logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ "COLORS OF PYSANKA - 2021"


Опубліковано Ср, 28 Квітня 2021 в 10:01


   Напередодні Великодня Етноклуб «Мальви» Запоріжжя «Козацького ліцею», філія Товариства «Україна-Світ», вже п'ятий рік поспіль бере участь у Міжнародному проєкті «Барви Писанки», організованого Центром підтримки та розвитку культурної спадщини «ТРЕМБІТА» у Греції.

   Цей непростий 2021-й рік не став винятком. Попри всі труднощі та дистанційний формат ми радо долучились до Міжнародного проєкту «Colors of  Pysanka - 2021».

   У межах проєкту вихователі-наставниці Андрєєва Олена Андріївна та Круц Галина Олександрівна познайомили ліцеїстів з українськими великодніми традиціями.

   Було проведено низку майстер-класів з  писанкарства у традиційних техніках - писанки, дряпанки, крашанки, крапанки, мальованки із застосуванням видутих яєць, залитих воском, з пінопласту, пап’є-маше і т.д.

   Майстер-класи для ліцеїстів проводили справжні професіонали: відома запорізька художниця, дизайнерка-декораторка та керівниця студії образотворчого мистецтва Олеся Полєва, народний майстер, тато ліцеїста Ферко Олександр Ігорович та вихователька 7-В класу Лисенко Ірина Миколаївна.

   Велика подяка за відео-фото зйомку заходів та монтаж Степановій Олександрі Сергіївні.

   Напередодні Великодніх свят учні прикрасили Писанкове дерево на території Запорізького Козацького ліцею й встановили біля дерева табличку  українською та англійською мовами.

   Натхненно працюємо для забезпечення міжнародного позитивного іміджу України!

   Усіх з прийдешнім святом Великодня, друзі!