Склад методичного об'єднання
Голова методичного об'єднання:
Голенко Тетяна Володимирівна - вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Секретар методичного об'єднання:
Сурган Вероніка Сергіївна - вчитель інформатики ("спеціаліст першої категорії")
Члени методичного об'єднання:
1.Голенко Тетяна Володимирівна
Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель" )
2.Тимошенко Вікторія Михайлівна
Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
3.Зубарева Юлія Сергіївна
Вчитель математики, вихователь ("спеціаліст першої категорії")
4.Нерод Тетяна Василівна
Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії, учитель методист")
5.Сурган Вероніка Сергіївна
Вчитель інформатики ("спеціаліст першої категорії")
6.Здоровецький Ігнат Володимирович
Вчитель інформатики ("спеціаліст")
7.Ушатий Володимир Миколайович
Вчитель інформатики ("спеціаліст другої категорії ")
ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ
Результати конкурсу "Бобер 2022"
Незважаючи на брутальне знищення російськими агресорами цивільної інфраструктури України, Міжнародний конкурс з інформатики «Бебрас» успішно відбувся!
08-13 листопада 2022 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» стали активними учасниками Конкурсу.
Організацією та проведенням заходу в освітньому закладі займалася вчитель інформатики Сурган Вероніка Сергіївна.
В інтелектуальних змаганнях взяли участь активні ліцеїсти у кількості 128 учнів. Протягом трьох днів ліцеїсти та ліцеїстки в дистанційному форматі виконували різноманітні логічні завдання, вирішували проблемні ситуації та знаходили правильні відповіді на різної складності питання.
За результатами проходження маємо такі результати:
83 учні – відмінний результат,
33 учні – добрий результат,
12 учнів мають сертифікат за участь.
Загальну таблицю результатів можна переглянути за посиланням «Бобер – 2022. Результати».
Результати конкурсу "Бобер 2021"
Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0»
XIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Весна 2022)
Звіт про проведення тижня інформатики 2021-2022
Фотозвіт Тиждень інформатики 2021-2022
«Разом для найкращого Інтернету». Саме під цим гаслом вже кілька років поспіль у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Святкувати прийнято в другий вівторок другого місяця року, в 2022 році – це 8 лютого.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
День безпечного інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом. Вже традиційно вчителі та учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучаються до відзначення цього свята...
План проведення тижня інформатики
ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА ПЕРШОГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2022" У НОМІНАЦІЇ "ІНФОРМАТИКА"
27 січня 2022 року завершився фінальний етап першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика».
Вчитель інформатики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Ігнат Здоровецький став одним із найкращих педагогів Запорізької області, увійшовши у п'ятірку фіналістів!
Перший тур конкурсу проходив у два етапи: відбірковий та фінальний.
У випробуваннях відбірково-теоретичного та практичного етапу конкурсу змагалися 53 учасники.
Ігнат Володимирович успішно подолав випробування цього етапу, проказавши досить високий рівень знаннєвої складової професійної компетентності та вміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, а також продемонстрував свою педмайстерність у проведенні дистанційного уроку – і впевнено увірвався у фінал обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2022».
У фінальному етапі конкурсанти демонстрували предметно-методичну компетентність з інформатики, майстерність у проведенні уроку зі здобувачами освіти та майстер-класу для педагогів.
Щиро вітаємо талановитого колегу Ігната Здоровецького – лауреата обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика»!
Бажаємо Вам і надалі активно розвивати свій творчий потенціал і удосконалювати професійну майстерність! Міцного здоров'я, креативних ідей, енергії, розвитку та самореалізації! Нових здобутків!
Пишаємося Вами!
ЦІКАВИЙ УРОК ГЕОМЕТРІЇ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ STEAM-ТЕХНОЛЛОГІЙ
Дуже важливим у шкільному курсі математики є орієнтація цілей, змісту та засобів навчання в напрямку набуття учнями у процесі математичного моделювання знань, умінь і навичок, що використовуватимуться ними у різних сферах діяльності.
На перший план виходять завдання формування інтелектуальної, дослідницької культури школярів – здатності учня самостійно мислити, самому будувати траєкторію отримання знань, пізнавати ситуацію, що вимагає застосування математики, і ефективно діяти в ній, використовуючи набуті знання в якості особистого ресурсу.
20 грудня 2021 року вчитель математики Юлія Зубарева з ученицями 9-Б класу Запорізького Козацького ліцею провели урок геометрії із використанням STEAM-технологій (моделювання, конструювання та дослідження) на тему «Геометричні тіла» для учнів 6-В класу.
Раннє залучення учнів у STEM може підтримати не лише розвиток креативного мислення та формування компетентності дослідника, а й сприяти кращій соціалізації особистості.
РЕЗУЛЬТАТИ I (ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ ТА ОЛІМПІАД З МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ «НА УРОК» «ОСІНЬ 2021».
У листопаді учні Козацького ліцею взяли участь у двох важливих математичних випробуваннях і продемонстрували високий рівень знань, вмінь та навичок з математики та інформатики.
У I (шкільному) етапі Всеукраїнської математичної олімпіади всього взяли участь 53 учні 5-11 класів, з них переможців – 26 учнів, а саме:
У математичній олімпіаді «Осінь 2021» на платформі «На Урок» взяли участь 237 ліцеїстів. Дипломи I, II та III ступенів отримали 90 ліцеїстів:
Диплом I ступеня - 29 учнів:
Диплом II ступеня - 23учні:
Диплом III ступеня – 38 учнів:
У олімпіаді з інформатики «Осінь 2021» на платформі «На Урок» взяли участь 234 учні 7-11 класів. Отримали дипломи 86 учнів:
Диплом I ступеня – 20 учнів:
Диплом II ступеня – 13 учнів:
Диплом III ступеня – 53 учнів:
Попереду у наших ліцеїстів участь у II (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та з інформатики. Тому побажаємо нашим талановитим математикам та інформатикам успіхів та найкращих результатів!
Засідання МО вчителів математики та інформатики «Осінь 2021р.»
22 жовтня відбулося 2 засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики. На засіданні розглядалися наступні питання:
Члени методичного об'єднання обговорили багато важливих організаційних питань, поділилися власними ідеями та напрацюваннями, які планують використовувати у роботі з учнями під час цього навчального року. З останнього питання цікаву доповідь підготувала учитель математики Тимошенко В.М. Знайомство з новими технологіями навчання та застосування їх на практиці - обов'язкова складова роботи членів МО.
ВИСТАВКА ОСВІТНЬОГО АРТПРОЄКТУ "НАУКА - ЦЕ ВОНА"
РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ "БОБЕР-2020"
Звіт проведення тижнів математики 2020-2021н.р.
Підсумки участі ліцеїстів у конкурсі з математики та фізики «Школа ФізТеХу 2021»
Нарешті довгоочікувани результати отримані! Настав час підвести підсумки участі наших ліцеїстів у конкурсі з математики та фізики «Школа ФізТеХу 2021», який проводився репетиторським центром при фізико-техничному факультеті ХНУ імені Н.В. Каразина.
Загальні враження: дуже цікаві завдання, високий рівень організації та найважливіше – якісний зворотній зв’язок! Це те, чого так не вистачає в багатьох інших інтелектуальних конкурсах та олімпіадах. Кожен учасник, незалежно від кількості набраних балів, отримав не тільки сертифікат, а й детально розібрану власну роботу із рекомендаціями щодо покращення рівня знань. Ми, вчителі, розуміємо, наскільки важливо не тільки отримати сертифікат із набраною кількістю балів, а й надати можливість учню проаналізувати свою роботу, тому хочу висловити велику подяку організаторам конкурсу та безпосередньо тим, хто перевіряв таку кількість робіт та писав рецензії.
Цього року через карантинні обмеження конкурс проводився виключно в форматі онлайн. Участь в ньому брали не тільки поціновувачі точних наук з усієї України, а й багато юних математиків та фізиків з інших європейських країн, США тощо. На фото до цього допису ви можете побачити всю географію конкурсу.
А тепер перейдемо до наших результатів. Всього перевірити свої знання з математики та фізики виявили бажання 78 ліцеїстів.
З них відмінні сертифікати отримали наступні учні:
Вітаємо переможців! Молодці! Це дуже гарний результат!
Але це ще не все! Дві наші зірочки – Голуб Віталіна (6 клас) та Мазнєва Катерина (11клас) набрали максимальну кількість балів. Віталіна – з математики, бо завдання для 6 класу включало тількі задачі з математики, а Катя – і з математики, і з фізики набрала найвищу кількість балів! Пишаємось вами!
В наступному році команда математиків та
фізиків «Козацького ліцею» обов'язково знов приєднається до цього фізико-математичного свята і безумовно покаже ще кращий результат!)