logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ФЛЕШМОБУ "ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ"


Опубліковано Пн, 2 Жовтня 2023 в 11:02


   Герої нашого часу – це відважні захисники і захисниці України, які самовіддано й невтомно боронять рідну землю від російських загарбників.

  Це наші колеги, вчителі, друзі, випускники, батьки, брати і сестри, сини та доньки...

  Запорізький Козацький ліцей долучається до флешмобу «Герої Нашого Часу» до Дня захисників і захисниць України від Запорізького обласного центру туризму.

  Висловлюємо щиросердечні слова подяки кожному та кожній, хто стоїть на захисті нашої України! Низький уклін Вам, дорогі захисники і захисниці!

  «Це моє поки що єдине фото разом із моїм вчителем Іваном Олександровичем, який для мене є ГЕРОЄМ НАШОГО ЧАСУ. Він із перших днів повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ та боронить нашу Батьківщину. Щиро дякую усім нашим захисникам-героям за можливість жити у вільній країні. Я вірю, що ми переможемо і обов'язково ще зробимо з ним багато спільних фото», – з гордістю та вдячністю підтримав флешмоб Дорошев Єгор, учень 7-Б класу Козацького ліцею.

   «Пишаюся нашими захисниками!!! Пишаюся батьком і старшим братом. Ви – моя гордість, мій надійний тил. Дякую вам, мої рідні, дякую нашим захисникам, лікарям, волонтерам і всім людям, які не стоять осторонь – боронять нашу країну від ворога і кожного дня наближають нашу Перемогу», – привітав своїх захисників і захисниць зі святом Давид Сулаберідзе, учень 7-А класу.

   Пишаємося! Дякуємо! Підтримуємо! Віримо в нашу Перемогу!