logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

АКТИВНА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ З ПИТАНЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ


Опубліковано Пн, 3 Квітня 2023 в 12:35


   30 березня 2023 року у в Інженерному навчально-науковому інституті імені Ю.М. Потебні Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Роль та місце громадянського суспільства в функціонуванні та розвитку органів публічної влади в сучасній Україні».

   Мета: сприяти підвищенню громадянської відповідальності молоді, громадських інституцій у демократизації системи публічного управління сучасної України.

   Модератор заходу – Марина Ажажа, доктор наук з державного управління, професор Запорізького національного університету.

   Учасниками круглого столу були представники Обласного центру патріотичного виховання молоді ЗОР (організатори зустрічі), Обласної ради трудової молоді ЗОВА, Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА, Управління внутрішньої політики ЗОВА, Запорізької обласної універсальної бібліотеки, представники ЗМР, голова Обласної студентської ради ЗОВА Демид Євтушенко, президент та організатор Інтеракт клубу «Запоріжжя-Хортиця» Катерина Галустян і Вікторія Куценко, а також голова козацької дитячо-юнацької організації «КІШ» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Даріна Усольцева.

   Очільниця «КОШу» розповіла про структуру, розподіл влади та діяльність своєї організації, що є яскравим прикладом втілення громадянсько-патріотичного виховання.

   Цей захід сприяв розширенню горизонтів і відкрив нові перспективи для співпраці з іншими молодіжними організаціями та партнерами, які зможуть допомогти в реалізації майбутніх проєктів нашого підростаючого покоління на благо Запоріжжя та України в цілому.