logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ, УКРАЇНО


Опубліковано Нд, 22 Січня 2023 в 11:26


Україно!

Свята Мати Героїв,

Зійди до серця мого!

За Твою славу,

За Твої Святі Ідеї!

Нехай душа моя у тобі відродиться,

Славою твоєю опроміниться!

   22 січня ми відзначаємо своє велике та величне національне свято – День Соборності України. У цей день 1919 року було офіційно проголошення Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

    Саме так урочисто прозвучав Універсал Директорії: «…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу».

   Сьогодні ми продовжуємо боротьбу за суверенітет і територіальну цілісність своєї держави. Ідея соборності була й залишається головною національною цінністю українців.

   Пам'ятаймо високу ціну нашої свободи! 

   Віримо, що згуртувавшись, досягнемо єдиної мети – здобудемо Перемогу у боротьбі з російською агресією.

    Бажаємо усім українцям міцного здоров'я, сили, витримки, оптимізму та непохитної віри у торжество правди та добра. Нехай у кожній родині панує злагода, гармонія! Нехай у ваших душах і серцях палає незгасиме полум'я справедливості, щирості, надії і любові до ближнього та рідної Батьківщини.

З Днем Соборності, свободи і єднання!

Перемоги й Миру – заповітні бажання

Для нашої багатої розкішної землі.

Нехай скоріше зникнуть дні буремні!

Добробут, щастя запанують в Україні.

Усе в нас буде добре! Ми – єдині!