logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Цікавий візит громадської організації "Момент"


Опубліковано Пт, 24 Листопада 2017 в 20:07


       23 листопада 2017 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітали представники громадської організації «Момент».  

       У актовій залі зібрались талановиті учні 3-11 класів, вихованці вокального гуртка «Мрія» та хору «Соловейко» на танцювально - співоче шоу, яке організували і провели гості ліцею.

       Цікавим був майстер – клас від запорізького співака, учасника музичного шоу талантів «Х-фактор 8» Сергія Соловйова. Музикант розказав про усі тонкощі роботи артиста, розкрив секрети сценічного життя, адже успіх і популярність у великій мірі залежить від правильного вибору репертуару, вміння поводити себе на сцені та працювати з камерою. Співак разом із дітьми виконував сучасні популярні хіти.

      Особливу увагу з-поміж інших танцюристів привернув до себе учень 4-Г класу Таран Руслан. Глядачі в залі не могли відвести очей від запальних танців та отримали потужний заряд іскрометної енергії від виступу хлопчика.

      У своєму інтерв’ю Руслан розказав, що займається хіп-хопом і поділився планами на майбутнє із журналістами телеканалу Z.

      Активісти ГО «Момент» нагородили усіх учасників танцювально -співочого шоу подяками та подарували «Козацькому ліцею» два радіомікрофони.

       Дякуємо  «Моменту»  та Сергію Соловйову за візит і чудові подарунки.