logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

БЕЗЦІННИЙ ДОСВІД І МАЛЕНЬКІ ПЕРЕМОГИ КОМАНДИ ПЕДАГОГІВ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" НА XXXІІ ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ-ЗМАГАННІ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ОСВІТЯН

Опубліковано Вт, 21 Вересня 2021 в 15:33

16-18 вересня 2021 року на туристичному пляжі о.Хортиця відбувся XXXІІ обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Участь взяли 25 команд освітян Запорізької області.

Із нетерпінням чекали цього зльоту педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», які у повній бойовій готовності прибули на місце таборування 16 вересня перед урочистим відкриттям змагань.

Туриста-романтика «Козацького ліцею» за покликом серця, а за діяльністю – керівника гуртка «Пішохідний туризм» (від КЗ «Центр туризму» ЗОР) – Андрія Олександровича Оношка під час урочистості було нагороджено Почесною грамотою «Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій» Запорізької обласної ради за якісну підготовку переможців і призерів обласних змагань зі спортивного орієнтування «Веснянка – 2021».

Обласний турзліт проходив у три етапи: проходили дистанцію «Смуга перешкод», змагалися у спортивній і творчій конкурсних програмах.

Було складно і водночас дуже цікаво долати випробування, але освітяни ліцею здобули свої перші перемоги:

І місце вибороли у конкурсі «Візитна картка команди», а в загальному заліку творчої конкурсної програми посіли почесне ІІ місце.

Удосконалили свої уміння і навички зі спортивного туризму, отримали задоволення від дводенного наметового життя на лоні природи біля узбережжя Дніпра, від нових знайомств і зустрічей із давніми друзями, від особистих звершень, поразок і перспектив!

Вітаємо команду освітян «Козацького ліцею», сміливих ентузіастів, енергійних і завзятих, які уміють перемагати й готові до підкорення нових вершин.

Дякуємо організаторам за чудові насичені змагання!

Фотозвіт за посиланням БЕЗЦІННИЙ ДОСВІД І МАЛЕНЬКІ ПЕРЕМОГИ КОМАНДИ ПЕДАГОГІВ  «КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ» НА XXXІІ ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ-ЗМАГАННІ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ОСВІТЯН