logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Методичне об'єднання вчителів математики та інформатики

 

Склад методичного об'єднання

Голова методичного об'єднання:  

Мордик Віта Олександрівна - вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")

Секретар методичного об'єднання:  

Сурган Вероніка Сергіївна - вчитель інформатики ("спеціаліст вищої категорії")

Члени методичного об'єднання:

1.Мордик Віта Олександрівна

Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист" )

2.Тимошенко Вікторія Михайлівна

 Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")

3.Зубарева Юлія Сергіївна

Вчитель математики, вихователь ("спеціаліст вищої категорії")

4.Нерод Тетяна Василівна

Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії, учитель методист")

5.Сурган Вероніка Сергіївна

Вчитель інформатики ("спеціаліст вищої категорії")

6.Здоровецький Ігнат Володимирович

Вчитель інформатики ("спеціаліст першої категорії")

7.Ушатий Володимир Миколайович

Вчитель інформатики ("спеціаліст другої категорії ")

8. Стпанова Олексанра Сергіївна

Вчитель інформатики ("спеціаліст")

9. Жгір Іван Михайлович

Вчитель математики ("спеціаліст першої категорії")


 

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ


ВЧИТЕЛЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ УВІЙШЛА ДО ТОП-50 НАЙКРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНИ

«Global Teacher Prize Ukraine» — національна премія для українських вчителів. Головний переможець отримує один мільйон гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на світову премію «Global Teacher Prize».

«І ось настав цей зворушливий момент: ми з гордістю представляємо півфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2024. Ці освітяни — справжні агенти змін: сучасні, проактивні та натхненні. Вони різні, але їх об’єднує любов до дітей і прагнення змінювати майбутнє України на краще», — повідомили імена найкращих педагогів на офіційній сторінці «Освіторія Медіа».

Юлія Зубарева, вчителька математики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», увійшли до рейтингу 50 найкращих викладачів за версією національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine 2024».

Надзвичайно пишаємося!

Юліє Сергіївно, Ваш внесок у розвиток освіти та навчання молодого покоління є дуже цінним і важливим. Бажаємо подальших успіхів!

 


СКЛАЛИ НМТ НА ВСІ 200

За підсумками Національного мультипредметного тесту (НМТ) троє випускників Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» отримали чотири найвищі оцінки з навчальних предметів: Нерезова Вікторія склала на 200 балів НМТ з математики; Томілін Кирило отримав по 200 балів з української мови та математики і Погосова Анна здобула 200 балів з англійської мови.

Це неймовірні досягнення!

Вікторія, Кирило й Анна показали свою виняткову обдарованість і здібності, і ми пишаємося ними!

Переконані, що ваші таланти та наполегливість принесуть ще багато яскравих перемог і досягнень. Нехай кожен день буде сповнений новими викликами та можливостями для розвитку.

Вітаємо і бажаємо вам здоров'я, щастя, натхнення та успіхів у всіх починаннях! Ви – справжні зірки і гордість нашого закладу освіти!

      

 


СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У М. УЖГОРОД

26-30 березня 2024 року в м. Ужгород відбулася ІХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій, в якій взяла участь учениця 10-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Лисенко Анна у складі команди від Запорізької області разом із вчителем інформатики Сурган Веронікою.

Олімпіада була започаткована ще 2010 року в м. Дніпрі, а 2012-го набула статусу державної.

Відкриття олімпіади та представлення команд відбулося в Ужгородському національному університеті. Привітав учасників у стінах вишу ректор УжНУ Володимир Смоланка. Також  вітальними словами підтримали учасників олімпіади заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Пацкан, президент МАН, почесний доктор УжНУ Станіслав Довгий, голова журі, консультант з інформативної галузі комунальної установи «Центр професійної розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради Микола Кузічев та керівник Центру розвитку талантів компанії SoftServe в Івано-Франківській і Закарпатській областях Юрій Безгачнюк.

IV етап – завершальна та найважливіша стадія Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Він тривав впродовж двох турів – 27 та 28 березня.

Завдання I туру було комплексним на використання офісних інформаційних технологій, що моделює життєву ситуацію з певної галузі людської діяльності, формулюється як тематично цілісне та складається з окремих задач. Робота над розв’язком кожної з цих задач передбачає використання відповідного до умови програмного засобу з пакету офісних додатків. ІІ тур складався з окремих, невеликих за обсягом задач.

Роботи учасників оцінювало кваліфіковане професійне журі. У складі комісії – 26 найкращих професорів, викладачів закладів вищої освіти, вчителів і фахівців провідних ІТ-компаній країни.

Учасники олімпіади мали можливість не тільки поборотися за першість, а й цікаво та з користю провести час. Відвідали пізнавальні екскурсії історичними пам’ятками Закарпаття.

Тиждень видався насиченим заходами. Учасниця від Козацького ліцею, Лисенко Анна, доклала максимальних зусиль для реалізації поставлених задач і цього року отримала диплом учасника та новий досвід, який допоможе у підготовці до олімпіади в наступному навчальному році.

Бажаємо успіхів нашій зірочці! Нових досягнень і звершень!


ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВІДКРИТОЇ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

Дочекалися офіційних результатів та хочемо повідомити вам радісну новину!

У лютому 2024 року відбулася Відкрита обласна олімпіада з математики серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізької області.

Щиросердечно вітаємо учнів та учениць Козацького ліцею – призерів олімпіади:

ІІ місце – Гуржій Орина (10-Б клас)

ІІ місце – Артемченко Вікторія (10-Б клас)

ІІІ місце – Лисенко Анна (10-Б клас)

ІІІ місце – Томілін Кирило. (11-Б клас)

ІІІ місце – Драмарацька Олександра (9-Б клас)

Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових успіхів і досягнень!

Дякуємо педагогам Тимошенко Вікторії Михайлівні, Зубаревій Юлії Сергіївні та Мордик Віті Олександрівні за знання, за можливість удосконалювати вміння та навички, за підтримку.

Бажаємо вам невичерпної енергії і творчого натхнення!


ПЕРЕМОГА У ІІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

10 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчального предмету «Інформаційні технології».

Змагання проходили у дистанційному форматі із записом відео учасників та екрану монітора при створенні розв’язання.

51 кращий знавець інформаційних технологій 9-11 класів із закладів освіти Запорізького краю випробовував міць своїх знань у обласному етапі олімпіади.

Учениця 10-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Лисенко Анна почесне посіла І місце.

Щиро вітаємо з перемогою! Пишаємося тобою, Аню! Бажаємо успіхів у відбірковому етапі фінальних випробувань!

Дякуємо наставниці – вчительці інформатики Сурган Вероніці Сергіївні за плідну працю та якісну підготовку чемпіонки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.


РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "БОБЕР - 2023"

13-24 листопада 2023 року учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» стали активними учасниками Міжнародного конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас».

Організацією та проведенням заходу в освітньому закладі займалася вчитель інформатики Сурган Вероніка Сергіївна.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь активні ліцеїсти у кількості 104 учні.

Здобувачі освіти в дистанційному форматі виконували різноманітні логічні завдання, вирішували проблемні ситуації та знаходили правильні відповіді на різної складності питання.

За результатами проходження маємо такі результати:

  • 70 учнів – відмінний результат,
  • 24 учні – добрий результат,
  • 10 учнів мають сертифікат за участь.

Загальну таблицю результатів можна переглянути за посиланням «Бобер – 2023. Результати».


НОВІ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ ЗДОБУТКИ ЛІЦЕЇСТІВ


РЕАЛІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНІСНОГО ПІДХОДУ ДО НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ

   У межах роботи над єдиною науковою темою «Впровадження в освітній процес діяльнісного підходу як фактору реалізації освітніх стандартів» педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» активно впроваджують діяльнісний метод навчання.

   Діяльнісний підхід – це найкращий спосіб  підготувати дитину до сучасного життя.

   В умовах сьогодення мотивація учнів до навчання є викликом для вчителів.

   Переконана у тому, що «пробудити інтерес до математики можна у будь-якої дитини» вчителька математики закладу освіти Юлія Зубарева.

   «Якщо раніше вважали, що здібності до цього предмета у людини формуються від народження і залежать від складу її розуму, то зараз такий підхід визнано неактуальним. Існує багато прийомів і методів, які ми впроваджуємо та вдосконалюємо у своїй роботі, – зазначає Юлія Сергіївна та ділиться своїм досвідом реалізації діяльнісного підходу у процесі навчання математики: – На заняттях математичного гуртка в 6-В класі ми цього року познайомилися з методом STEAM-проєктів, який був спрямований на залучення учнів до пошукової роботи, що дало можливість поглибити знання з обраних тем проєктів; розвиток навичок самостійної роботи, потреби у самовдосконаленні; підвищення загального культурного рівня учнів та  стимулювання інтересу до математики; національно-патріотичне виховання.

    І група працювала над темою «Магічні числа», діти поринули в загадковий Світ чисел і цифр, де зіткнулися з таємничістю та містикою.

   ІІ група юних математиків розкрила тему «Історія вимірювальних приладів», під час роботи над якою зробили висновок, що людство постійно еволюціонує через технологічний розвиток. Можливо, нас чекає попереду багато цікавих відкриттів у світі вимірювальних приладів!

    ІІІ група спробувала розрахувати маршрут додому після Перемоги України з різних куточків Європи та світу всіх тих, хто змушений був виїхати за межі України через війну.

   На захист проєктів до нас завітали гості: учні 6-Б класу зі своєю вчителькою математики Тетяною Нерод і вчитель інформатики Олексій Легостаєв, які достойно оцінили роботу учнів!

   Звіт із захисту проєктів у короткому відеоролику з фрагментами онлайн-зустрічі».

 


ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ - 2023

    7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У цьому році це вже 20 День безпечного Інтернету. 

   Safer Internet Day  запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

    День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом. Вже традиційно вчителі та учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучаються до відзначення цього свята.

   Вчителі інформатики провели низку виховних заходів на тему безпечного онлайн- спілкування, долучилися до Всеукраїнського онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.

   Ми закликаємо всіх пам’ятати та дотримуватися правил безпечної поведінки у мережі!

    Підвищуйте свої знання з безпеки в Інтернеті!