logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ, ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ


Опубліковано Пн, 2 Жовтня 2023 в 11:06


   Щороку у жовтні ми, українці, вшановуємо захисників і захисниць України, які вже дев'ятий рік дають відсіч російській агресії. У воєнний час це безсумнівно найважливіша подія, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.

   Сьогодні – день пошани всіх, хто впродовж багатьох століть боровся і продовжує боротьбу за територіальну цілісність і державний суверенітет України.

   Дуже хочемо, щоб захисники і захисниці України, які зараз боронять рідну землю від російських окупантів, швидше звільнили рідну землю від загарбників і повернулися додому, де на них чекають мами, дружини, діти, рідні люди; щоб верталися загартованими, сильними духом, а головне – здоровими та неушкодженими…

   Дорогі військовослужбовці, любі захисники і захисниці України, щиро вітаємо усіх Вас зі святом!

   Саме Ви – опора нашої Української держави. Мир у наших домівках, спокій рідних і дорогих нашому серцю людей – саме у Ваших надійних сильних руках. Бажаємо Вам і Вашим родинам Перемоги, міцного, наче сталь, козацького здоров’я, завзяття, добробуту, гармонії та наснаги!

   Прийміть також привітання від учнів 10-11-х класів Запорізького Козацького ліцею та першокурсника Запорізького ліцею «Захисник», випускника Козацького ліцею – Антона Поддашкіна.

   Переможного Миру! Низький уклін та щира вдячність, що бережете нас і Україну!

   Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!

    Слава Україні!