logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ WORLD CLEANUP DAY В УКРАЇНІ


Опубліковано Чт, 14 Вересня 2023 в 12:00


   Міжнародний молодіжний рух School Recycling World оголосив конкурс серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти на найактивніших учасників Всесвітнього дня прибирання.

   Цього року «World Cleanup Day» для учнівської та студентської молоді проводиться в проміжку часу з 16 серпня по 16 вересня 2023 року спільно з мільйонами людей у 191 країнах світу, які вийдуть заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

   Мета проєкту: формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

   Організатор – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», Міжнародним молодіжним рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Українського державного центру позашкільної освіти, Київської міської державної адміністрації, Національної молодіжної ради України, Всеукраїнського молодіжного центру, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

   ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ДОЛУЧИТИСЯ ДО АКТИВНОСТЕЙ!

   Форма участі:

   Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу.

   Публікуйте скриншоти пам'яті ваших гаджетів ДО та ПІСЛЯ прибирання в соціальних мережах з хештегами #Козацькийліцей #digitalcleanupletsdoitukraine #цифровеприбирання #digitalcleanup #letsdoitukraine #worldcleanupday, обов’язково позначайте в соціальних мережах

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco  

https://www.facebook.com/profile.php?id=100094544324104     

https://www.instagram.com/letsdoitukraine          

https://instagram.com/zp.cossack_lyceum .

   Переможців та найактивніших учасників визначать вже 1 жовтня 2023 року на сайті та в соціальних мережах «School Recycling World» – www.schoolrecyclingworld.org

   Тож будьмо свідомими та соціально відповідальними! Бережімо довкілля