівною і Моргун Анастасією Григорівною був проведений цикл тренінгів «Що ви знаєте про туберкульоз?» для учнів 5-6-х класів.

Детальніше

Лекція-вікторина "Що ми знаємо про туберкульоз?"

Опубліковано Чт, 12 Квітня 2018 в 10:50


6 квітня 2018 року лікаркою-педіатром Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Кумар Оксаною Русланівною було проведено лекцію-вікторину «Що ми знаємо про туберкульоз?» для учнів 3-4 х класів в рамках Місячника боротьби з туберкульозом.

Детальніше

"Великодній кошик" воїнам-захисникам

Опубліковано Вт, 10 Квітня 2018 в 08:12


      Великдень – найбільше і найдовгоочікуваніше весняне християнське свято, пора відродження життя і надій, це свято воскресіння Ісуса Христа.

    Долучившись до Обласної благодійно-волонтерської акції «Великодній кошик», родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» готувалася вітати воїнів-захисників із Пасхою заздалегідь.

Детальніше

Свято "Птахи - наші маленькі друзі"

Опубліковано Сб, 7 Квітня 2018 в 21:35


«Прилетіли лелеки, принесли весну з далека», - говорить народна мудрість. Але цього року весна запізнилася… Тільки в квітні розтанув сніг і нарешті почала розпускати свої зелені коси весна, з’явилися перші квіти: жовті, сині, фіолетові, білосніжні. Пронизливо лоскоче сонечко тонкими гарячими променями гілки дерев, землю, хвилі Дніпра…

Детальніше

Вебінар "Особиста гігієна дівчат"

Опубліковано Сб, 7 Квітня 2018 в 21:24


5 квітня 2018 року учениці 8-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради отримали можливість залучитись до вебінару,  проведеного за сприяння «Клініки, дружньої до молоді», а також кафедри акушерства та гінекології Запорізького державного медичного університету. 

Детальніше