logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Новини

   25 листопада 2021 року, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, розпочинається глобальна кампанія «16 днів проти насильства».

   Її мета – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок і дівчат.

Детальніше

    З 25 листопада до 10 грудня включно проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

    До проведення акції традиційно долучилася також Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей».

   25 листопада 2021 року до освітнього закладу завітали представники сектора Ювенальної превенції відділу превенції Запорізького районного управляння поліції з метою привернення уваги до боротьби з будь-якими проявами насильства.

Детальніше

   23 листопада 2021 року відбулося чергове засіданні Ротарі-клубу «Запоріжжя-Хортиця», який є частиною єдиної міжнародної організації «Ротарі Інтернешнл», що об'єднує ділових і професійних лідерів для надання гуманітарних послуг і сприяння доброзичливості та миру у всьому світі. 

   На засідання за ініціативи ротарійки, директорки Запорізького Козацького ліцею Оксани Губіної були запрошені юні лідерки самоврядування здобувачів освіти – очільниці дитячо-юнацької організації «КІШ» Вероніка Тонковська та Вікторія Нерезова, а також заступниця директора ліцею з виховної роботи Тетяна Котова і педагог-організатор  Юлія Філоненко.

Детальніше

   Свою енергію, душу, глибоке розуміння революційних подій вклали учні 9-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» та їхні вихователі під час підготовки вечора-реквієма «Країна нескорених», присвяченого Дню Гідності та Свободи.

   Захід відбувся 23 листопада 2021 року. У родинному ліцейному колі вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Детальніше

  Нещодавно в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив конкурс буклетів на тему «Жертвою торгівлі людьми може стати кожен» серед учнів 5-11-х класів.

   Мета конкурсу: підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, з’ясувати причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Детальніше

   День Гідності та Свободи — свято, яке щороку відзначається 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

   Цей день важливий, бо є доброю нагодою пригадати той унікальний соціальний досвід, який набули українці; спростувати міфи про те, що українці не можуть об’єднуватися і перемагати; актуалізувати ідею індивідуальної і колективної свободи вибору, як базової цінності і водночас інструменту досягнення цього; нагадати про відповідальність за долю своєї країни та важливість відстоювання цього вектору.

Детальніше

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Опубліковано Вт, 23 Листопада 2021 в 14:56


   21 листопада українці відзначали День Гідності та Свободи.

   Свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

Детальніше

ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ПРАВ ДИТИНИ

Опубліковано Пн, 22 Листопада 2021 в 15:47


   20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Цей день традиційно в Україні прийнято вважати і Днем спільних дій в інтересах дітей.

   Символічно, що саме 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла декларацію прав дитини і в 1989 році - Конвенцію прав дитини. Саме її правозахисники називають «Дитячою конституцією», яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім’ї, в атмосфері любові, підтримки та взаєморозумінні. Україна ратифікувала зазначений документ ще у вересні 1991 року.

Детальніше

ТАЛАНОВИТІ ТА ТВОРЧІ

Опубліковано Пн, 22 Листопада 2021 в 15:32


   Нарешті дочекалися результатів обласних творчих конкурсів, у яких учні Запорізького Козацького ліцею здобули призові місця:

ІІ місце у Обласному конкурсі флешмобів «Я люблю свою країну» (з нагоди святкування 30-ої річниці Незалежності України) посіла Єрмолова Анастасія. Керівниця – Кононенко Мадіна Лом-Аліївна;

ІІ місце – тріо «Акварель» у Обласному конкурсі відеороликів «Країна сонячних мрій». Керівниця – Соломнікова Тетяна Антонівна.

Вітаємо також переможців і призерів Обласного конкурсу-виставки дитячої творчості «Берегиня роду українського»:

Детальніше

   Екологічна свідомість та грамотність учнів є життєвою потребою сучасного життя. Тому важливим на уроках та в позаурочний час є довести школярам, що головні причини екологічних проблем – це низька екологічна освіченість та зневага до законів довкілля.

   Щоб підвищити рівень освіченості школярів, дбайливого ставлення до природи учням 5-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було запропоновано взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Екологічна грамотність» від Всеосвіти.

Детальніше

УСІ МИ РІЗНІ - УСІ МИ РІВНІ

Опубліковано Чт, 18 Листопада 2021 в 07:51


    16 листопада відзначають Міжнародний день, присвячений терпимості (International Day for Tolerance). Цього дня в 1995 році держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів толерантності. У ній йдеться про те, що всі люди різні за своєю природою, але рівні у своїх правах.

   Тож 16 листопада 2021 року вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» провели єдину виховну годину, присвячену Міжнародному дню толерантності.

Детальніше

   16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.

   У цей день проводяться різноманітні заходи, присвячені темі рівності всіх людей, незалежно від їхніх відмінностей.

Детальніше

  Сонячного недільного дня, 14 листопада 2021 року, учні 5-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» насолоджувалися цікавим дійством під назвою «Циркуль» у Запорізькому державному цирку.

   Шоу-програма вистави принесла дітям величезне задоволення. Це свято радості та дитинства. 

Детальніше

   9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

   Долучилися до відзначення також учні та педагоги Запорізького Козацького ліцею – разом з усією Україною писали XХI Радіодиктант національної єдності, що транслювався на всіх платформах Суспільного мовлення, першого національного каналу України.

    Мета такого флешмобу — об'єднати українців довкола державної мови.

Детальніше

   2 та 3 листопада 2021 року педагоги Запорізького Козацького ліцею стали учасниками дистанційного курсу «Інноваційні психолого-педагогічні методи формування та розвитку наскрізних умінь здобувачів освіти» від ЗОІППО.

   Під час дводенних вебінарів тренерки Тетяна Гура та Юлія Чемодурова залучали освітян до співпраці, активної роботи в групах та презентації свого досвіду.

Детальніше

ВІТАЄМО СРІБНОГО ПРИЗЕРА З БОРОТЬБИ ДЗЮДО

Опубліковано Вт, 9 Листопада 2021 в 15:11


  1 та 2 листопада 2021 року в палаці спорту «Юність» м. Запоріжжя відбувся відкритий традиційний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008 –2009, 2010 – 2011 років народження на призи Запорізької обласної федерації дзюдо.

   Учасниками турніру стали також спортсмени Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

РАЗОМ ТВОРИМО НОВУ СТОРІНКУ "ЗЕЛЕНОГО" УСПІХУ ПЛАНЕТИ

Опубліковано Чт, 4 Листопада 2021 в 10:03


  30 жовтня 2021 року педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» спільно з представниками ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» влаштували масштабну акцію з висадки дерев на території ліцею у межах Всесвітнього проєкту «Озеленення планети – 2021».

Детальніше

   Осінь – це не тільки пора збору врожаю, пора навчання й останніх теплих днів, насичених яскравими кольорами та барвами, а і час, коли природа готується відпочивати – відбувається адаптація до зими.

   Дерева і кущі скидають свої жовто-багряні шати, а це значить, що традиційний осінній сезон толоки продовжується!

Детальніше

МИ ПАМ'ЯТАЄМО

Опубліковано Чт, 28 Жовтня 2021 в 19:23


   Цей сонячний жовтневий день сповнений болем і розпачем від утрати дуже близької і дорогої людини для усієї родини Запорізького Козацького ліцею.

   Минув рік, як покинула нас назавжди талановита і мудра наставниця, яка була однією з очільниць та реформаторок школи-інтернату, великий педагог, яка усе своє життя присвятила справі освіти та вихованню підростаючого покоління, – Наталія Григорівна Бойко, наша лідерка  з найкращими морально-вольовими якостями та загальнолюдськими цінностями.

Детальніше

   17 жовтня 2021 року невгамовні вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР») Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли участь у відкритому Чемпіонаті Запорізької області зі спортивного орієнтування на середній дистанції, що проходив у селищі Зелений Яр Шевченківського району м. Запоріжжя.

Детальніше

   15-16 жовтня 2021 року проходив ХV Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут –2021».

    Вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» та «Пішохідний туризм» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР) Запорізького Козацького ліцею взяли участь у змаганнях.

Детальніше

ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ ЗІ СВЯТОМ

Опубліковано Чт, 14 Жовтня 2021 в 17:12


    14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

   13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників і захисниць України, у Запорізькому Козацькому ліцеї відзначили свято звитяги українського лицарства, день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся і продовжує боротьбу за державний суверенітет України.

Детальніше

  12 жовтня 2021 року на базі Запорізького Козацького ліцею стартував ІІІ Міжнародний фестиваль «Козацька Покрова» у Запоріжжі, що проводився у змішаному форматі – онлайн і офлайн.

   «Козацький ліцей» та етноклуб «Мальви» Запоріжжя радо привітали гостей, друзів і партнерів фестивалю з прийдешніми святами, точніше, цілою низкою свят!

   Радіємо, що до нас на захід завітала представниця партнерів фестивалю — голова етносекції Товариства «Україна-Світ» Валерія Левківська.

Детальніше

   12 жовтня 2021 року учні 8-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» та батьки долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку профорієнтації у межах реалізації «Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри «Обери професію своєї мрії».

Детальніше

   11 жовтня 2021 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся правопросвітницький захід «Стоп булінг!», мета якого –попередження та профілактика булінгу в освітньому середовищі, підвищення обізнаності учнівської молоді щодо явища булінгу та методів боротьби з ним.

Детальніше

   Уже другий рік поспіль дівчата Запорізького Козацького ліцею з великим задоволенням долучаються до відзначення Національного Дня дівчат у технологіях. Це щорічна подія, приурочена до Міжнародного дня дівчат (відзначається щорічно 11 жовтня), під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар'єру у сфері технологій. 

   Тож 11 жовтня 2021 року 20 дівчаток 8-11-х класів під керівництвом координаторки Сурган Вероніки Сергіївни отримали унікальну можливість відвідати онлайн дві сучасні компанії «Luxoft» та «Proctol and Gambal».

 

Детальніше

   Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» є учасницею Всеукраїнської асоціації «Відроджені гімназії України» (ВГУ).

   Збирає однодумців для обміну досвідом, цікавими ідеями та власними напрацюваннями щодо модернізації та розвитку прогресивних освітніх закладів України президент Асоціації Ярослав Турянський.

Детальніше

   Соціальні мережі — зручний інструмент комунікації.

   Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей», окрім власного сайту,  має також свої сторінки у соціальних мережах «Фейсбук», «Ютуб» та «Інстаграм». Адже ми намагаємося ефективно донести усім глядачам і читачам бажані повідомлення, візуальні та текстові, про важливі події з життя нашої ліцейної родини.

Детальніше

   14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України.

   Отож з нагоди Дня українського козацтва 7 жовтня 2021 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулися змагання з боротьби «На поясах» «Гей ви, хлопці-козаки!», організовані та проведені керівником гуртка українського бойового рукопашу «Спас» Маляренком Іваном Олександровичем.

Детальніше

   Сьогодні, 8 жовтня 2021 року, свій професійний День святкують юристи нашої країни.  

   З нагоди відзначення Дня юриста – професії, яка завжди була однією з найбільш важливих у цивілізованому суспільстві та з якою нерозривно пов'язане дотримання прав і свобод людини, 7 жовтня 2021 року до Запорізького Козацького ліцею завітали представниці ювенальної прокуратури Дніпровського району.

Детальніше

   7 жовтня 2021 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до великої толоки напередодні Дня міста Запоріжжя та інших свят, організованої виконуючим обов'язки міського голови Анатолієм Куртєвим.

Детальніше

    4 жовтня 2021року, у Всесвітній день тварин, вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» організували і провели уроки доброти «Гуманне ставлення до тварин» з метою популяризації відповідальності за «братів наших менших»; розширення знань про проблему безпритульних тварин; виховання кращих людських якостей.

Детальніше

   Туберкульоз є небезпечним інфекційнім захворюванням, що спричиняється мікобактеріями туберкульозу (паличкою Коха). Він уражає весь організм: легені, нирки, лімфатичні вузли, кістки, очі, шкіру, головний мозок. На туберкульоз хворіють незалежно від статі, віку, національної приналежності чи соціального становища.

   5 жовтня 2021 року для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» силами мобільних лекторських груп територіальних організацій Товариства Червоного Хреста України було проведено інформаційно-просвітницький захід «Профілактика туберкульозу».

Детальніше

   Що краще згуртовує колектив та сприяє доброзичливому ставленню одне до одного? Звісно ж, це спільне дозвілля!

   2 та 3 жовтня 2021 року освітянська родина Запорізького Козацького ліцею побувала на екскурсії в Полтаві та Полтавській області – відсвяткували своє професійне свято – День учителя.

Детальніше

   Професія вчителя – унікальна. Подібної у світі немає. Кожен педагог своїм серцем і розумом формує завтрашню людину, суспільство, зрештою, усю цивілізацію.

   День учителя в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» –особливе свято, яскраве та неповторене.

Детальніше

ВІТАЄМО НАЙКРАЩИХ ОСВІТЯНОК ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Опубліковано Пт, 1 Жовтня 2021 в 18:23


   29 вересня 2021 року в концертному залі імені М.І. Глінки відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти, під час якого відзначили пам'ятними нагородами та преміями найкращих педагогів Запорізької області.

Детальніше

   Школа – це модель майбутнього суспільства. Основи громадського становлення та демократії, ключові компетентності формуються з дитячих років. Яскравим прикладом розвитку лідерського потенціалу та організаторських здібностей підростаючого покоління, креативного і критичного мислення, застосування отриманих знань у різних ситуаціях, уміння співпрацювати в команді, а також здатність до самореалізації, саморозвитку та прояву своїх можливостей у різних сферах життя є діяльність самоврядування здобувачів освіти Запорізької школи-інтернату  «Козацький ліцей»

Детальніше

   З 22 до 26 вересня 2021 року у місті Святогірську Донецької області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти.

   Учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» – вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР) Мілейко Ростислав та Нескоромний Ростислав стали учасниками збірної команди Запорізької області.

Детальніше

СРІБЛО НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЗАПОРІЖЖЯ З ДЗЮДО

Опубліковано Пн, 27 Вересня 2021 в 12:42


   24-25 вересня 2021 року проходив відкритий Чемпіонат міста Запоріжжя з дзюдо серед спортсменів 2008-2009 р. н.

   Здобув срібло на змаганнях учень 7-А класу Запорізького Козацького ліцею Єгор Ониськів.

Детальніше

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ "ШКОЛА ДРУЖБИ ТА СПІВПРАЦІ"

Опубліковано Пн, 27 Вересня 2021 в 11:35


   З 24 вересня 2021 року продовжила свою роботу тренінгова група «Школи дружби та співпраці» лідерів дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Темою першої у цьому навчальному році зустрічі стало дуже актуальне для сьогодення питання: «Як підвищити соціальний статус учня в групі?»

Детальніше

   Психологічна просвіта – один із найдієвіших способів психологічної допомоги. Коли розумієш, що з тобою відбувається, можеш дати назву своєму стану – стає легше віднайти душевну рівновагу...

   Вересень – місячник профілактики суїцидального ризику, а отже, психологічна служба Запорізького Козацького ліцею продовжує проводити превентивні заходи з цієї теми.

Детальніше

ВИСТАВКА ОСВІТНЬОГО АРТПРОЄКТУ "НАУКА - ЦЕ ВОНА"

Опубліковано Пт, 24 Вересня 2021 в 09:14


   З 20 вересня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочала роботу виставка освітнього артпроєкту «Наука – це вона».

   Ініціаторка виставки в освітньому закладі – учасниця лідерської освітньої програми для вчителів точних наук STEM-CAMP (стім кемп) у Запоріжжі, вчителька математики «Козацького ліцею» Юлія Зубарева.

Детальніше

ФЛЕШМОБ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

Опубліковано Чт, 23 Вересня 2021 в 11:50


  21 вересня 2021 року з нагоди Міжнародного дня миру учні 5-х, 6-А та 9-А класів Запорізького Козацького ліцею влаштували тематичний флешмоб «Хай буде мир на всій Землі», а також створили живу фігуру білого голуба миру.

   Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно.

   Бажаємо миру, родинного затишку, добра та злагоди!

   Бажаємо миру тобі, рідна наша Україно!

Детальніше

МАЙБУТНЄ СВІТУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СПРАВ І ДУМОК ЛЮДИНИ

Опубліковано Чт, 23 Вересня 2021 в 11:44


   21 вересня 2021 року учні 11-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом із соціальним педагогом Галич Яною Альбертівною долучилися до відзначення Міжнародного дня миру.

   Креативна молодь створила малюнок-аплікацію на тему «Ми за мир у всьому світі!» Зняли також тематичний  відеоролик, мета якого - привернути увагу до проблем миру на Землі та нагадати, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини.

Детальніше

   21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру.

  Психологічна служба «Козацького ліцею» також долучилася до відзначення свята та провела цікавий диспут з учнями 9-х класів на тему «Від протистояння до примирення».

Детальніше

   З 11 до 26 вересня 2021 року проходить наймасштабніший в Україні футбольний турнір для дітей 2010–2011 р. н. «Кубок єднання – 2021».

   Мета турніру — об’єднання України навколо великого футбольного дійства, популяризація футболу серед школярів та вихованців спортивних шкіл, формування основ здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, у футбольні секції та гуртки, підтримка дитячо-юнацького футболу.

Детальніше

ФУТБОЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Вт, 21 Вересня 2021 в 16:24


   Тиждень був насичений спортивними подіями.

   15 вересня 2021 року на футбольному полі Запорізького Козацького ліцею відбувся Турнір з мініфутболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту України.

Детальніше

 18 вересня 2021року у Вільнянську Запорізької області відбувся відкритий Турнір з боротьби дзюдо серед юнаків 2009-2010 р. н. з нагоди Дня міста.

   Разом зі своїм тренером Балабекяном Ашотом Врежовичем взяли участь у Турнірі маленькі вихованці гуртка спортивної боротьби «Самбо» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

  16-18 вересня 2021 року на туристичному пляжі о.Хортиця відбувся XXXІІ обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

   Участь взяли 25 команд освітян Запорізької області.

Детальніше

   З 13.09 до 17.09. 2021 року в Запорізькому Козацькому ліцеї проходив Тиждень безпеки дитини.

   Мета – пропаганда здорового та безпечного способу життя серед здобувачів освіти; формування умінь і навичок щодо захисту свого життя та здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

Детальніше

   16 вересня учні 9-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради мали можливість долучитися до профорієнтаційної лекції від викладачки ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».

Детальніше

АРТЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДЕМОКРАТІЇ

Опубліковано Нд, 19 Вересня 2021 в 18:22


   15 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день демократії, яка є фундаментом для побудови принципів усіх провідних держав, співтовариств, союзів і федерацій, а також лежить в основі Організації Об’єднаних Націй.

   Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» долучилася до відзначення цієї дати: психологічною службою освітнього закладу було проведено артзахід для учнів 5-6-х класів на тему «Цінність особистості».

Детальніше

УЧАСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЄКТІ STEM IS FEM

Опубліковано Пн, 13 Вересня 2021 в 11:45


   Перший виїзний модуль «Металургія» за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та «Метінвест» Запоріжжя відбувся цими вихідними!

   33 учасниці з усієї України, серед яких і Зубарева Софія, учениця 10-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», яка пройшла відбір та увійшла в число учасниць молодіжного освітнього проєкту STEM is FEM.

Детальніше

   І знову спортивні здобутки!

   11 вересня 2021 року, в День фізичної культури та спорту України, футбольна команда Запорізького Козацького ліцею взяла участь у відбірковому етапі Всеукраїнського турніру «Кубок Єднання – 2021» з мініфутболу серед гравців 2010 – 2011 р.н., що проходив на футбольному полі спортивного комплексу «Fit Haus» (Хортицький район, вул. Нікопольське шосе, 3б) м. Запоріжжя.

Детальніше

   10-11 вересня 2021 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Запоріжжі проходив Чемпіонат Запорізької області з дзюдо серед кадетів до 17 років ( 2005 - 2007 р.н.).

   Взяли участь у змаганнях також учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» – вихованці гуртка спортивної боротьби «Самбо».

Детальніше

    День фізичної культури і спорту в Україні відзначається у другу суботу вересня.

   10 вересня 2021 року, напередодні свята, учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відзначали День здоров'я.

   Мета – формування навичок щодо ведення здорового способу життя, розвиток фізичної культури і  спорту, організація змістовного дозвілля.

Детальніше

   Напередодні 10 вересня 2021 року, Всесвітнього дня запобігання суїциду, психологічною службою Запорізького Козацького ліцею було проведено круглий стіл, присвячений питанню привернення уваги суспільства до цієї проблеми.

Детальніше

   8 вересня 2021 року на базі Запорізької  суспільно-гуманітарної гімназії № 27 відбулися чергові змагання з волейболу на честь Дня українського козацтва і захисника України та 30-річчя економічного факультету Запорізького національного університету.

   Взяла участь у турнірі команда волейболістів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   Крокуємо в осінь...

   1 вересня – урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань!

   Першовересневий сонячний ранок 2021 року у Запорізькому Козацькому ліцеї знову перетворився на метушливий жвавий вулик бджіл.

Детальніше

   28 серпня 2021 року в кінному театрі "Запорозькі козаки" на острові Хортиця відбувся ХXV Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака, присвячений 30-річчю Незалежності України.

   Після урочистого відкриття фестивалю розпочався Всеукраїнський турнір на Кубок Хортиці з боїв "Лава на лаву", в якому взяв участь керівник гуртка козацького бойового рукопашу "Спас" Запорізького Козацького ліцею Іван Олександрович Маляренко.

Детальніше

   28 серпня 2021 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до Всеукраїнської акції «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», що відбулася в парку Перемоги м. Запоріжжя.

   Учасники легкоатлетичного забігу додали дистанції у 2; 5 та 10 км. У такий спосіб вшанували пам'ять загиблих Захисників України.

Детальніше

   Щиро вітаємо одну з кращих психологинь Запорізької області, яка є професійною тренеркою Всеукраїнського рівня у сфері психології, нашу любу колегу із Запорізького Козацького ліцею – Сєркову Анастасію Григорівну з почесною відзнакою від Запорізької обласної ради!

   Щиро бажаємо постійного розвитку, інноваційних відкриттів та вдосконалення професійної майстерності!

   Любимо і пишаємося Вами, Анастасіє!

Детальніше

   23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора України.

   З нагоди державного свята у Запоріжжі традиційно на оновленому Кургані Єдності на території Національного заповідника «Хортиця» біля Музею історії запорозького козацтва відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Детальніше

   Ще одним підтвердженням того, що наша Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» є одним із найпрестижніших і найуспішніших освітніх закладів у Запорізькій області, а директорка – Оксана Олександрівна Губіна – найкращою менеджеркою та управлінцем-реформаторкою, є «Золота книга пошани Запорізької області», видана до 30-ої річниці Незалежності України.

Детальніше

ВІТАЄМО З 30-Ю РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Опубліковано Пт, 20 Серпня 2021 в 09:17


   Вітаємо українців із великим національним державним святом - 30-ю річницею Незалежності!

   Від усієї душі бажаємо здоров’я, щастя, достатку, добра, миру, сили і наснаги в усіх ваших справах і добрих починаннях в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

   Зі святом! 

Детальніше

   До 30-ї річниці незалежності України, 24-го серпня 2021 року, розроблено унікальну квітку-логотип у кольорах Запорізького регіону. Це головна квітка 30-річчя – символ України «Ти у мене єдина».

   Тож прийміть щирі вітання з прийдешнім визначним святом – Днем Незалежності України!

Детальніше

   Вітаємо команду бухгалтерів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» з професійним святом – Днем бухгалтера України!

   Бажаємо міцного здоров'я, впевненості, амбіцій, удачі й успіхів в улюбленій діяльності. Залишайтеся завжди в плюсі!

   Нехай життя буде багатим, а душа – щасливою!

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Опубліковано Ср, 14 Липня 2021 в 21:37


   Дорога наша леді бос, Оксано Олександрівно!

   Дружний колектив Запорізького Козацького ліцею від щирого серця вітає Вас із Днем народження!

Детальніше

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Опубліковано Ср, 14 Липня 2021 в 21:29


Нарешті наші випускники 2021 року отримали свої золоті та срібні нагороди.

Бажаємо, щоб ваше майбутнє було осяяне успіхами та щастям!

Детальніше

  Протягом грудня 2020 – липня 2021 Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізькою школою-інтернатом «Січовий колегіум» було проведено обласний конкурс відеороликів «Моя сучасна Україна. Запорізький край» з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

   Свої роботи на конкурс презентували 17 лідерів органів учнівського самоврядування закладів освіти Запорізької області, серед яких і голова дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Тонковська Вероніка.

Детальніше

  Впродовж квітня-червня 2021 року проходив обласний етап Всесвітнього навчального проєкту «Дитяча легка атлетика» у онлайн-форматі. В освітньому турі обласного етапу Проєкту брали участь 16 педагогів та 16 команд закладів загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами).

   Високий рівень професійної компетентності стосовно програми Проєкту продемонструвала вчителька фізичної культури Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Макаренко Ольга Миколаївна, яка посіла почесне ІІІ місце у змаганнях.  

Детальніше

   Вчителі точних наук Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до освітнього проєкту STEAM-CAMP у Запоріжжі, реалізованого за підтримки Платформи спільних дій, Криворізької фундації майбутнього, Фонду Розвитку Маріуполя, компанії «Метінвест» Запоріжжя у партнерстві із Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради. 

   Наші зіркові найкращі педагоги всюди на висоті! Пишаємося Зубаревою Юлією Сергіївною й Тимошенко Вікторією Михайлівною, які проявляють ініціативу і творчість не тільки в роботі з дітьми, а й опановуючи матеріал навчальних модулів Лідерської освітньої програми STEAM-camp.

Детальніше

  Щиро вітаємо обдаровану молодь – випускників 2021 року Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які за результатами річних оцінювань за 10-й та 11-й класи були претендентами на нагородження медалями «За високі досягнення у навчанні».

   За результатами ЗНО підтвердили золоті медалі 2 учні 11-Б класу - Головченко Михайло та Мазнєва Катерина; срібною медалісткою стала Казначей Поліна.

Детальніше

   З 8 до 17 червня 2021 року проходила V обласна літня школа Малої академії наук. Поглиблювали свої знання та розвивали здібності за хіміко-біологічним, фізико-математичним, історико-географічним та мовними напрямами науково-дослідницької діяльності 13 учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

14 червня 2021 року 12 команд юних патріотів Запорізької області облаштували наметове містечко на базі комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, де стартував ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений 30-річчю незалежності України.

   Взяв участь у таборуванні джур і молодих козаків також оновлений рій «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». 

Детальніше

  18 червня 2021 року виповнилося 8 років з того часу, як директором Запорізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №4 стала талановита компетентна керівниця, професійний менеджер, прекрасний організатор і дипломат – Губіна Оксана Олександрівна.

Детальніше

  5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

   Всесвітній день довкілля був заснований Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році і вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря. Починаючи з 1973 року, щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, що допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні ставлення людини до природних ресурсів.

Детальніше

   8 червня 2021 року, в день проведення вхідного тестування із профільних предметів, до освітнього закладу завітало 212 дітей з батьками, які бажають навчатися у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

   Складали вступні іспити з математики, біології та хімії.

Детальніше

   «Історія – це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється ані на мить. Той, хто розуміє його, зможе  зробити вірний вибір сьогодні. Саме для цього, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, ми вибудували цей єдиний ланцюг подій минулого, що врешті призвели до появи на мапі світу незалежної держави із назвою Україна. Нашої Батьківщини», - пишуть брати Капранови, автори посібника «Мальована історія Незалежності України».

Детальніше

  Традиційне свято Останнього дзвоника для більшості учнів (звичайно ж, окрім випускників) Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вже котрий рік поспіль має нестандартний формат.

   Отож класні колективи відзначали завершення 2020-2021 року по-різному: здійснювали екскурсії визначними місцями Запоріжжя, відвідували музеї.

Детальніше

ПРОЩАЛЬНА МЕЛОДІЯ ВИПУСКНОГО ВАЛЬСУ

Опубліковано Пн, 7 Червня 2021 в 08:04


  Вмитий дощем третій червневий ранок для випускників 2021 року Запорізького Козацького ліцею став прощальним – перегорнули останню сторінку захоплюючої шкільної повісті про навчання і працю, про дружбу і кохання, про творчість, спорт та успіх.

   Свято Останнього дзвоника стало днем вдячності, любові, приємних спогадів і родинного єднання.

Детальніше

ВІДБУЛОСЯ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ СТАРШИНИ "КОШУ"

Опубліковано Нд, 6 Червня 2021 в 13:09


   Усі досягнення, якими багатий наш Запорізький Козацький ліцей, складаються зі щоденної праці, знань, талантів і досягнень його мешканців. Разом ми розвиваємося, у чомусь помиляємося, або ж перемагаємо та відкриваємо у собі нові грані й можливості, удосконалюємо себе та вчимося працювати в команді.

   1 червня 2021 року відбулося підсумкове засідання старшини (лідерів) дитячо-юнацької організації «КІШ».

Детальніше

   Навчальний 2020-2021 рік підійшов до завершення.

   Кінець травня ознаменувався низкою перемог учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у Всеукраїнських предметних інтернет-олімпіадах та конкурсах «На Урок» і «Всеосвіта» (Весна – 2021).

   Отож вітаємо переможців і призерів:

Детальніше

   У лютому 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle».

   Свої знання з англійської мови випробовували 155 учнів 5-11-х класів.

Детальніше

   Протягом навчального року учні Запорізького Козацького ліцею, докладаючи максимум зусиль, брали участь у багатьох предметних конкурсах та олімпіадах – і отримали чимало високих результатів.

   У нашій скарбничці призові місця на обласній олімпіаді з математики, Дипломи переможців I, II та III ступенів у двох олімпіадах на освітній платформі «На урок», Відмінні сертифікати у конкурсі з математики та фізики «Школа ФізТеХу 2021». Залишилося підбити підсумки двох заходів, результати яких стали відомі в останні дні травня. 

Детальніше

   Туризм – це активний відпочинок, захоплююче заняття, наповнене романтикою незвичайного способу життя.

   Вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР планували у день свята, Дня захисту дітей, вирушити в похід на о. Хортицю та влаштувати туристичні змагання. Однак погодні умови не сприяли проведенню заходу.   

Детальніше

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Опубліковано Вт, 1 Червня 2021 в 12:34


   Любі діти!

   Нехай дні та роки вашого дитинства будуть яскравими, незабутніми та щасливими. Бажаємо кожному міцної сім'ї і безтурботного дитинства.

   Нехай мрії здійснюються, поруч будуть надійні щирі друзі.

   Будьте здорові, енергійні та життєрадісні.

Детальніше

Увага! Вхідне тестування!

Опубліковано Вт, 1 Червня 2021 в 10:24


   Шановні майбутні ліцеїсти та їх батьки!

   8 червня 2021 року відбудеться вхідне тестування для здобувачів освіти, які попередньо заповнили реєстраційну анкету.  Просимо звернути увагу на графік проведення вхідного тестування вступників за посиланнями:

Детальніше

   З нагоди святкування Дня захисту дітей 31 травня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із вуличними тренажерами.

   Про це давно мріяли учні освітнього закладу. Директорка «Козацького ліцею» Оксана Олександрівна Губіна підтримала ідею дітей.

Детальніше

   Весна для учнів Запорізького Козацького ліцею видалася багатою на досягнення, перемоги, незабутні події, цікаві зустрічі та щедрі подарунки.

   Однією із таких яскравих зустрічей був візит до освітнього закладу депутата Запорізької обласної ради Кравчуна Олексія Степановича, який 2 березня 2021 року, у День дитячої книги та читання, завітав до бібліотеки освітнього закладу на читацьке знайомство зі справжніми поціновувачами літератури.  

Детальніше

   31 травня 2021 року у вихованців театрального гуртка «Мистецтво слова» відбулося завершальне заняття у 2020-2021 навчальному році.

   Пригадали яскраві моменти своєї творчої діяльності. Підвели підсумки та у фіналі року отримали ще одну нагороду – стали дипломантами ІІІ ступеня у І Міжнародному (VII Всеукраїнському, XVII Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

Детальніше

   30 березня 2021 року завершився Обласний онлайн-фестиваль історичного краєзнавства учнівської молоді «Дослідники минулого».

   Впродовж трьох тижнів 20 команд з різних куточків Запорізької області брали участь у різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсах.

Детальніше

   Завершується навчальній рік, а це означає, що прийшов час підвести підсумки і нагородити переможців змагань з інформатики та інформаційних технологій.

   Нагадаємо, що 8-11 листопада 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителем інформатики Сурган Веронікою Сергіївною було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2020».

Детальніше

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ЗНО

Опубліковано Пн, 31 Травня 2021 в 13:00


   За кілька днів - літо!

   Усі ліцеїсти у передчутті таких омріяних і довгоочікуваних канікул!

   От тільки в одинадцятикласників інші турботи - розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Детальніше

  29 травня 2021 року у смт Миколаївка Запорізької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед дітей та юнаків, присвячений Дню народженню генерального конструктора авіаційних двигунів ДП «Івченко-Прогрес», героя України Муравченка Федора Михайловича, на який з’їхалися спортсмени з різних куточків України.

Детальніше

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 31 Травня 2021 в 12:34


   «Запобігти, врятувати, допомогти!» – саме під таким гаслом 28 травня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив День цивільного захисту.

   Мета – практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя.

Детальніше

   27 травня 2021 року продовжила свою роботу «Школа дружби та співпраці» з лідерами самоврядування здобувачів освіти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   На заключній зустрічі у 2020-2021 н. р. разом із тренеркою Сєрковою Анастасією Григорівною учасники говорили про те, яким має бути ідеальний КОШівець, на думку самих представників дитячо-юнацької організації, якого особистого ідеалу вони прагнуть досягти у своїй ролі лідера учнівського самоврядування.

Детальніше

   З метою підтримки обдарованої молоді у навчальних закладах України з грудня 2020 до травня 2021 н. р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «Крок до знань – 2021».

Детальніше

  У вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР) Запорізького Козацького ліцею 2020-2021 навчальний рік був дуже цікавий та насичений.

   За підсумками року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було нагороджено кращих спортсменів-орієнтувальників, а саме:

Детальніше

 Шановні майбутні ліцеїсти та батьки! Просимо бажаючих навчатися у нашому освітньому закладі зареєструватися для конкурсного відбору за посиланням, давши відповіді на запитання анкети в Google формі, після чого надіслати її:   Реєстрація учасників конкурсного відбору до Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" 

   Реєстрація триватиме з 05.05.2021 до 28.05.2021. 

  Конкурсний відбір відбудеться на початку червня з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

  Бажаємо успіхів!

Детальніше

   22 лютого 2021 року у Запорізькому Козацькому ліцеї проходив Міжнародний природознавчий конкурс «Геліантус».

   Координатор «Геліантусу» в освітньому закладі – Сизоненко Ганна Іванівна, вчитель хімії та біології.

Детальніше

   03 березня 2021 року учні 5-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» змагалися у ХІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

   Цілями та завданнями гри було: формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; активізація позакласної та позашкільної роботи з української мови та літератури; надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.

Детальніше

Не змаганнями й заняттями єдиними!

23 травня 2021 року вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР) Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своєю чудовою керівницею Жиленко Тетяною Миронівною провели день релаксу.

Детальніше

   21 травня 2021 року педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» провели Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху в межах всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проходить за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року.

   Цього року Національний урок з безпеки дорожнього руху присвячений темі «Безпечна дорога додому».

Детальніше

   Всесвітній день вишиванки у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» стало вже традицією відзначати разом із волонтерською групою «AngelS», нашими добрими друзями. Цей рік не став винятком.

   20 травня 2021 року вся родина «Козацького ліцею» підтримала споконвічні традиції українців – одягалися в етнічний вишитий одяг і разом із волонтерами долучилися до святкування!

Детальніше

   14-17 травня 2021 року в режимі онлайн проходив фінал одного з найбільших інтелектуальних змагань – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

   Гідно представили свої проєкти на Всеукраїнському рівні учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»: Норова Анна (наукове відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Соціологія») успішно захистила роботу на тему «Впровадження сексуальної освіти в українських школах як шлях до свідомого суспільства»; Левченко Владислава (відділення «Економіка», секція «Мікроекономіка та макроекономіка») презентувала наукову роботу на тему «Управління кадровим потенціалом з метою забезпечення його конкурентоспроможності на ринку праці».

Детальніше

   З 14 до 16 травня 2021 року на території о. Хортиця (Туристичний пляж, Старий Дніпро) проходив  ХІІІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи».

   Тут змагалися туристи з усієї Запорізької області. Дебютувала також юна команда Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

ВІТАЄМО КРАЩУ СЦЕНАРИСТКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Опубліковано Пн, 17 Травня 2021 в 09:21


  Свято — це невід'ємна частина будь-якої народної культури, це не тільки дні відпочинку, але і підсумок певного періоду, циклу, етапу життєдіяльності людей. Свята несуть емоційне навантаження, забезпечуючи при цьому передачу традицій поколінь, зближення людей на основі духовних, естетичних і творчих інтересів.

Детальніше

   Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

   14 травня 2021 року до святкування долучилися учні Запорізького Козацького ліцею, які взяли активну участь в шкільному конкурсі малюнків на асфальті «Україна - серце Європи».

Детальніше

  І знову перемога!

   Талановита й багатогранна Риженкова Софія, учениця 9-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», посіла І місце в обласному заочному конкурсі-виставці «Світ оригамі» у межах Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Детальніше

  Взимку проходив обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» в межах Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», організований і проведений комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

  ... Весна іде весела по землі,

   І квітами усі луги встеляє...

   Акція «Квітучий Світ-2021» від Товариства «Україна-Світ» триває!

Детальніше

   8 і 9 травня відзначали День пам’яті та примирення й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   Ми знаємо і пам’ятаємо про героїні вчинки наших дідів, прадідів та прапрадідів, про вагомий внесок – ціною власного життя – в боротьбі з фашистами за мир та наше щасливе майбутнє…

Детальніше

   Булінг - це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого заподіюється шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. Важливим є те, що подібне явище в дитячому віці сприймається трагічніше і болючіше, тому може стати причиною психологічної травми, яка може даватися взнаки протягом всього життя. Булінг має безліч облич: кібербулінг, моббінг, троллінг та інше.

Детальніше

ТРАВНЕВА ЕКОАКЦІЯ "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЮ" НА ЗГАДКУ"

Опубліковано Пт, 7 Травня 2021 в 10:11


   5 травня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася екоакція «Козацькому ліцею» на згадку».

   Мета акції – формування екологічної свідомості та культури в учнів, батьків та педагогів, підвищення інтересу до бережливого ставлення до навколишнього середовища, поширення знань про захист зелених насаджень.

Детальніше

ВІТАЄМО УСІХ МАТУСЬ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ

Опубліковано Вт, 4 Травня 2021 в 12:41


    Наближається одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – День матері.

    Щороку День матері відзначають у другу неділю травня. У 2021 році це світле свято припадає на 9 травня. 

Детальніше

   30 квітня 2021 року в СДЮСШОР  № 6 проходив відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юнаків та дівчат U 16.

   Після зважування та жеребкування відбулися змагання спортсменів і спортсменок.

Детальніше

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ "COLORS OF PYSANKA - 2021"

Опубліковано Ср, 28 Квітня 2021 в 10:01


   Напередодні Великодня Етноклуб «Мальви» Запоріжжя «Козацького ліцею», філія Товариства «Україна-Світ», вже п'ятий рік поспіль бере участь у Міжнародному проєкті «Барви Писанки», організованого Центром підтримки та розвитку культурної спадщини «ТРЕМБІТА» у Греції.

   Цей непростий 2021-й рік не став винятком. Попри всі труднощі та дистанційний формат ми радо долучились до Міжнародного проєкту «Colors of  Pysanka - 2021».

Детальніше

Увага! Інформація про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Опубліковано Вт, 27 Квітня 2021 в 15:06


    Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 - vaccination.covid19.gov.ua. Портал є офіційним джерелом інформації, на якому можна дізнатися про етапи та цільові групи вакцинації, які вакцини будуть використовуватися та як відбуватиметься сам процес вакцинації в Україні.

   Усі дані на сайті будуть оновлюватися у режимі, наближеному до реального часу. Інформаційну підтримку для порталу надають Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітня організація охорони здоров'я.

Детальніше

26 квітня 2021 року виповнилося 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Це драматична й трагічна сторінка в історії України та всього світу.

   У цей день вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» провели низку онлайн-заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи з метою підвищення обізнаності здобувачів освіти про аварію на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї катастрофи.

Детальніше

  Свято Великодня є одним із найочікуваніших і найбільших християнських свят в році, бо символізує воскресіння Ісуса Христа.

   До нього завжди старанно готувалися заздалегідь.

Детальніше

  10 квітня 2021 року відбулася Всесвітня екологічна акція «Озеленення Планети».

   Місія проєкту «Озеленення Планети»  – висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Детальніше

  Нещодавно Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» зустрічала гостей з міста Івано-Франківська.

   Саме на базі нашого освітнього закладу проходив Перший освітній захід у межах Програми національного рівня з розширення повноважень та представленості Гравчинь, Менеджерок, Фанаток та Тренерок у футбольних середовищах України за ініціативи «Ліги Толерантності» та за підтримки Програми Спільнот Фундації FIFA.

Детальніше

    Нарешті довгоочікувані результати отримані! Настав час підвести підсумки участі наших ліцеїстів у конкурсі з математики та фізики «Школа ФізТеХу – 2021», який проводився репетиторським центром при фізико-технічному факультеті  ХНУ імені Н.В. Каразіна.

   Загальні враження: дуже цікаві завдання, високий рівень організації та найважливіше – якісний зворотній зв’язок! Це те, чого так не вистачає в багатьох інших інтелектуальних конкурсах та олімпіадах.

Детальніше

   Протягом листопада – січня 2020-2021 навчального року проходив Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Зима крокує – свята дарує».

    Організатор – комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

   Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно та приймати нестандартні рішення.

   Актуальним напрямом роботи в особистісно - орієнтованому навчанні та вихованні учнів для їхнього всебічного розвитку є самоврядування здобувачів освіти.

Детальніше

   З 25 до 29 березня 2021 року у Запоріжжі проходив Всеукраїнський турнір із гандболу на Кубок «Мотор Січ» серед юнаків 2004-2005 р.н.

   Учасниками Турніру стали спортсмени 10-В й 11-А класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з гандболу» Запорізької обласної ради. У запеклій боротьбі їхня команда здобула срібло.

Детальніше

   Вітаємо учениць Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Білай Анастасію,  Школяренко Аліну та Вовк Анастасію, які в Обласному конкурсі дитячого малюнка «Казкова феєрія» посіли ІІІ-ті місця.

Детальніше

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОПОМОЖЕМО МАЛЕНЬКИМ ХВОСТИКАМ"

Опубліковано Чт, 1 Квітня 2021 в 07:52


  Чи бачили ви колись на вулиці песика, який явно шукає своїх господарів? Чи просто сидить, завмерши на зупинці громадського транспорту, і заглядає в обличчя кожному?

   Найімовірніше, така собака загубилась або її просто залишили на вулиці недобросовісні господарі. Саме такі тварини становлять основну кількість безпритульних…

Детальніше

Оголошення

Опубліковано Ср, 31 Березня 2021 в 14:27


У зв’язку із великою кількістю бажаючих навчатися у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради  адміністрація закладу повідомляє наступне:

Детальніше

ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

Опубліковано Пн, 29 Березня 2021 в 09:23


   Людська особистість формується тільки в діяльності, і що різноманітніші її види, то кращі умови для всебічного розвитку дітей. З урахуванням цього учнів, крім навчальної діяльності, потрібно залучати не лише до виконання спільних позашкільних справ, а й до проведення спільного дозвілля.

   27 березня 2021 року класні колективи 5-А та 5-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своїми педагогами за сприяння керівника волонтерської групи «AngelS» Юрія Вдовцова відвідали театралізовану шоу-виставу «Сузір’я» Запорізького державного цирку.

 

Детальніше

  22 березня 2021 року на економічному факультеті Запорізького національного університету в межах традиційної Весняної школи «Я в курсі професійного майбутнього» відбувся захист робіт учасників конкурсу Ректорського есе з економіки.

   Очно захищати свої творчі доробки вибороли право п’ятеро учасників – автори кращих із 10 представлених на конкурс есе, серед яких учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Левченко Владислава (11-Б клас) і Вербова Ксенія (10-В клас).

Детальніше

20 березня 2021 року в КУ «Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс» було проведено Чемпіонат Запорізької області з українського рукопашу «Спас», присвячений дню народження  Т.Г. Шевченка.

Серед учасників змагань - вихованці гуртка «Спас» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Більшість спортсменів брали участь у змаганнях уперше й отримали безцінний досвід.

Детальніше

   21 березня 2021 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Весняна першість міста».

   Організатор змагань - Федерація спортивного орієнтування Запоріжжя.   

 

Детальніше

ЛЕСЯ УКРАЇНКА - ПОЕТИЧНА КВІТКА УКРАЇНИ

Опубліковано Пт, 19 Березня 2021 в 14:05


   2021 рік — ювілейний рік Лесі Українки. Це нагода ще раз звернутися до творчості Лариси Петрівни. Вогонь творів поетеси палає уже понад століття. Це неймовірний талант від Бога.

   18 березня 2021 року Усольцева Олена Євгенівна, вчитель української мови та літератури Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», разом з учнями сьомих класів та вихователями підготували з цієї нагоди літературно-музичну композицію «Леся Українка – поетична квітка України».

Детальніше

ВІТАЄМО ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Пт, 19 Березня 2021 в 13:40


   Плідним і результативним виявився початок ІІ семестру для наших ліцеїстів.

   Учні математичного профілю та інші поціновувачі математики активно брали участь у різних інтелектуальних змаганнях.

Детальніше

   17 березня 2021 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» за ініціативи декана економічного факультету Запорізького національного університету Череп Алли Василівни й за сприяння директорки ліцею Губіної Оксани Олександрівни та голови Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» Вітвіцького Сергія Анатолійовича в межах співпраці відбувся спільний захід – Відкрита першість з волейболу з нагоди Дня українського добровольця.

Детальніше

   13-14 березня 2021 року відбулися Обласні змагання зі спортивного орієнтування «Веснянка» серед учнівської та студентської молоді, організовані комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради. 

   За першість боролися близько 200 дітей з м. Запоріжжя та області.

Детальніше

   Масниця, або Колодій – одне з найвеселіших, найсмачніших і найдавніших народних свят. Присвячене воно проводам зими й зустрічі весни.

   Конкретної дати святкування Масниці в календарі немає – щороку вона припадає на різні дати й залежить від Великодня.

Детальніше

  12 березня 2021 року в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю–конкурсу вертепів «Козацька Коляда – 2021».

   Дитячі та юнацькі колективи, що брали участь у зимових святах, привітали заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова та  директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко.

Детальніше

  З 9 до 12 березня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Шевченківський тиждень «Сторінками та живописними полотнами Кобзаря».

   Організатори Тижня – голова методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу Кондратенко Тетяна Володимирівна та усі вчителі-філологи.

   9 березня відзначали 207-річчя від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше

   11 березня 2021 року родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» радо зустрічала гостей із курортного міста Бердянська.

   Представники Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» приїхали до Запоріжжя зі спеціальним подарунком – надзвичайної краси і витонченості совою-флагштоком.

Детальніше

   Вітаємо незрівнянних талановитих вихованок театрального гуртка «Мистецтво слова» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» (від ЗОЦХЕТУМ), які стали лауреатами I ступеня у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Арт-Трамплін».

Детальніше

   Протягом осені-зими 2020-2021 навчального року хореографічна група «Сузір'я» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» брала активну участь в Обласних фестивалях-конкурсах.

   Отож нарешті талановиті вихованки отримали свої винагороди.

Детальніше

  Питання фінансової грамотності учнів є одним із пріоритетних в освіті.

   За сприяння та ініціативи директора Оксани Олександрівни Губіної 10 березня 2021 року в Запорізькому Козацькому ліцеї розпочала роботу Лабораторія фінансової грамотності.

Детальніше

«iTalent» - перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ-проєктів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років.

  Мета проєкту - надати українській молоді можливість отримання найкращих IT-компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.

Детальніше

   Березень – це не тільки перший місяць весни, не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Це пора сонця, радості, квітів і надії, краси та любові!

   З приходом весни Життя починається спочатку. Ця пора приходить раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу й наші почуття.

   5 березня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося традиційне Свято Весни, Краси і Любові з нагоди Міжнародного жіночого дня, що відзначається 8 березня.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Опубліковано Чт, 4 Березня 2021 в 10:50


   03 березня 2021 року Світова спільнота відзначає Всесвітній день дикої природи.

   Його мета – підвищити обізнаність про величезну цінність лісів і видів дикої природи, їх невід’ємний зв’язок із рівнем життя корінних народів і місцевих громад та пропагувати цінність традиційних практик і знань про довгострокове збереження лісів, їх екосистем, видів дикої фауни та флори.

Детальніше

   Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» з радістю сприйняли новину про відновлення очних змагань зі спортивного орієнтування.

  Як тільки закінчився локдаун, юні орієнтувальники вирішили випробувати свої сили, взявши участь у щорічних зимових змаганнях «Сніжинка – 2021».

Детальніше

   28 лютого 2021 року вперше за всю свою історію у онлайн-форматі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України, який об’єднав усю Запорізьку область і висвітлив її потенціал.

Детальніше

У 2020-2021 навчальному році Всеукраїнський конкурс професійної майстерності освітян «Учитель року – 2021» проводився у номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

Детальніше

  Рік 2021 оголошений роком Лесі Українки.

   В Україні на державному рівні відзначать 150-річчя з дня народження письменниці й громадської діячки Лесі Українки, яке виповнилось 25 лютого 2021 року.

Детальніше

   26 лютого 2021 року учні 5-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своїми педагогами Сизоненко Ганною Іванівною і Степановою Олександрою Сергіївною відвідали спортивно-розважальний комплекс «Smile Park» у ТРЦ «Аврора».

Детальніше

  25 лютого 2021 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов психолого-педагогічний семінар на тему «Творча компетентність педагога як умова розвитку обдарованої дитини».

Детальніше

   Протягом першого навчального півріччя 2020-2021 року вихованці вокального гуртка «Соловейко» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Соломнікової Тетяни Антонівни активно брали участь у багатьох Обласних конкурсах, що через карантинні обмеження проходили в режимі онлайн.

   І от, нарешті, нагороди дісталися до своїх переможців! Тож вітаємо юних соловейків:

Детальніше

   25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження української письменниці та громадської діячки Лесі Українки - однієї із центральних постатей в історії національної культури.

    Учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до урочистостей із нагоди 150-річчя від дня народження геніальної поетеси.

Детальніше

   Із цього тижня (з 22.02.2021 року) Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» бере участь у «Хеппі челенджі» у межах проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

   Темою челенджу цього тижня стала «Школа дружби». А що є головною ознакою дружніх стосунків у класному колективі? Насамперед це відсутність такого негативного явища як булінг!

Детальніше

  24 лютого 2021 року учні 5-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своєю вихователькою Чудіновою Галиною Іванівною побували на благодійному перегляді пригодницького мультфільму «Аінбо: дух Амазонки» у кінотеатрі «Multiplex» за сприяння і організації адміністрації ТРЦ «АВРОРА».

Детальніше

  У кінці січня 2021 року учні 8-х класів Запорізького Козацького ліцею під керівництвом креативного педагога Філоненка Сергія Васильовича взяли участь у конкурсі учнівських та студентських робіт «Галактика Цукерберга» у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Детальніше

   Учні 10-Б та 10-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Глєбов Даніїл та Васильєва Уляна взяли активну участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування - 2021.

Детальніше

   Щороку 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day).

   21 та 22 лютого 2021 року учні 5-А та 5-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь у фотоквесті «Неповторна українська мова» з нагоди свята.

Детальніше

   Учні Запорізького Козацького ліцею стали активними учасниками екологічної акції «Батарейки, здавайтесь!»

   Протягом останніх років ліцеїсти збирали відпрацьовані елементи живлення у спеціальні контейнери, встановлені в кабінеті географії. Адже молодь добре знає, що потрапляючи на сміттєзвалища, батарейки ржавіють і виділяють тяжкі метали та шкідливі речовини (цинк, свинець, марганець, кадмій, нікель, ртуть). Потім вони потрапляють у ґрунт та ґрунтові води. Одна батарейка здатна отруїти 400 літрів води або 20 метрів кубічних ґрунту.

Детальніше

У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ДІЄ ВИСТАВКА "ФАКТОР СВОБОДИ"

Опубліковано Пн, 22 Лютого 2021 в 12:41


  У лютому 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» за сприяння комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради діє виставка «Фактор свободи», що  розповідає про трьох українців – Мазепу, Петлюру та Бандеру.

Детальніше

   20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

   Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави у боротьбі за демократичні ідеали та європейське майбутнє.

Детальніше

   16 лютого 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося свято Музики.

   Вихованці гуртка гри на фортепіано «Веселі нотки» під керівництвом талановитої викладачки Тер-Аванесян Джульєтти Наполеонівни підготували і провели відкритий захід «Музика та цікаві факти з життя Л.В. Бетховена».

Детальніше

СВЯТО ДРУЖБИ, ЛЮБОВІ ТА КОХАННЯ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Вт, 16 Лютого 2021 в 13:24


  Щороку 14 лютого відзначають День Святого Валентина.

   Обожнюють це свято учні Запорізького Козацького ліцею, тому з 9 лютого 2021 року бунчужні (осередок «Традиції і творчість») дитячо-юнацької організації «КІШ» під керівництвом Тонковської Вероніки, Бабенко Кіри та Нерезової Вікторії організували романтичну фотозону «LOVE» до Дня усіх закоханих.

Детальніше

  11 лютого 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася довгоочікувана урочиста інавгурація новообраної голови дитячо-юнацької організації «КІШ» Тонковської Вероніки, учениці 8-Б класу.

Детальніше

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ В "KОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 15 Лютого 2021 в 08:50


   9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

   Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Детальніше

   В останній місяць зими, з 8 до 12 лютого 2021 року, Запорізький Козацький ліцей долучився до Всеукраїнського інженерного тижня.

     На уроках фізики учні 9-Б класу під керівництвом Олексія Олексійовича Легостаєва  будували «Махоліт», який здивував юних експериментаторів спочатку своєю складністю, а потім вразив аеродинамічними характеристиками (у кого вийшло його правильно побудувати))). 

Детальніше

  Члени Асоціації керівників закладів освіти "Відроджені гімназії України" (ВГУ) продовжують обмінюватися досвідом та здобувати нові знання.

   З 1 лютого 2021 стартував IX зимовий освітянський Форум "Трускавець - 2021" за сприяння президента Асоціації ВГУ Ярослава Турянського.

Детальніше

   Етноклуб «Мальви» Запоріжжя та Запорізький Козацький ліцей стали учасниками флешмобу "Лесин квітник" у межах онлайн-святкування 150-річного Ювілею Лесі Українки "Леся Українка: розширення горизонтів", що відбудеться 20 лютого 2021 року о 12 годині за київським часом на zoom платформі. Організатори заходу: товариство "Україна - Світ"; Національний музей літератури України; Світова Федерація Українських Жіночих Організацій.

Детальніше

ЯСКРАВИЙ ТИЖДЕНЬ МУЗИКИ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 8 Лютого 2021 в 08:53


   1 лютого 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті "Козацький ліцей" розпочався яскравий Тиждень Музики під назвою "Музика - чарівне диво!" Зранку учні 7-В і 8-Б класів дуже вдало  привітали вчителів та інших ліцеїстів зі святом Музики.

Детальніше

Міжнародний онлайн-флешмоб GlobalLesyaUkrainka2021

Опубліковано Пт, 5 Лютого 2021 в 11:36


  Друзі, ми долучилися до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

   Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу.

Детальніше

ІІІ (обласний) етап олімпіади з математики

Опубліковано Чт, 4 Лютого 2021 в 08:16


Вітаємо Мазнєву Катерину (11-Б клас) та Ступака Сергія (9-Б клас), які посіли ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з математики! 

Молодці! Пишаємося вами!

Детальніше

   З 27 до 29 січня 2021 року 11 учнів Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" під керівництвом вчителя фізичної культури Косман Анастасії Анатоліївни взяли участь у Конференції - випускному юних івано-франківських стажерів-волонтерів БО «БФ «Ліга Толерантності» у межах Всеукраїнського проєкту «Грай за Права Людини: Лідерство меншин» за сприяння «Ліги Толерантності».

Детальніше

МОЯ НОВОРІЧНА МРІЯ

Опубліковано Чт, 28 Січня 2021 в 18:54


   Ротарі Інтернешнл (Rotary International) – міжнародна асоціація, яка об’єднує Ротарі-клуби у всьому світі.

   Ротарі-клуби – це нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. Девізом є вислів «Більше усіх отримують ті, хто краще усіх працюють».

Детальніше

   Наприкінці 2020 року вихованки театрального гуртка «Мистецтво слова» (від ЗОЦХЕТУМ) Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли участь у міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони».

Детальніше

   22 січня 2021 року ми відзначаємо 102-гу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України.

   Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

Детальніше

«УКРАЇНА – ЦЕ МИ!»

   22 січня українці щорічно відзначають велике державне свято – День Соборності, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

   Напередодні 22 січня 2021 року учні комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради взяли активну участь у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!», яку проводить Запорізький обласний Центр туризму.

Детальніше

  «Ось хоча б і Різдво. Зате який відчуваєш священний трепет, якими добрими поривами повнишся! Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні у всьому календарі, коли люди, наче за мовчазною згодою, вільно розкривають один перед одним свої серця ... Тож хай живе Різдво!» (Чарльз Діккенс, «Різдвяна історія»).

Детальніше

  У листопаді 2020 року учні 6-А та 6-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом вчителя географії Попач Лесі Василівни стали учасниками ІІ Всеукраїнського пізнавального конкурсу «Я – Людина».

Детальніше

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТИМ ВЕЧОРОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Опубліковано Сб, 9 Січня 2021 в 19:11


   6 січня, на Святвечір, щойно зійде перша зоря на небосхилі, українські родини сідають до столу. Опісля вечері в сімейному колі заводять колядки.

Детальніше

Учні 8-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом педагога Філоненка Сергія Васильовича взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі соціального відео «Я НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ» про цифрові небезпеки, що можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми (секстинг, сексторшен та онлайн-грумінг та інші, а також правил безпечної поведінки в інтернеті).

Детальніше

ПОДАРУНКИ ВІД ЯНГОЛІВ КЛІНІКИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Опубліковано Ср, 30 Грудня 2020 в 11:21


   28 грудня 2020 року в етноклуб «Мальви» Запоріжжя та «Козацький ліцей» завітали янголи Клініки Святого Миколая!

   Цей рік був дуже непростим. Усім не вистачало позитивних емоцій і спілкування, а особливо дітям.

Детальніше

  У кожної людини ще з дитинства формується уявлення про власну роль у важливих справах громадянського життя, що є фундаментом для розвитку позиції у дорослому житті.

   Провідною ідеєю самоврядування здобувачів освіти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» є громадсько-патріотичне виховання.

Детальніше

   До Нового 2021 року, року Білого Металевого Бика, залишився тиждень. Зачекалися уже новорічних див?

   23 грудня 2020 року багато яскравих емоцій та чудових вражень отримали учні 5-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» на передноворічному звіті вихованців театрального гуртка «Мистецтво слова» та хореографічної групи «Сузір’я», які підготували чудовий мистецький захід.

Детальніше

 Напередодні Дня Святого Миколая учні, батьки і педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» спільно з етноклубом «Мальви» міста Запоріжжя долучилися до Міжнародної культурологічно-мистецької акції «До вас їде український Миколай», яка цього року відбулася дистанційно у прямому етері з Національного музею літератури України.

Детальніше

   18 грудня 2020 року учні 6-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на благодійному перегляді фентезійної пригодницької драми «Пітер Пен і Аліса в країні чудес» у кінотеатрі Multiplex ТРЦ «Аврора» за сприяння і організації керівника ТОВ «М-КІНО» Гоголічева Олексія Михайловича та чарівної янгола Нателли Недавньої із волонтерської групи «AngelS».

Детальніше

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Опубліковано Пн, 21 Грудня 2020 в 10:12


   Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Найочікуванішим у дітей є День Святого Миколая.

Детальніше

   З 10 листопада до 19 грудня 2020 року проводилася Обласна патріотична благодійна акція «З Любов’ю до Героя» у межах Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» з метою патріотичного і громадянського виховання дітей та учнівської молоді; стимулювання розвитку творчого пошуку; залучення молоді до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі  та у своєму житті.

Детальніше

   Відповідно до Програми розвитку Запорізької області на 2018-2022 роки,  17 грудня 2020 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний екологічний Форум «Заповідні краєвиди Запорізького краю».

Детальніше

 Національний музей літератури України спільно з Національною спілкою письменників України, Київською організацією Національної спілки письменників України, Товариством зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ» за сприяння Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та БО «БФ «Серце до серця» з 1 липня до 10 жовтня 2020 року проводили конкурс художніх робіт «Україна в барвах слова» серед учнівської молоді України та інших країн. 

Детальніше

НА ШЛЯХУ ВЕЛИКИХ ЗМІН

Опубліковано Чт, 17 Грудня 2020 в 09:46


   Самоврядування здобувачів освіти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» на шляху великих змін!

   З 2018-2019 н. р. нашу козацьку дитячо-юнацьку організацію «КІШ» очолювала Левченко Владислава. Зараз лідерка - вже майбутня випускниця, тож незабаром час виборів нового керівництва.

Детальніше

УРОК "ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА"

Опубліковано Ср, 16 Грудня 2020 в 10:13


  14 грудня 2020 року для учнів 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено урок «Особиста гідність та безпека» з метою надати учням знання, які допоможуть усвідомити цінність їхнього життя та навчити правилам його захисту, зокрема у ситуаціях  спілкування з іншими людьми.

Детальніше

  2020 рік наближається до завершення. І саме час підсумувати результати активної участі учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» в олімпіадах.

   Через карантинні обмеження ліцеїсти не мали можливості позмагатися у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів очно, однак зібрали багатий врожай на Всеукраїнських інтернет-олімпіадах із навчальних предметів «На Урок» та «Всеосвіта Осінь-2020».

Детальніше

НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ

Опубліковано Ср, 16 Грудня 2020 в 09:50


   З 20 листопада до 10 грудня 2020 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проводився обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу «Новорічна композиція».

Детальніше

БЕЗПЕКА СПІЛКУВАННЯ У ІНТЕРНЕТІ

Опубліковано Пт, 11 Грудня 2020 в 12:39


10 грудня 2020 року, в останній день Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», психологічною службою комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено профілактично-просвітницьке заняття «Безпека спілкування в Інтернеті» для учнів 8-х класів.

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пт, 11 Грудня 2020 в 11:08


   З 2 до 10 грудня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень правознавства.

   У класах проводилися виховні години, переглядали фільми на правову тематику.

   Цікавий інтелектуальний турнір «Правовий калейдоскоп» для учнів 9-х класів провела Сауляк Ірина Володимирівна.

Детальніше

Національна дитяча гаряча лінія

Опубліковано Чт, 10 Грудня 2020 в 14:03ОПАНУВАЛИ СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО ГРАФІКИ - СТРІНГ-АРТ

Опубліковано Ср, 9 Грудня 2020 в 12:19


   Сучасне мистецтво цікаве і багатогранне. Постійно з’являються нові форми й інструменти для створення незвичайних шедеврів.

   Що таке нитяна графіка (ізонитка, стрінг-арт) з’ясовували на уроках з технології учні та учениці 11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Опубліковано Вт, 8 Грудня 2020 в 13:04


Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій», - зазначили ініціатори свята на сторінці події у Facebook.

Детальніше

   7 грудня 2020 року учні 9-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своїми вихователями Дем’яновою Ольгою Іванівною і Хотлубеєм Володимиром Вікторовичем підготували і провели виховний захід «Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу» з нагоди Дня Збройних сил України.

Детальніше

   6 грудня 2020 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Оношка Андрія Олександровича взяли участь у змаганнях із орієнтування у заданому напрямку «Кубок Зеленого Яру».

   Цей день видався морозним, але сонячним, тому учасникам на дистанції було нехолодно. Дистанція нова і відносно неважка.

Детальніше

   1 листопада 2020 року в м. Афіни (Греція) пройшов  ІV  Міжнародний online фестиваль – конкурс «Сossack art festival Athens - Козак Арт у Афінах».

   Засновник та організатор фестивалю - клуб українок в Греції/Club of Ukrainian women in Greece.

   Фестиваль – свято популяризації української культури в Греції та у всьому  світі, налагодження і розвиток українсько – грецьких відносин шляхом віднайдення спільних національно — культурних елементів у спадщині наших країн.

   Учасниками та гостями фестивалю цього разу стали понад 1000 конкурсантів з 12 країн світу.

Детальніше

   Сьогодні, 6 грудня, ми відзначаємо День Збройних Сил України.

   Офіційно - це свято нашої вітчизняної армії та її славних воїнів. Водночас і день пам’яті, коли згадуємо тисячі відважних героїв, які віддали свої життя за незалежність і неподільність нашої держави.

Детальніше

   Щороку 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) відзначають Міжнародний день ґрунтів (World Soil Day).

   Ґрунти – це основний ресурс виробництва в сільському господарстві. Вони забезпечують життєво необхідні екосистемні функції і є основним засобом виробництва продуктів харчування, кормів, палива, природного волокна і лікарських засобів, що мають важливе значення для забезпечення добробуту людини.

Детальніше

    Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

   До цієї дати та в продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» психологічною службою КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР було проведено інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом» для учнів 10-х класів, які планують отримувати освіту та працювати за кордоном.

Детальніше

  Щорічно 1 грудня вся світова спільнота традиційно проводить низку заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу.

   Психологічна служба КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР не залишилась осторонь від цієї важливої дати для усього світу та України й провела інтерактивний захід «Маршрут безпеки» для учнів 9-х класів.

Детальніше

ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ

Опубліковано Вт, 1 Грудня 2020 в 10:38


   28 листопада 2020 року, у четверту суботу місяця, в Україні вшановують День пам'яті жертв Голодомору.

   Він був запроваджений Указом президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932-1933 років було визнано геноцидом.

Детальніше

   У межах продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства для учнів 8-11-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено інформаційно-просвітницький захід у форматі «Психофільм».

Детальніше

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ АЛТИМАТ-ФРИЗБІ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

Опубліковано Пт, 27 Листопада 2020 в 21:52


  26 листопада 2020 року для учнів 8-10-х класів Запорізького Козацького ліцею відбувся майстер-клас із алтимат-фризбі.

   Капітан команди FirePlay Ultimate Club Zaporizhzhya Сергій Конюх, помічник тренера жіночої команди Марина Балабан і професійний гравець Едвард Ваніосов детально познайомили юнаків і дівчат із цим видом спорту.

Детальніше

   Вітаємо переможниць першого (зонального) туру (Дніпровський район) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у Запорізькій області в номінації «Українська мова та література» Філоненко Юлію Володимирівну (І місце) та Усольцеву Олену Євгенівну (ІІ місце), вчителів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які надуспішно виконали усі випробувальні завдання туру: провели майстер-класи для педагогів, дистанційні уроки та пройшли тестування із педагогіки, психології і фахової майстерності.

Детальніше

   25 листопада 2020 року розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка буде проходити до 10 грудня включно.

   Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Детальніше

   Напередодні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов цикл профілактичних лекцій для учнів восьмих класів, проведений начальником СЮП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Толстоп'ятенко Л.О. та інспектором Заколотюк В.Г.

Детальніше

5-6 жовтня 2020 року учні та вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь у ІІІ Всеукраїнському уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, який цього року набув статусу Міжнародного.

Загалом до акції долучилися 1869 навчальних закладів і провели  12 751 уроків доброти.

Детальніше

АКТИВНА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "Я - ЛЮДИНА"

Опубліковано Пт, 20 Листопада 2020 в 11:07


   17 листопада 2020 року учні 6-А та 6-Б класів під керівництвом вчителя географії Попач Лесі Василівни стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «Я – Людина».

    Конкурс приурочується до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи.

Детальніше

   Вітаємо вчителя фізичної культури Запорізького Козацького ліцею Сергія Філоненка з  перемогою у Всеукраїнському конкурсі проєктів учителів-новаторів від Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine.

   Ви - справжня гордість української освіти і джерело натхнення для усіх нас!

Детальніше

   Нагадуємо вам, що в середині вересня 2020 року учні, педагоги та батьки комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради долучилися до Всесвітнього дня прибирання — найбільшої екоакції планети - рятували Національний заповідник «Хортиця» від сміття.

Детальніше

   День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця— послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Детальніше

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

Опубліковано Сб, 7 Листопада 2020 в 10:27


   Сьогодні, 7 листопада 2020 року, свій ювілей святкує колишня директорка Запорізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 4 (нині - наш «Козацький ліцей») Литвиненко Любов Олексіївна.

Детальніше

ПРОДОВЖУЄМО ОЗЕЛЕНЮВАТИ ПОДВІР'Я "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Пт, 6 Листопада 2020 в 13:31


     5 листопада 2020 року учні 10-Б класу під керівництвом завзятої вчительки біології Андрушко Асі Леонідівни влаштували акцію з висаджування дерев «Озеленення подвір’я «Козацького ліцею».

      «Посади своє дерево! Запрошуємо усіх бажаючих безкоштовно взяти саджанці дубів, які ми вирощуємо у розсаднику ТПУ «Мотор-Січ», - на своїй сторінці у Facebook поділився дописом Михайло Молчанов.

Детальніше

  26 та 27 жовтня 2020 року у педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» дні були насиченими і дуже продуктивними: удосконалювали свою педагогічну майстерність на майстер-класах із української літератури від завзятих і креативних вчителів-філологинь Усольцевої О.Є. та Філоненко Ю.В.

Детальніше

СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Опубліковано Ср, 28 Жовтня 2020 в 16:51


   Сьогодні  у нас сталося велике горе... Покинула цей світ золота людина, турботлива бабуся й ідеальна мама, душа компанії, цілеспрямована, добра, милосердна і уважна, наставниця, професіонал - заступниця директора з навчальної роботи Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Бойко Наталія Григорівна.

   У це так важко і боляче вірити...

   Висловлюємо найщиріші слова співчуття родині.

   Світла і вічна пам'ять!

Детальніше

   Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започаткували Всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

   Його мета - привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни; сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху.

Детальніше

   Щорічно у жовтні в Україні проводиться місячник шкільних бібліотек. Гасло місячника-2020 - «Шкільна бібліотека і екологічна просвіта».

   Бібліотека «Козацького ліцею» активно долучилася до проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта».

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Опубліковано Нд, 25 Жовтня 2020 в 13:16


 В сучасних умовах державі та її центральним органам важко слідкувати  за всіма проблемами, які турбують людей. Ще важче їх вирішувати. Забезпечувати повсякденні потреби людини призначене місцеве самоврядування – самостійний устрій власних справ.

   Сучасну цивілізовану демократичну державу неможливо уявити без повноцінної дієвої системи місцевого самоуправління. Вона ніколи не стане життєздатною і ефективною, якщо не буде самоврядування на місцях. Саме в цьому переконує нас світовий досвід (Швейцарія, Велика Британія, Італія та ін.)

Детальніше

Комікси для школярів

Опубліковано Ср, 21 Жовтня 2020 в 13:18


   Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.
 

Детальніше

Шановні батьки! Ваші діти вперше прийшли  до «Козацького ліцею» та адаптувались не тільки до навчання у 5-му класі, як більшість їх ровесників, а також до нової школи та нового колективу. Для нас дуже важливо почути Вашу думку щодо рівня комфортності перебування дитини у нашому навчальному закладі. Пропонуємо Вам відповісти на запитання анкети.

 

Детальніше

ЗАКВІТЧАНИЙ ЖОВТЕНЬ НА ПОДВІР'Ї "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Ср, 21 Жовтня 2020 в 09:27


    Жовтень - дивовижний місяць. Стільки гарячих соковитих кольорів на картині його осіннього пейзажу. Радує барвами і відтінками трав, кущів і дерев, дарує багатий врожай овочів, фруктів, грибів, зерна, зачаровує красою яскравих квітів.

Детальніше

   14 жовтня — Покрова Пресвятої Богородиці, свято Українського козацтва та Захисників України.

    За традицією, Запорізький Козацький ліцей долучається до Всеукраїнських святкувань. У межа співпраці з етноклубом «Мальви» Запоріжжя і товариством «Україна-Світ» 13 жовтня 2020 року організували і провели Міжнародний онлайн-фестиваль «Козацька Покрова-2020».

Детальніше

ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Опубліковано Пт, 16 Жовтня 2020 в 13:54


   З 7 до 14 жовтня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень фізичної культури.

   Мета – перевірка фізичної підготовленості вихованців освітнього закладу; популяризація здорового способу життя; відбір представників фізичної культури на ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури.

Детальніше

Stop Sexting, "Припиніть струшувати дитину"

Опубліковано Чт, 8 Жовтня 2020 в 10:53


   На підставі листів Уповноваженого Президента України з прав дитини  від 28.09.2020     № 15/3-01/1684, від 01.10.2020 № 15/3-07/1686 та від 05.10.2020  № б/н  повідомляємо, що за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Детальніше

   Ранок 2 жовтня 2020 року для педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» розпочався бадьоро і енергійно.

   На ґанку освітнього закладу вчителі та вихователі приймали привітання від активу дитячо-юнацької організації «КІШ» і талановитих учнів 7-х класів, які з нагоди професійного свята, Дня працівників освіти, підготували танцювальні подарунки – запальні флешмоби. 

Детальніше

ЗДІЙСНИЛАСЯ МРІЯ

Опубліковано Чт, 1 Жовтня 2020 в 12:22


   29 вересня 2020 року у господарстві Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» нарешті з'явився новий автомобіль, якого чекали 9 місяців.

   Придбали Renault Sandero (Рено Сандеро) за сприяння депутаток Запорізької обласної ради Тетяни Ковиліної та Олени Клімченко.

Детальніше

   27 вересня 2020 року учні 5-х класів, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь у масштабному фестивалі «Туристична сушка», присвяченому Міжнародному дню туризму та 90-ій річниці дитячого туризму в Україні.

Детальніше

   26 вересня 2020 року у спортивному комплексі «Гарт» відбувся чемпіонат міста Запоріжжя із дзюдо.

   Серед учасників змагань - вихованка гуртка спортивної боротьби «Самбо» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Клюєва Катерина, яка здобула перемогу (серед юніорів 2004-2006 р. н.) в міському чемпіонаті та буде представляти Запорізьку область на чемпіонаті України 21 жовтня 2020 року.

Детальніше

   З 21 вересня 2020 року директорка Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Оксана Губіна та заступниця директора з виховної роботи Тетяна Котова відвідали славний Донецький край - взяли участь у щорічній XXVIII Всеукраїнській конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на тему «Інноваційний менеджмент як необхідна умова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти», що стартувала на базі Палацу культури і техніки НКМЗ м. Краматорська.

Детальніше

   18 вересня 2020 року учні 10-Б і 10-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» дистанційно долучилися до роботи IX Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки бізнесу» за участю українських та міжнародних представників освітньої галузі, експертів-економістів і представників бізнесу

Детальніше

ЕКОАКЦІЯ "ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО"

Опубліковано Вт, 22 Вересня 2020 в 11:33


   Кожен, хто є учасником освітнього процесу в «Козацькому ліцеї», добре знає його символіку.

   На прапорі освітнього закладу на зелено-жовтому фоні зображений дуб-велетень із жолудями - усе логічно: дуб - наш ліцей, що постійно розвивається та удосконалюється, а жолуді - учні, які також разом з дубом ростуть-розвиваються і знання їхні з кожним днем стають міцнішими.

Детальніше

ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ "МИ - КОМАНДА!"

Опубліковано Вт, 22 Вересня 2020 в 11:29


   18 вересня 2020 року до тренінгового кабінету Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" на запрошення психологічної служби завітали учні 5-В класу для того, щоб взяти участь в інтерактивному занятті "Ми - команда!"

   Учні 5-В класу, як і всі інші п'ятикласники, прийшли на навчання в ліцей саме у цьому навчальному році - колектив є новим, тому зараз у ньому відбуваються  процеси розвитку та формування класу як колективу.

Детальніше

   Дружна родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» щиро вітає педагога Філоненка Сергія Васильовича, який увійшов у топ-51 найкращих вчителів фізичної культури України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

    Дякуємо за допомогу й підтримку колегам, улюбленим вихованцям і батькам!

Детальніше

14 вересня 2020 року відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічної Премії Верховної ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Директорка Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Оксана Олександрівна Губіна – одна з лауреаток!!!

Детальніше

   14 вересня 2020 року в «літературній вітальні» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зібралися учні 7-х класів та педагоги на творчу зустріч і презентацію книжок запорізької поетеси і письменниці Галини Корицької.

   Письменниця підготувала цікавий формат зустрічі з інтерактивом.  

Детальніше

СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕМЕНА ПО-КОЗАЦЬКИ

Опубліковано Ср, 16 Вересня 2020 в 10:13


   Кожен осінній місяць має свою обрядовість, кожний відтворений у народному фольклорі.

   14 вересня – визначне свято осені - Преподобного Симеона Стовпника та його матері Марфи, або, як його називають у народі, - День Семена.

Детальніше

   З 10 до 11 вересня 2020 року на території Василівського лісництва (турбаза «Лиса Гора») відбулася обласна польова школа «Джури козацькі».

    Команди та рої з усієї області, серед яких і «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», взяли участь у заході.

Детальніше

   1 вересня 2020 року стартував Всеукраїнський конкурс серед закладів загальної середньої освіти. Учні, педагоги та батьки комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради долучилися до Всесвітнього дня прибирання — найбільшої екоакції планети.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 12:14


   Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня.

   11 вересня 2020 року учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до святкування!

Детальніше

ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ ВАЖЛИВЕ Й НЕПОВТОРНЕ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 11:00


10 вересня 2020 року відзначається Всесвітній день запобігання суїциду, метою якого є привернення уваги суспільства до цієї проблеми.

Детальніше

ТВОРЧА ВИСТАВКА ЮНОЇ ТАЛАНОВИТОЇ МАЙСТРИНІ

Опубліковано Пн, 14 Вересня 2020 в 10:55


   З  7 вересня 2020 року в бібліотеці «Козацького ліцею» діє виставка робіт у техніці орігамі - кусудамі юної майстрині 9-Б класу Риженкової Софії.

   На презентацію завітали однокласники і педагоги, а також інші учні освітнього закладу.

Детальніше

   Вересень для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відчинив двері не тільки в Країну знань, а і в Країну яскравого і цікавого дозвілля.

Детальніше

   03 вересня 2020 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся товариський турнір з міні-футболу, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

   Це була довгоочікувана футбольна зустріч після довготривалого карантину.

Детальніше

   03 вересня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася профорієнтаційна зустріч із деканом економічного факультету Запорізького національного університету, доктором економічних наук, професором Череп Аллою Василівною.

Детальніше

ВІДЧИНИЛИ ДВЕРІ У ЯСКРАВУ ТА ЦІКАВУ КРАЇНУ ЗНАНЬ

Опубліковано Ср, 2 Вересня 2020 в 21:19


  Кінець минулого навчального року приніс нам багато випробувань і кардинальних змін в системі освіти. Через карантин українські школярі та студенти закінчували навчальний рік дистанційно.

   Дуже сумували за школою усі учасники освітнього процесу! І нарешті дочекалися – процес здобуття знань у новому навчальному році ми розпочали у стінах рідного «КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ»!

Детальніше

"КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" - РОДИНА, ДЕ ВИХОВУЮТЬСЯ ЛІДЕРИ

Опубліковано Вт, 1 Вересня 2020 в 17:29


   У четвер, 27 серпня 2020 року,  вийшов у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «ПравдаЗП» № 33. У рубриці «Європейська освіта по-запорізьки» є дуже цікава стаття про найкращий освітній заклад - «Козацький ліцей» – родина, де виховуються лідери».

   Академічний ліцей з пансіоном. Саме так у найближчому майбутньому буде називатися «Козацький ліцей» - навчальний заклад, що підпорядковується обласній раді. Ще три роки тому це була звичайна школа-інтернат. Завдяки ентузіазму та професіоналізму керівництва і колективу, вона перетворилась на осередок європейської освіти у Запоріжжі, де учням навчатися престижно та надзвичайно цікаво, а батьки активно співпрацюють із вчителями і  щасливі, що тут створені  ідеальні умови для розвитку дітей, їхнього комфорту та зростання.

Детальніше

ВЕЛОПОХІД ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КОМАНДИ "DREAM TEAM ADVENTURE"

Опубліковано Ср, 26 Серпня 2020 в 21:38


   І знову команда «Dream Team adventure», у складі якої директорка Запорізького «Козацького ліцею» Оксана Губіна, вирІшила на цей раз підкорювати не стрімкі гірські вершини чи рафтингувати на надувних байдарках водами вузького скельного каньйону Південного Бугу, а вирУшила у велопохід вихідного дня на 60 кілометрів, попередньо пройшовши навчання.

Детальніше

   У серпні 2020 року оновлений рій «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяв участь у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура», представляючи на конкурсі місто Запоріжжя та область.

   Вранці 18 серпня джури рою «Яструби» у супроводі свого керівника-наставника Ситника Олега Володимировича та помічників - завзятих педагогів-мандрівників Маляренка Івана Олександровича і Оношка Андрія Олександровича стартували за маршрутом: «Козацький ліцей» - туристичний пляж острова Хортиця – так розпочалося їхнє триденне таборування у колисці українського козацтва біля Дніпра.

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Опубліковано Вт, 25 Серпня 2020 в 09:20


   Вітаємо усіх із головним святом нашої держави - з Днем незалежності України!

   Стрімкого розвитку та розквіту, економічного зростання нашій державі! Нових звершень і здобутків в освіті, науці, культурі, творчості та спорті на благо Батьківщини!

Детальніше

НАЙКРАЩІ ДНІ КАНІКУЛ НА БЕРЕЗІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

Опубліковано Чт, 20 Серпня 2020 в 11:22


   Найкращі дні літніх канікул 10 учнів і учениць Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» проводять на березі Азовського моря у ДОТ «Лазурна райдуга», що розташований в с. Кирилівці на косі Пересип.

   Діти потрапили на третю тематичну зміну «PROFESSION» (з 5 до 23 серпня 2020 року).

Детальніше

СУПЕРГЕРОЇ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" НА КАНІКУЛАХ

Опубліковано Ср, 19 Серпня 2020 в 09:04


   Протягом двох тижнів сонячних літніх канікул, з 31 липня  до 10 серпня 2020 року, учень майбутнього 11-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Головченко Михайло долучився до «Лабораторії супергероїв». Це онлайн-програма розвитку лідерських навичок для  молоді, організованої Маріупольським осередком УАЛ (Української академії лідерства).

Детальніше

   Наприкінці червня вихованці гуртка спортивної боротьби "Самбо" Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" разом зі своїм тренером Балабекяном Ашотом Врежовичем були на навчально-тренувальних зборах у дитячому оздоровчому таборі "Блакитне полум'я", що розташований на території Арабатської стрілки.

Детальніше

   Квітка мальва (калачики, шток-троянда) є одним із символів України, берегиня української оселі.

   Мальва уособлює духовне коріння людини, її вірність духовній спадщині предків.

Детальніше

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Опубліковано Пн, 29 Червня 2020 в 15:03


   28 червня 2020 року українці відзначають одне з найважливіших національних свят - День Конституції.

   Саме в цей день 24 роки тому у Верховній Раді була прийнята Конституція незалежної України. Свято є офіційним та відзначається на державному рівні.

Детальніше

   Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей" повідомляє про додатковий набір ліцеїстів у 10-ті класи:

  • біологічний профіль - 5 вільних місць,
  • математичний профіль - 5 місць.

Детальніше

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Опубліковано Ср, 10 Червня 2020 в 10:57


   Чемпіонат України «Дитяча ліга» з гандболу сезону 2019-2020 завершений достроково через пандемію коронавірусу.

   За підсумками Чемпіонату переможцями стала команда юнаків 2003-2004 р. н., учнів 10-А та 11-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які тренуються в  СДЮШОР «ЗТР».

Детальніше

 Справжніми знавцями української мови, літератури та українознавства показали себе учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», залюбки позмагавшись у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

   Вітаємо наших переможців:

Детальніше

   Нарешті стали відомі результати участі в Міжнародній природознавчій грі з фізики, біології, хімії і географії «Геліантус».

  Сертифікати, Грамоти та Дипломи, а також спеціальні подарунки вже чекають на юних дослідників Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Опубліковано Пн, 1 Червня 2020 в 13:46


    Сьогодні, 1 червня 2020 року,  відзначають Міжнародний день захисту дітей.

   Діти - це найдорожчий скарб, радість і надія для батьків. Вони - майбутнє нашої держави.

Детальніше

   29 травня 2020 року Останній дзвоник пролунав онлайн для учнів та педагогів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Кожен класний колектив святкував завершення 2019-2020 навчального року по-різному.

Детальніше

Danke Oberhausen hilft e.V.

Опубліковано Пт, 29 Травня 2020 в 19:07


   29 травня 2020 року відбулося урочисте відкриття оновлених двох блоків у спальному корпусі хлопчиків Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», де за сприяння і підтримки товариства гуманітарної допомоги міста Обергаузен (Німеччина) було завершено виконання відновлювальних робіт у 2-х санітарних вузлах (демонтаж, роботи з інженерних мереж: водопровід, каналізація, опалення, відновлення інтер'єру).

Детальніше

Для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» травень був багатий на перемоги у Всеукраїнських онлайн-олімпіадах і конкурсах.

 Від усієї душі вітаємо наших переможців та призерів Всеукраїнських інтернет-олімпіад із навчальних предметів освітніх порталів «На Урок» та «Всеосвіта».

Детальніше

27 березня 2020 року на офіційній сторінці #УДЦНПВ - Всеукраїнська військово-патріотична Гра «ДЖУРА» було розпочато проведення Всеукраїнського челенджу #спогади_джура .

Долучилися і поділилися своїми спогадами і емоціями учасники рою «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Керівник - Ситник Олег Володимирович.

Детальніше

   Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики (насильство і жорстоке поводження із дітьми у власних родинах; проблеми із психологічним здоров’ям дітей; ризики, з якими діти стикаються в Інтернеті).

Детальніше

   У травні 2020 року відбулося довгоочікуване відкриття спортивного майданчика для гри в настільний теніс на території Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Звісно, карантин вніс свої корективи у термін реалізації проєкту, однак дочекалися!

   Червону стрічку перерізала директор Оксана Губіна.

Детальніше

   Розвивали вміння і навички застосовувати теоретичні знання на практиці, здійснювали активну пошукову та дослідницьку діяльність учні 5-А та 5-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» на дистанційних уроках природознавства, працюючи над мініпроєктами «Смітити не можна – переробляти» про «друге життя» побутових речей.

Детальніше

РОДИНА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" СВЯТКУЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Опубліковано Чт, 21 Травня 2020 в 11:16


  У спадщині будь-якого народу є культурно-історичні цінності та реліквії, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - чудовий приклад і підтвердження цьому.

   Оскільки 21 травня 2020 року День вишиванки присвячується українській родині та родоводу, учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вирішили долучитися до численних тематичних онлайн-акцій і у період карантину присвятили час дослідженню власного роду.

Детальніше

    В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. В 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

   Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Детальніше

  День матері - одне з найсвітліших і найрадісніших свят, яке в Україні традиційно відзначають у другу неділю травня. У 2020 році свято припадає на 10 травня.

   Учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» залюбки взяли участь в Обласній благодійній акції «З любов’ю до матусі» з нагоди відзначення і вшанування Дня матері.

Детальніше

Пам'ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

Опубліковано Пт, 8 Травня 2020 в 10:43


8 та 9 травня 2020 року в Україні, як і у всьому світі, відзначають Дні пам'яті та примирення, присвячені увічненню пам’яті загиблих у роки Другої світової війни.

Лідери дитячо-юнацької організації "КІШ", рою "Яструби" та ініціативні учні Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" долучилися до вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни.

Пам'ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

Детальніше

   Напередодні вшанування пам'яті та слави всіх учасників бойових дій з нагоди 75-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли активну участь в Обласній благодійній акції дитячих малюнків-привітань «Дякуємо Вам, ветерани!"

Детальніше

   Мiський конкурс творчих учнівських і студентських робiт з удосконалення фiзичного демонстрацiйного  експерименту у 2020 році відбувся у дистанцiйнiй формi.

   Організатор - Департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

Детальніше

ВЕСНА НА ПОДВІР'Ї "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ"

Опубліковано Ср, 22 Квітня 2020 в 13:19


   Корективи в життя вносять люди, у природи ж усе - за планом. Весна у розквіті. Подвір'ям «Козацького ліцею» гуляє квітень.

   Для вас, любі учні, дорогі батьки та педагоги, віртуальна мандрівка до нашого найкращого освітнього закладу.

   У надії та передочікуванні відчути щастя спільних зустрічей.

Детальніше

 Величний світлий день Великдень чекали з великим нетерпінням та завзято готувалися, хоч і в умовах карантину, учні, батьки, педагоги та усі працівники Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», підтримавши державний проєкт «Великдень удома».

Детальніше

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ УДОМА

Опубліковано Чт, 16 Квітня 2020 в 13:48


   Пасхальне дерево на зеленому та квітучому подвір'ї  Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» сповіщає про прихід світлого свята Великодня.

   Як відомо, у зв’язку з продовженням карантину через поширення коронавірусу стартує державний проєкт «Великдень удома».

Детальніше

   Сучасний світ регулярно підкидає нам нові виклики, тож дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. У сфері освіти це стосується безпосередньо усіх учасників навчального процесу: і педагогів, і дітей, і батьків.

Детальніше

Наказ про скасування ДПА в 2019-2020 н.р.

Опубліковано Ср, 1 Квітня 2020 в 12:45


    Відповідно до наказу МОН від 30.03.2020 № 463 “Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році” учні 9-А, 9-Б та 9-В класів звільнені від проходження ДПА в 2019/2020 н.р. 

Детальніше

Відеоуроки для 1-11 класів

Опубліковано Пн, 30 Березня 2020 в 14:16


    У зв’язку із впровадженням карантину та переходом учнів на дистанційне навчання багато телеканалів розпочинають трансляцію відеоуроків як у своїх ефірах так і на ютуб каналах. Адміністрація сайту Ерудит.нет відслідковуватиме усі пропозиції та буде висвітлювати на даній сторінці.

Детальніше

  З 10 березня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителями української мови та літератури було організовано і проведено Шевченківський тиждень, який проходив під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо» – вшановували 206 річницю для народження Кобзаря.

Детальніше

КУБОК "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ІЗ ФУТЗАЛУ

Опубліковано Пт, 13 Березня 2020 в 13:17


З 10 до 27 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили загальношкільні змагання з футзалу серед учнів 5-11-х класів.

Детальніше

   Пів року (з 01.09.2019 р. до 01.02.2020 р.) тривав обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

   З-поміж 34 юних краєзнавців Запоріжжя і області активними учасницями акції стали вихованки гуртка «МАН» «Центру туризму», учениці 9-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Овчаренко Софія і Тягай Соломія.

Детальніше

   11 березня 2020 року в приміщенні Запорізької обласної універсальної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» на тему «Євроатлантична інтеграція як головний чинник створення надійного фундаменту миру і безпеки в Європі, досягнення стратегічних завдань сталого розвитку України у складі ЄС і НАТО» та презентація ІІІ випуску альманаху «Українське патріотичне козацтво».

Детальніше

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ДЛЯ ДІВЧАТ-ПІДЛІТКІВ

Опубліковано Пт, 13 Березня 2020 в 10:35


   10 березня 2020 року учениці 7-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради долучилися до участі у вебінарі «Розвиток молочної залози дівчат-підлітків».

Детальніше

   5 березня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10-11-х класів із викладачами факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму кафедри «Фізичної терапії та ерготерапії» Запорізького національного університету: кандидатом педагогічних наук,  доцентом Царенко Катериною Валеріївною, кандидатом педагогічних наук, доцентом Бессарабовою Оленою Вікторівною і старшим викладачем Ботановою Оленою Володимирівною.

Детальніше

Увага! Рекомендації для населення щодо 2019-nCo

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 11:24


Пам’ятка про самоізоляцію

Що означає «самоізоляція»?

      Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

      Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

      Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Детальніше

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І КОХАННЯ

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 11:00


   6 березня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» маленькі талановиті ліцеїсти вітали жінок-вчителів, вихователів, усіх прекрасних працівниць освітнього закладу, мам, бабусь, сестер і подруг напередодні гарного весняного дня, Свята Весни, Краси і Кохання – прийдешнього 8-го Березня!

Детальніше

ДИНАМІЧНА, НЕРЕАЛЬНО ЕНЕРГІЙНА ДИСКОТЕКА ВІД ANGELS

Опубліковано Пн, 9 Березня 2020 в 10:39


   4 березня 2020 року для учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Юрій Вдовцов разом зі своєю волонтерською групою AngelS організували і провели динамічну, нереально енергійну дискотеку.

Детальніше

   4 березня 2020 року юні поціновувачі українського кіномистецтва та любителі історії України Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на презентації та показі української воєнної екшн-драми «Черкаси», заснованої на реальних подіях весни 2014 року.

 

Детальніше

  4 березня 2020 року, напередодні свята 8 Березня, дівчата 10-11-х класів разом із юнаками-гандболістами з 11-В класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» зустрілися у тренінговому кабінеті, щоб спробувати знайти відповідь на питання: «Міжнародний день прав жінок» чи «Свято жіночності та краси?», а також зрозуміти, що саме кожен із них очікує від цієї дати.

Детальніше

   03 березня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася конференція, на якій переможці й учасники ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук презентували свої роботи, продемонстрували обізнаність із сучасним станом галузі досліджень.

Детальніше

Масляна, Масниця, Сиропусний або ж Сирний тиждень, Колодка чи Колодій – ось так по-різному українці називають останній тиждень перед Великим постом.

Детальніше

23 лютого 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Детальніше

   25 лютого 2020 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся допрем'єрний показ мелодраматичної вистави «Загублена любов (Мати-наймичка)» за п'єсою українського актора і драматурга І. А. Тогобочного, написаною на основі твору Т.Г. Шевченка «Наймичка».

Детальніше

   Протягом січня-лютого 2020 року учні 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом Жиленко Тетяни Миронівни брали участь у щорічних зимових змаганнях зі спортивного орієнтування «Сніжинка - 2020».

   23 лютого 2020 року відбувся заключний етап змагань.

Детальніше

   Із давніх-давен у народі на Стрітення зустрічали весну і проводжали зиму.

   До проводів вередливої мінливої цьогорічної зими-2020 долучилися учні, батьки і педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», взявши активну участь у міжрегіональному мистецькому проєкті «Стрітенські жайворонки».

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Опубліковано Пн, 24 Лютого 2020 в 09:13


Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 1999 року в Парижі.

Детальніше

20 лютого 2020 року учні 9-х класів КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР  у супроводі психологічної служби відвідали ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей».

 

Детальніше

ВОРКШОП "МОДА. СТИЛЬ. ТЕНДЕНЦІЇ."

Опубліковано Пн, 24 Лютого 2020 в 09:07


   19 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся воркшоп «Мода. Стиль. Тенденції» серед учнів 5-7-х класів.

Детальніше

   День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

   20 лютого 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося зібрання Великого кола з нагоди вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні, героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

Детальніше

Участь в InfoParty "ЗнайDO"

Опубліковано Пн, 17 Лютого 2020 в 09:48


  15 лютого 2020 року очільниця дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Левченко Владислава побувала на цікавій молодіжній InfoParty «ЗнайDO», що відбулася у HUB «Платформа спільних дій».

Детальніше

   14 лютого 2020 року для педагогів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» президентом ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас», одним із найкомунікабельніших людей Запоріжжя Олександром Леонтійовичем Притулою було проведено тренінг «Секрети успішного спілкування».

Детальніше

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 17 Лютого 2020 в 09:38


День усіх закоханих, або ж День святого Валентина – свято романтики, кохання і дружби, яке дуже люблять учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   Наприкінці січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» на Великому та Малому колах про свою роботу за І семестр 2019-2020 н.р. прозвітувалася старшина дитячо-юнацької організації «Коло ініціативних шукачів» («КІШ»).

Детальніше

   Кожна дівчинка чи жінка, незалежно від віку, хоче виглядати по-особливому привабливо і сяюче. Приходить той час, коли юні леді починають експериментувати з макіяжем.

   Але треба пам’ятати, що повсякденний макіяж підлітків має підкреслювати їхню природну красу і маскувати якісь дрібні недоліки. Макіяж повинен бути акуратним і добре поєднуватися із зачіскою та одягом.

   13 лютого 2020 року для дівчат і юнаків 7-11-х класів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся майстер-клас «Особливості догляду за молодою шкірою. Повсякденний макіяж» від б’юті-експерта компанії Mary Kay, консультанта краси, майстра візажу - Оксани Лляної.

Детальніше

ЛЕКЦІЯ-КОНЦЕРТ "КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ"

Опубліковано Пт, 14 Лютого 2020 в 13:11


   13 лютого 2020 року в актовій залі для учнів 7-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася лекція-концерт «Композитори Запоріжжя» у межах співпраці з дитячою музичною школою №3.

Детальніше

   «Разом для найкращого Інтернету!» – так звучить гасло Дня безпечного Інтернету, який відзначається цьогоріч 11 лютого. Ця тема надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. Тож і у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради до цього питання у 2020 році підійшли досить серйозно.

Детальніше

   12 лютого 2020 року учні 9-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради у супроводі психологічної служби відвідали ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» в межах місячника «Я і моя професія».

Детальніше

   Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Детальніше

ТРЕНІНГ "МИ - КОМАНДА!"

Опубліковано Вт, 11 Лютого 2020 в 20:49


   Психологічна служба комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради продовжує роботу щодо згуртування дитячих класних колективів.

Детальніше

   7 лютого 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулася зустріч у межах шкільного Місячника профорієнтації.

Детальніше

6 лютого 2020 року Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» відчинила двері, запросивши ще раз увійти у свою юність випускників різних поколінь на свято «Місце зустрічі – країна Дитинства».

Гостей по традиції зустріла господиня оселі - директор освітнього закладу Губіна Оксана Олександрівна.

Детальніше

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос  (World Read Aloud Day).

Свято 2010 року започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld». Цю ініціативу підхопили мешканці 173 країн світу.

Детальніше

   5 лютого 2020 року для учнів 10-А класу відбувся профілактичний тренінг «Наркотики: правда та міфи» у межах співпраці комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради та медичної установи «Клініка, дружня до молоді».

Детальніше

    1 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Детальніше

30 січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася творча зустріч колективу освітнього закладу з відомим українським і білоруським актором і телеведучим – Дмитром Танковичем.

Детальніше

ЗАХОДИ ДO ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Опубліковано Ср, 29 Січня 2020 в 15:42


Щороку 29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Відповідний указ президента був підписаний 15 січня 2007 року.

Детальніше

   28 січня 2020 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулось чергове засідання учасників «Шкільної служби порозуміння».

Детальніше

   24 січня 2020 року для учнів 9-11-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулася профорієнтаційна зустріч із доктором технічних наук, професором кафедри прикладної фізики і наноматеріалів математичного факультету Запорізького національного університету Міщенком Валерієм Григоровичем і його колегами.

Детальніше

   27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року Червона армія визволила перший і найбільший гітлерівський концтабір Аушвіц (польська назва - Освенцім), в якому за роки війни - з 41-го по 45-й - було вбито більше 1,4 млн осіб, з яких 1,1 млн були євреями.

Детальніше

   23 січня 2020 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» у межах модуля «Я та моє здоров'я» відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед збірних команд 5-х і 6-х класів.

Детальніше

   23 січня 2020 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся чудовий концерт, присвячений Дню Соборності України.

   Організували та провели урочистий захід викладачі Запорізької дитячої музичної школи №3 Скляренко Ірина Ігорівна, Домашич Віра Михайлівна та Скрипка Олена Володимирівна.

Детальніше

  Щорічно 22 січня українці святкують важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році - проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки на Софійській площі в Києві Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше - 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР як єдиної соборної держави.

Детальніше

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ 2020

Опубліковано Ср, 22 Січня 2020 в 07:15"МАРШРУТ БЕЗПЕКИ" У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Вт, 21 Січня 2020 в 07:45


   20 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся інтерактивний профілактичний захід «Маршрут безпеки» в межах проведення модулю «Я та моє здоров’я».

   Питання шляхів передачі ВІЛ-інфекції, засобів профілактики ІПСШ,  алгоритм дій у ризикованих для здоров’я підлітка ситуаціях – все це розглядали   учні 9-А та 9-Б класів на тематичних станціях.

Детальніше

   Не встигли вщухнути емоції і захоплені відгуки про шедеври живопису юної художниці Габбе Марі, як у бібліотеці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відкрилася нова виставка картин на тему «Зимовий вернісаж» талановитої майстрині пензля, учениці 6-В класу Марії Жук.

Детальніше

   16 січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» у межах проведення модулю «Я та моє здоров’я» для дівчат 10-11-х класів відбулася зустріч із психологічною службою ліцею у форматі «Психофільм». 

   Діалог із переглядом відеоматеріалів соціально психологічного характеру був присвячений темі «Бодіпозитив. Як полюбити себе?».

Детальніше

   15 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся профілактичний захід у межах модулю «Я та моє здоров’я» та реалізації шкільної програми збереження репродуктивного здоров’я молоді.

Детальніше

   Багата Україна своїми традиціями і народними звичаями.

   15 січня 2020 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» знову разом полинули в новорічно-різдвяні свята.

   З нагоди Різдва Христового і Старого Нового року творчий колектив ліцею долучився до самобутнього українського звичаю – колядування, щедрування та посівання, підготувавши автентичну колоритну театралізовану виставу «Колядки і щедрівки – пісні радості зими».

Детальніше

   9 січня 2020 року  в  комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради психологом Пугач Лілією Василівною було проведено семінар-тренінг для педагогів на тему «Педагогіка партнерства як основа успіху в сучасному освітньому просторі».

Детальніше

   08 січня 2020 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбулась зустріч педагогів з кошовим отаманом Запорізького Війська Низового «Запорізька Січ» Рижовим Костянтином Анатолійовичем, який виступив з лекцією «Засади козацької педагогіки та її інтеграція в сучасну систему освіти».

Детальніше

 «2020 рік – рік білого металевого Щура (Пацюка). Тренд останніх років – зустрічати Новий рік згідно з китайським календарем. Рік Білого Щура важливо святкувати гучно, бажано - у великій компанії та з помпезними гуляннями», - на таких мажорних нотах 23 та 26 грудня 2019 року ведучі-«пацючки» розпочинали урочисту частину новорічного свята у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

Детальніше

       22 грудня 2019 року в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний новорічний Турнір із міні-футболу серед вихованців навчальних закладів інтернатного типу.

      Організатори змагань - Максимов Володимир Степанович, директор Запорізької школи-інтернату №1, Запорізький національний університет, ГО Всеукраїнська Співдружність «Поиск Пропавших Детей» і Всеукраїнська Асоціація Організацій «МАККАБІ».

Детальніше

21 грудня 2019 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся Чемпіонат м. Запоріжжя з боротьби «Котигорошко» за кубок Святого Миколая.

У змаганнях взяли участь вихованці козацьких осередків, серед яких і учні — вихованці гуртка козацького бойового рукопашу «Спас».

Детальніше

   20 грудня 2019 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на передноворічному концерті за участю творчих колективів закладів позашкільної освіти, що проходив на площі Фестивальній, де вже 19 грудня, у День Святого Миколая, офіційно розпочалися свята.

Детальніше

20 грудня 2019 року на зібранні Великого кола в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» директор Губіна Оксана Олександрівна та заступник директора з методичної роботи Дмитрів Лариса Миколаївна нагородили почесними Грамотами і Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації переможців і призерів ІІ та ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, вручивши кращим ліцеїстам грошові премії.

Детальніше

АМЕРИКАНСЬКА МУЗИКА ЯК НАТХНЕННЯ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 10:22


19 грудня 2019 року цікавий проект «Американська музика як натхнення» учням Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» презентували волонтерська група AngelS та благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

На захід завітали відомі запорізькі співаки та актори, які виконували світові музичні хіти.

Детальніше

ЗМАГАННЯ ІЗ БАСКЕТБОЛУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 10:01


   З 9 по 18 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходили змагання із баскетболу.

   Організатор - кошовий хорунжий (один із лідерів самоврядування здобувачів освіти) Школовий Олег.

   Змагалися у двох вікових категоріях.

Детальніше

СВЯТО МИКОЛАЯ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:55


   Кожного року в грудні в Україні відзначають День святого Миколая Чудотворця.

   Обожнюють це свято як діти, так і дорослі. Кожен у ніч напередодні свята чекає справжнього дива, приємних сюрпризів і подарунків.

Детальніше

17 грудня 2019 року в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Козацька педагогіка як основа національно-патріотичного виховання у Запорізькій області».

Організатори заходу – комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, громадська організація «Всеукраїнська федерація «Спас» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної ради.

Детальніше

    Напередодні зимових свят, 13 грудня 2019 року, представники ГС «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» завітали до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» привітати учнів із прийдешнім святом Миколая, Новим роком та Різдвом і подарували велику блакитну ялинку.

   На подвір’ї освітнього закладу зібралися ліцеїсти для висадки дерева. Після завершення роботи подякували за чудовий презент.

Детальніше

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У СВІТЛИЦІ 6-А КЛАСУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:13


Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня.

Напередодні цієї дати, як і годиться, увечері 12 грудня 2019 року вирішили зібратися на Андріївські вечорниці учні 6-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», батьки і педагоги.

Детальніше

ТАЛАНТИ 5-Б КЛАСУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 09:08


   12 грудня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» власну творчість, свою неповторність і особливість показували учні 5-Б класу.

   «Мета нашого класного сімейного заходу - надати можливість кожному показати свої таланти і краще пізнати один одного, а також не боялися виходити на сцену», - розповідає класний керівник Косман Анастасія Анатоліївна.

Детальніше

ЛІЦЕЇСТИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА КУБОК РЕКТОРА ЗНУ

Опубліковано Пн, 23 Грудня 2019 в 08:58


   12 грудня 2019 року учні 11-А класу взяли участь у районному етапі обласного спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2020» на Кубок ректора ЗНУ.

Детальніше

11 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителем Захисту Вітчизни, керівником військово-патріотичного гуртка «Джура» Ситником Олегом Володимировичем, а також вихователем, керівником гуртка козацького бойового рукопашу «Спас» Маляренком Іваном Олександровичем було організовано і проведено змагання із вогневої підготовки «Снайпер «Козацького ліцею» із нагоди Дня Збройних сил України.

Детальніше

10 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся яскравий мистецький захід «Музика у нашому житті» від вихованців гуртка «Веселі нотки».
   Організатор - Тер-Аванесян Джульєтта Наполеонівна.

Детальніше

   Вже розпочалася підготовка до зимових свят: казково оформлені вітрини магазинів, прикрашені мерехтливими гірляндами будинки та вулиці. Розпочалася робота над створенням святкової атмосфери вдома, вибором подарунків для рідних і друзів...

Детальніше

8 грудня 2019 року учні 7-А та 7-Б класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (від КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР) взяли участь у традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок ДніпроГЕСу», що проходили на Гребному каналі.

Детальніше

  7 грудня 2019 року у ЗНВК №108 відбувся відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» у розділі боротьби «Навхрест», присвячений Дню Збройних сил України.

Детальніше

 От вже місяць у бібліотеці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» проходить дебютна виставка картин юної художниці Габбе Марі.

   Першими привітали майстриню пензля із персональним відкриттям експозиції родичі, друзі, однокласники та педагоги.

Детальніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 12:29


   6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України.

   У цей день учні 10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Степанової Зінаїди Олександрівни підготували тематичний виховний захід, присвятивши його усім воїнам і волонтерам, які захищають незалежність нашої держави.

Детальніше

НАСИЧЕНО ТА ЦІКАВО ПРОЙШОВ ТИЖЕНЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 12:24


З 27 листопада по 3 грудня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» насичено та цікаво пройшов Тиждень німецької мови.

    У межах проведення Тижня було організовано і проведено багато пізнавальних заходів: діти позмагалися у вікторині «Чи знаєте ви Німеччину?», із задоволенням розгадували загадки, влаштували турнір знавців німецької мови тощо.

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА ІНКЛЮЗИВНІЙ ВИСТАВІ "СВІТ У ТЕМРЯВІ"

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 11:53


5 грудня 2019 року учні 10-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» побували на інклюзивній виставі «Світ у темряві» від першої у Запоріжжі та єдиної в Україні інклюзивної театральної трупи «Рівні можливості», що відбулася у концертному залі ім. М.І. Глінки з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Детальніше

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ У "КОЗАЦЬОМУ ЛІЦЕЇ" ТРИВАЄ

Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 11:49


   4 грудня 2019 року у межах Місячника безпеки життєдіяльності вихователями 5-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено виховні заходи «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

   Мета - формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше

   4 грудня 2019 року для учнів 9-А та 11-В класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» інспектори управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України провели пізнавально-просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми, трудового рабства і дитячої праці з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.

Детальніше

 Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генасамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією її третіми особами. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Детальніше

 2 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

    Учасниками змагань стали учні з інтернатних освітніх закладів обласного підпорядкування: «Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум», «Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів», «Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт», «Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №7», «Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю», Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії та Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Детальніше

   2 грудня 2019 року в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбувся інтерактивний захід «Маршрут безпеки» з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

   Подорожуючи станціями гри, учні 9-В класу разом зі своїми фасилітаторами - практичними психологами Пугач Лілією Василівною і Сєрковою Анастасією Григорівною, вчителем біології Андрушко Асею Леонідівною і студенткою факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Малаховою Валерією Вадимівною дізнавалися інформацію щодо ВІЛ-інфекції.

Детальніше

1 грудня 2019 року в концертному залі імені М.І. Глінки відбувся VI обласний фестиваль «Гармонія сердець».

   Мета - привернути увагу до талановитих дітей, позбавлених батьківської опіки.

Детальніше

   29 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбувся обласний семінар-практикум «Формування ключових компетентностей вихованців творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напрямку закладів загальної середньої та позашкільної освіти».

Детальніше

   28 листопада 2019 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом із вихователем Лазаревою Тетяною В’ячеславівною побували на концерті популярної української співачки Ірини Федишин, що відбувся у концертному залі ім. Глінки.

Детальніше

 29 листопада 2019 року, напередодні святкування Міжнародного Дня волонтера, у Інженерному інституті Запорізького національного університету відбувся обласний фестиваль волонтерів «Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

Детальніше

КУБОК ЛІЦЕЮ З ВОЛЕЙБОЛУ

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 12:45


   27-28 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся Кубок ліцею з волейболу.

   Організатор - хорунжий дитячо-юнацької організації «КІШ» Школовий Олег.

Детальніше

27 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулося урочисте закриття фінального етапу XXVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.
Останні дні були дуже насиченими і відповідальними для учасників інтелектуальних змагань і керівників команд. Юні фізики показали свої здібності до наукового пошуку та уміння дискутувати.

Детальніше

22 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття фінального етапу XXVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.

   Зібрався бомонд фізиків - 23 команди із 10 регіонів України (Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей).

Детальніше

ІНТЕРАКТИВНА ГРА "ПРИГОДИ ТЕДА"

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:43


   21 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» психологами освітнього закладу Пугач Лілією Василівною та Сєрковою Анастасією Григорівною було проведено цікавий пізнавальний захід для учнів 10-А класу.

   Інтерактивна гра для підлітків «Пригоди Теда», розроблена психологічною та медичною службами ліцею, проводиться вже не перший рік у межах реалізації шкільної програми зі збереження репродуктивного здоров’я молоді.

Детальніше

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТI ТА СВОБОДИ 2019

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:34


 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

   Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини.

Детальніше

ТРЕНІНГ-ІЗОТЕРАПІЯ "ДЕРЕВО ЖИТТЯ КЛАСУ"

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:18


   20 листопада 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено тренінг для команди учнів 5-Б класу з метою згуртування і налагодження дружніх стосунків у колективі.

Детальніше

ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:09


   19 листопада 2019 року в конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося засідання науково-практичного круглого столу «Козацька педагогіка. Проблеми і перспективи розвитку в Запорізькому краї, в Україні».

Детальніше

   16 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури серед команд освітніх закладів інтернатного типу обласного підпорядкування: «Січовий колегіум», Запорізький обласний ліцей-інтернат «Захисник», Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Малобілозерська естетична школа-інтернат «Дивосвіт», «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», «Мелітопольський ліцей-інтернат II-III ступенів» та «Козацький ліцей».

Детальніше

  15 листопада 2019 року лідери самоврядування здобувачів освіти та інші активні цілеспрямовані учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» взяли участь у Медіафестивалі, присвяченому 15-річчю факультету журналістики, що проходив на журфаку в Запорізькому національному університеті.

Детальніше

   11 листопада 2019 року в Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху.

   У межах проведення Тижня класними керівниками та вихователями 5-11-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено низку тематичних заходів: бесіди з питань повторення вивченого з безпеки дорожнього руху, вікторини, конкурси та ін.

Детальніше

ТОЛЕРАНТНІСТЬ - ШЛЯХ ДО ГУМАННОСТІ

Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 08:53


  14 листопада 2019 року, напередодні Міжнародного дня толерантності, в КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відбулося чергове засідання учасників «Шкільної служби порозуміння», присвячене цій знаменній даті.

Детальніше

   13 листопада 2019 року за сприяння Юрія Вдовцова та волонтерської групи AngelS до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали відомі українські телеведучі та шоумени Олександр Педан і Анатолій Анатолійович.

Детальніше

11-13 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» вчителями інформатики Сурган Веронікою Сергіївною та Ушатим Володимиром Миколайовичем було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2019».

Детальніше

   8-10 листопада 2019 року у столиці Республіки Білорусь – місті Мінську проходив Міжнародний турнір «Кубок Європейських інститутів Конфуція».

Детальніше

 8-9 листопада 2019 року у місті Бровари (Київська обл.) відбулися перші дві гри Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2003 р. н.

Детальніше

НАС ОБ'ЄДНУЄ МОВА

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 11:07


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований у 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі та телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переконатися, наскільки добре вони знають державну мову. Пишуть диктант і за межами України.

Детальніше

ТРЕНІНГ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ "ІНСАЙТ"

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 10:59


   7 листопада 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов тренінг розвитку креативності «Інсайт» для здібних учнів нашого закладу.

Детальніше

ПОБУВАЛИ НА ПРЕМ'ЄРІ КАЗКИ "УСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР"

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 10:52


  7 жовтня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся прем’єрний показ вистави «Усі миші люблять сир». Зібралися до перегляду маленькі та юні поціновувачі театрального мистецтва.

   Режисер-постановник казки – Михайло Ромашкан.

Детальніше

HALLOWEEN PARTY

Опубліковано Вт, 17 Грудня 2019 в 08:10


Цієї вечірки чекали з нетерпінням! І от після канікул, 6 листопада 2019 року, неймовірний заряд яскравих емоцій та позитиву нарешті отримали учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», запалюючи на костюмованій вечірці Halloween party.

Детальніше

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ ЄВРОПИ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 15:27


З 29 жовтня по 5 листопада 2019 року команда переможців міського футбольного турніру Metalurg Children's Cup із Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», що отримала головний приз турніру – поїздку в Європу, відправилася подорожувати містами Краків (Польща), Прага (Чехія), Мюнхен (Німеччина) та Відень (Австрія).
   Спочатку зупинилися у величному місті Лева. Відвідали екскурсію, мандруючи лабіринтами львівських вулиць.

Детальніше

ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ ЛІЦЕЇСТІВ - СОКІЛОК І СОКОЛІВ!

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 15:22


    Поки учні КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» ЗОР відпочивають на канікулах, насолоджуючись останніми теплими сонячними днями осені, команда «Яструби» освітнього закладу ділилася своїм досвідом із активною молоддю із різних регіонів України на IV Всеукраїнському зльоті Асоціації лідерів учнівського самоврядування «Сокіл», що відбувся з 21 по 26 жовтня 2019 року на базі «Козацького ліцею» у місті Запоріжжі.

Детальніше

Від усієї душі педагогічний колектив Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вітає із проголосованим депутатами обласної ради рішенням нагородити найкращого у світі директора - Оксану Олександрівну Губіну Премією Верховної Ради України.

Детальніше

ПОДОРОЖ У "БАБИНЕ ЛІТО" НА ХОРТИЦІ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 14:37


   19 жовтня 2019 року вихованці гуртка «Пішохідний туризм» під керівництвом Оношка Андрія Олександровича, не зважаючи на те, що розпочалися канікули, зібралися на подвір’ї Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», щоб відправитися у пішохідну прогулянку північним узбережжям о. Хортиця.

Детальніше

 18 жовтня 2019 року в актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася сенсаційна зустріч учнів і педагогів із відомим українським танцюристом Владом Ямою.

Детальніше

   18 жовтня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, щоб особисто привітати футбольну команду освітнього закладу і тренера з перемогою у міському турнірі «Metalurg Children’s Cup».

Детальніше

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 13:55


  17 жовтня 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся шкільний фестиваль єдиноборств «Козацькі забави».
Організатор - керівник секції бойового рукопашу «Спас» Маляренко Іван Олександрович.

Детальніше

  Цього дня чекали з великим нетерпінням юні футболісти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які 27 вересня 2019 року стали переможцями турніру для школярів Metalurg Children’s Cup серед команд Дніпровського району. Дочекалися!

Детальніше

ПОРИНУЛИ У СВІТ МУЗИКИ ТАНЦІВ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 13:26


16 жовтня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали артисти Запорізької обласної філармонії. Для здобувачів освіти у актовій залі гості презентували свою допрем’єрну музично-пізнавальну програму «Музика танців».

Детальніше

   15 жовтня 2019 року, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся тренінг «Питання безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми» для учнів 11-А класу за участі інспектора ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Паніхіної Юнони Володимирівни.

Детальніше

    11-13 жовтня 2019 року в Івано-Франківську відбулася перша національна конференція #ФутболДляНеї, учасниками якої стали учні та учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

    Організатор заходу - українська благодійна організація «Ліга Толерантності» за підтримки міжнародного партнера FARE Network, який є партнером УЄФА з протидії дискримінації.

Детальніше

   З 12 по 14 жовтня 2019 року у місті Києві проходили XХІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь - 2019» та Чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти, присвячений Дню захисника України.

Детальніше

З 11 по 13 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся грандіозний масштабний міжрегіональний мистецький захід «Козацька Покрова», який був організований і проведений спільно з головою етносекції Секретаріату Товариства «Україна-Світ» Валерією Левківською, головою етноклубу «Мальви» міста Запоріжжя Юлією Теребіновою за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Детальніше

   14 жовтня в Україні відзначаються одразу три свята — Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва.
   11 жовтня 2019 року у актовій залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося зібрання Великого кола з нагоди прийдешніх свят.
    Чудовий тематичний виховний захід підготували учні 11-А класу під керівництвом вихователя Чудінової Галини Іванівни.

Детальніше

   9 жовтня 2019 року учні 8-11-х класів комунального закладу «Запорізької школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради традиційно взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня захисника  України та визволення Запоріжжя від нацистських загарбників, який відбувся біля меморіального комплексу «Скорботна мати» у Дніпровському районі міста.

Детальніше

ПОДОРОЖ У ЧАСИ КОЗАЦТВА - ПОХІД НА СІЧ

Опубліковано Пн, 16 Грудня 2019 в 11:15


  9-10 жовтня 2019 року учні 5-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відправилися у піші походи на острів Хортицю.

   Побували на Січі – здійснили подорож у часи козацтва. Під час оглядової екскурсії познайомилися із умовами життя, традиціями і законами запорізьких козаків. Посиділи за лавами у козацькій школі.

Детальніше

  10 жовтня 2019 року учні 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» разом зі своїми педагогами побували на прем’єрному показі фільму «Захар Беркут», що проходив у кіноконцертному залі імені О. Довженка.

Детальніше

   9 жовтня 2019 року учні 10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали «Клініку, дружню до молоді», яка є структурним підрозділом «Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні № 5».
 

Детальніше

   27-29 вересня 2019 року у м. Миколаїв відбувся командний Чемпіонат України серед юніорів із веслування академічного.

   Змагалися найкращі команди юних веслувальників і веслувальниць країни із Києва та області, Херсона, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя.

Детальніше

ЛІЦЕЇСТИ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН ЗІ СВЯТОМ

Опубліковано Пн, 7 Жовтня 2019 в 10:09


   Ранок 4 жовтня 2019 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочався неочікувано і дуже радісно для усіх учителів і вихователів.

   Ініціативна творча група дитячо-юнацької організації «КІШ» організувала педагогам ранкову зустріч із привітаннями до прийдешнього свята – Дня працівників освіти!

Детальніше

   2 жовтня 2019 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, що відзначається  4 жовтня.

   Ініціатор заходу - благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти.

Детальніше

   Щорічно 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день музики. Долучилися до святкування талановиті учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Цього дня в освітньому закладі відбулася музично-поетична вітальня «У світі музики» з нагоди свята.

Детальніше

    Незабаром День працівників освіти!
    Напередодні професійного свята, Дня учителя, креативна і багатогранна практичний психолог, арт-терапевт, тренер-фасилітатор Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей", а ще й за сумісництвом блогерка - Сєркова Анастасія Григорівна провела спеціальне дослідження серед трьох найзацікавленіших у цьому питанні категорій людей: учнів, їхніх батьків та, безпосередньо, самих педагогів для того, щоб розібратися: який же він - образ педагога у нашому суспільстві?
    Що ж з цього вийшло? Давайте подивимося!...

Детальніше

МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД "КОЗАЦЬКА ПОКРОВА"

Опубліковано Вт, 1 Жовтня 2019 в 08:5227 вересня 2019 року активні учениці Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Норова Анна і Усольцева Дарина побували на зустрічі з організаторами, фіналістами та новими учасниками «Ліги Успіху» - проекту, організованого за ініціативи благодійного фонду «Імпульс. ЮА».

Детальніше

   27 вересня 2019 року на базі Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №100 відбувся футбольний турнір для школярів Metalurg Children's Cup серед команд Дніпровського району, організований МФК «Металург» спільно з ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Департаментом спорту, сім’ї і молоді та Запорізькою міською федерацією футболу.

Детальніше

27 вересня 2019 року учасники факультативу «Хореографія» «Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відвідали театралізовано-хореографічну виставу, поставлену за сюжетом драми «Лісова пісня» Лесі Українки.

Детальніше

   30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

   Напередодні свята, 26 вересня 2019 року, до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали гості: запорізький поет-пісенник Красильников Володимир Васильович і актриса Запорізького музичного театру «Ноктюрн» Лебедєва Олена Іванівна, яких запросила бібліотекар освітнього закладу Бадун Валентина Дмитрівна.

Детальніше

   У першій декаді вересня у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочалася активна кропітка робота щодо виборів старшини у класах-куренях шляхом відкритого чи таємного голосування.

    Визначившись із самоврядування у куренях, перейшли до виборів товариства Великої козацької ради.

Детальніше

У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО

Опубліковано Пт, 27 Вересня 2019 в 10:22


25 вересня 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся традиційний товариський матч між збірною командою ліцеїстів (вихованців гуртка «Футбол») та командою «Козаки» у складі педагогів у межах відкриття футбольного сезону.

Детальніше

    25 вересня 2019 року учні 10-Б класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради взяли участь у церемонії покладанням квітів та мітингу з нагоди 30-річчя створення Народного руху України, який відбувся біля меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу – активному діячу руху опору проти національної дискримінації українського народу.

Детальніше

   21-22 вересня 2019 року на території Національного заповідника «Хортиця» та «Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» проходив ХIІІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2019».

   Організатор - комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

   20 вересня 2019 року біля комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради відбулося урочисте відкриття алеї «Славетні запорожці».

Детальніше

  З 16 вересня 2019 року у межах  правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» проходить, як усім уже відомо, Всеукраїнський тиждень із протидії булінгу.

  18 вересня у тренінговому кабінеті комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося перше тематичне засідання «Шкільної служби порозуміння».

Детальніше

   17 вересня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітала старший державний виконавець Хортицького відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Дружко Альона Ігорівна.

Детальніше

   12-14 вересня 2019 року на о. Хортиця відбувся XXXI обласний  зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

   Уздовж мальовничого берега Дніпра розкинулося наметове містечко - 30 команд освітян Запорізької області зібралися підвищити свій рівень туристської  майстерності, обмінятися досвідом із питань туризму і краєзнавства, а головне - позмагатися за перемогу!

Детальніше

ДИСКОТЕКА У СТИЛІ 90-Х ВІД "ANGELS"

Опубліковано Нд, 15 Вересня 2019 в 19:18


   12 вересня 2019 року учням Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» допомогли телепортуватися в 90-ті роки минулого століття Юрій Вдовцов разом зі своєю волонтерською групою «АngelS», організувавши і провівши на подвір'ї освітнього закладу запальну дискотеку.

Детальніше

ЖИТТЯ - БЕЗЦІННИЙ ДАР

Опубліковано Ср, 11 Вересня 2019 в 10:01


   10 вересня 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося засідання круглого столу, присвячене Всесвітньому дню запобігання суїциду, який відзначається саме у цей день у всьому світі.

Детальніше

   9 вересня 2019 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали інспекторки управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України - лейтенант Скорбич Юлія Юріївна та сержант Петрух Карина Ігорівна з метою реалізації проекту «Шкільні офіцери поліції».

Детальніше

ЯСКРАВИЙ ВІКЕНД НА ОСТРОВІ ХОРТИЦЯ

Опубліковано Пн, 9 Вересня 2019 в 14:13


   Початок нового навчального року - початок активної співпраці, продуктивної командної  роботи вчителів, вихователів, батьків та учнів задля створення абсолютно усіх належних умов щодо якісного здобуття знань підростаючого покоління.

   Але, щоб краще пізнати один одного, розкрити себе у неформальному середовищі, потрібно разом не тільки вчитися, а й весело та цікаво проводити свій вільний час.

Детальніше

   Розпочався новий навчальний рік, а, отже, вас знову радо вітає тренінговий кабінет «Козацького ліцею».

   Як завжди, протягом року на вас чекають тренінги, факультативи, квести та цікаві інтерактивній лекції.

   До речі, наші зустрічі будуть відбуватися у двох цікавих форматах:

#Шкільна_служба_порозуміння

Детальніше

   Бої за місто Іловайськ Донецької області під час війни на сході України у серпні 2014 року стали переломним трагічним моментом...

   «Іловайськ-2014. Батальйон «Донбас» - саме таку назву має український повнометражний художній фільм режисера Івана Тимченка, який оживив криваву сторінку історії.

   На кіноекранах стрічка з'явилася 29 серпня 2019 року.

Детальніше

   Вересень прийшов і став повноправним господарем у природі. Вересень приніс осінь, а разом із нею улюблене шкільне свято – День знань!

   2 вересня 2019 року з самого ранку подвір’я Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» перетворилося на заквітчане барвистими вишиванками, яскраво-гарячими кольорами перших осінніх квітів казкову країну Знань.

   Усі були раді зустрічі з однокласниками, шкільними друзями та педагогами. 

Детальніше

Запрошуємо на свято Першого дзвоника!

Опубліковано Вт, 27 Серпня 2019 в 21:40   Підйом на Говерлу: як команда Запорізької області, у складі якої була директор "Козацького ліцею" Губіна Оксана Олександрівна, підкорювала найвищу точку України.
Оксана Олександрівна вкотре своїми вчинками довела, що є людиною цілеспрямованою, наполегливою, яка впевнено досягає поставленої цілі! 
   Педагоги, усі працівники освітнього закладу, батьки та учні пишаються Вами! Ви у нас найкраща у всьому!

http://zor.gov.ua/content/na-goverli-zamayoriv-prapor-ukrayiny-ta-zaporizkoyi-oblasti?fbclid=IwAR0Chg9kodWqnYITQ1pObExJx2q7_daeB