logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ПЕДАГОГИ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ОТРИМАЛИ ВИСОКІ НАГОРОДИ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


Опубліковано Пн, 2 Жовтня 2023 в 10:16


   27 вересня 2023 року у Запорізькій обласній філармонії відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти, під час якого було нагороджено кращих освітян Запорізького краю.

   Надзвичайно пишаємося педагогами Запорізького Козацького ліцею, які здобули цілий «врожай» нагород:

   Директорка Оксана Губіна була відзначена Подякою та отримала нагрудний знак «Відмінник освіти України» Міністерства освіти і науки України.

   Заступники директора Володимир Ушатий, Тетяна Котова і Лариса Дмитрів, а також одні з найкращих учителів України – Сергій Філоненко та Олег Ситник були нагороджені Подяками Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

   Вчитель математики Тетяна Голенко отримала Подяку від Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

  29 вересня 2023 року у актовій залі Козацького ліцею відбувся урочистий мінізахід з нагоди професійного свята освітян.

  З вітальним словом до улюбленого колективу звернулася господиня закладу Оксана Губіна та нагородила Подякою Департаменту освіти і науки ЗОДА вихователя Олену Андрєєву (а тепер вже практичного психолога), вчителя української мови Олену Усольцеву; Грамотою Департаменту освіти і науки ЗОДА – вчителя зарубіжної літератури Аліну Симоненко й вихователя Маргариту Гондар; Почесною Грамотою Департаменту освіти і науки ЗОДА – педагога-організатора Юлію Філоненко та вихователя Оксану Лисенко за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та за підсумками 2022-2023 навчального року.

   Вітаємо наших освітян із високими відзнаками!

  У цей день вчителі та вихователі Козацького ліцею приймали також вітання від представників Великої козацької ради – лідерів дитячо-юнацької організації «КІШ» та активних ліцеїстів.

   «Вітаємо від щирого серця з вашим професійним святом. Ви справжні супергерої, бо робите кожного дня дива разом зі своїми учнями. Ви – яскрава лінія нашого життя. Ми вирішили подарувати вам маркери, як нагадування, що саме ви робите наше шкільне життя різнобарвним!

  Особливі привітання хочемо передати вчителям, які зараз на фронті. Пишаємося вами! Ви наші герої! І знайте, що ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами», - привітала освітян очільниця КОШу Даріна Усольцева.

  Дякуємо за вашу невтомну працю! Міцного здоров’я, наснаги та нових здобутків!

   Зі святом!