logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

"СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ" ПРИДБАЛИ НА БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ КАРИТИН "ДІТИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ"


Опубліковано Пн, 25 Грудня 2023 в 13:05


Студентська рада Запорізького державного медико-фармацевтичного університету вирішила взяла участь у благодійному аукціоні картин «Діти допомагають ЗСУ», організованого благодійним фондом «Крила захисників України» та Запорізькою гімназією № 6.

Молодь ініціювала та провела збір коштів серед студентів для придбання картини «Символ Перемоги», яку створила Ігнатченко Каміла, учениця 11-А класу Запорізького Козацького ліцею.

18 грудня 2023 року на базі гімназії №6 голова студентської ради Тимофієв Микола та інші активісти ЗДМФУ зустрілися з Камілою, щоб купити її роботу.

«Зображаючи українського військового у вигляді кота, я хотіла висловити підтримку та повагу до військових, враховуючи їхню силу і самопожертву. Образ кота для мене є символом відданості та сміливості, також асоціюється з мужністю, гідністю, героїзмом, які проявляють наші захисники та захисниці на полі бою. Це символ нашої Перемоги!

Хочу подякувати всім Силам безпеки та оборони України. Разом до перемоги! Слава Україні!» – презентувала свій мистецький твір авторка та подякувала українським супергероям.

Безмежно вдячні усім учасникам аукціону! Впевнено йдемо до мети – збираємо кошти на автомобіль для ЗСУ.

Разом до Перемоги