logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

10 РОКІВ РАЗОМ, АБО ДЕСЯТИРІЧНИЙ ШЛЯХ ДО МЕТИ


Опубліковано Нд, 18 Червня 2023 в 14:26


   10 років! Це час надзвичайно активних змін та впевнені рішучі кроки на шляху до відродження – перетворення звичайної школи-інтернату на сучасний освітній заклад нового зразка.

   Саме з 2013 року розпочалася нова сторінка історії нашого прекрасного закладу освіти. Школу очолила ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА ГУБІНА –справжня берегиня, лідерка, реформаторка, громадська діячка, професійний менеджер та дипломат, людина з високими моральними цінностями, що володіє величезним талантом любові до своєї праці, до дітей, людей та рідної країни. Наш ліцей – це її дитя, її життя, її радість і гордість.

   Заклад отримав новий статус та нове життя 26 січня 2017 року. Це була епохальна доленосна подія, що змінила не тільки наш устрій, а й наші життя.

   Сьогодні Запорізький Козацький ліцей – сучасний престижний освітній заклад, що цілком і повністю відповідає європейським стандартам. Слава про нього щороку шириться не лише Запорізьким краєм, Україною, а й далеко за її межами.

   Прославляють його усі члени козацької ліцейної родини: учні та учениці здобувають перемоги в обласних олімпіадах із навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, творчих конкурсах і волонтерських проєктах на Всеукраїнському рівні; мають спортивні здобутки; педагоги є спікерами на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних освітніх конференціях; здобувають срібло та золото для свого закладу на Міжнародних виставках, стають переможцями обласного етапу та призерами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»; боронять рідну землю у лавах ЗСУ тощо. Кожен працює над власним інтелектуальним і творчим зростанням, кожен віддає себе на благо розвитку рідного храму науки, віддає себе дітям, спрямовуючи на шлях знань, добра, справедливості, гуманізму та прищеплюючи любов до свого, українського, та своєї Батьківщини.

   Оптимізації Козацького ліцею ми завдячуємо абсолютно кожному члену нашої великої дружної родини: здобувачам освіти, педагогічному колективу, усім працівникам закладу, батьківській спільноті, нашим партнерам і друзям. Кожен щодня робить свій внесок у розвиток та розквіт рідного освітнього закладу.

   Усі, хто хоч раз завітав сюди,  – чи то запоріжці, чи гості з інших областей країни, чи іноземні друзі – не перестають захоплюватися та дивуватися, адже тут поєднуються традиції і сучасність, надається якісна освіта, є чудова матеріально-технічна база, індивідуальний підхід, створений безмежний простір можливостей для розкриття усіх здібностей і талантів кожного вихованця.

   Про Козацький ліцей можна розповідати годинами, але краще один раз побачити усе на власні очі, відчути його дух зсередини, поринути у вир шкільного активного життя...

   ОКСАНО ОЛЕКСАНДРІВНО, Ви, без перебільшення, надзвичайна! З Вами надійно, комфортно, цікаво, насичено! Саме Ви умієте майстерно скеровувати енергію і творчість у потрібне русло, щоб праця кожного приносила плоди.

   Бажаємо міцного здоров'я, величезних можливостей! Нехай нестримний вогонь високих прагнень до мети стимулює до нових звершень, допомагає ставати досвідченішими та мудрішими, адже тільки пліч-о-пліч із Вами домогтися розвитку і зростання буде легко і просто!

   Дякуємо за ці прекрасні 10 років!

   Разом до нових вершин! Разом до Перемоги!