logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

День відкритих дверей у "Козацькому ліцеї"


Опубліковано Чт, 31 Травня 2018 в 11:25


   29 травня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся День відкритих дверей.

   До ліцею завітало багато дітей зі своїми батьками, щоб познайомитися з унікальним освітнім закладом та з перших уст дізнатися про особливості вступу до ліцею.

   Гості зібралися в актовій залі: переглянули відеосюжет про «Козацький ліцей», із неймовірним захопленням поспостерігали за показовим виступом вихованців гуртка козацького бойового рукопашу «Спас».

   Директор Губіна Оксана Олександрівна розказала про особливості навчання у самобутньому козацькому закладі освіти та познайомила з правилами прийому учнів.

   Здійснили також екскурсію територією школи-інтернату.

   Після цього розійшлися по навчальних кабінетах для складання вступного тестування.

   Отож День відкритих дверей в «Козацькому ліцеї» пройшов у цікавій та невимушеній атмосфері.

   Вітаємо майбутніх ліцеїстів, які показали відмінний та добрий результат під час здачі вступного тестування.

   Вітаємо тих, хто отримав шанс бути зарахованим до «Козацького ліцею»:

1. Бессарабов Ярослав    5 кл.

2. Габбе Луїза                  5 кл.

3. Гавелюк Данило          5 кл.

4. Даценко Дмитро          5 кл.

5. Діхтимірова Олена      5 кл.

6. Долгінцева  Дар ‘я       5 кл.

7. Дорошенко Денис       5 кл.

8. Заболотний Максим    5 кл.

9. Захаркін Сергій            5 кл.

10. Квітка Марія                 5 кл.

11. Кисельов Арсеній         5 кл.

12. Кірпіченко Анна            5 кл.

13. Коваль Арсеній              5 кл.

14. Козиряцький Олексій    5 кл.

15. Латиш Діана                   5 кл.

16. Литвиненко Анастасія  5 кл.

17. Пригода Катерина         5 кл.

18. Пуговкін Ярослав         5 кл.

19. Работягов Максим        5 кл.

20. Ребіченко Аліна            5 кл.

21. Токар Аліна                   5 кл.

22. Усольцева Даріна          5 кл.

23. Щітка Дарина                5 кл.

24. Єрмолова Анастасія      6 кл.

25. Коваленко Альбіна        6 кл.

26. Мартинов Єгор               6 кл.

27. Похиленко Владислав    6 кл.

28. Шрамко  Дмитро            6 кл.

29. Албегов Алан                 7 кл.

30. Козиряцький Вячеслав  7 кл.

31. Павловський Дмитро     7 кл.

32. Ступак Сергій                7 кл.

33. Ужов Іван                        7 кл.

34. Тягай Соломія                8 кл.

35. Хижняк Богдан               8 кл.

36. Артюнов Георгій            9 кл.

37. Головченко Михайло     9 кл.