logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ДОСЯГНЕННЯ ПЕДАГОГІВ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ НА ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ "ОСВІТА ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ - 2023"


Опубліковано Вт, 12 Вересня 2023 в 14:07


   Протягом червня-серпня 2023 року проходила обласна виставка «Освіта Запорозького краю – 2023», організована та проведена Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

   На Виставці було представлено 119 робіт від закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

   Свій інноваційний педагогічний досвід презентували також освітяни Запорізького Козацького ліцею.

   6 вересня 2023 року на базі ЗОІППО відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів Виставки.

   У тематичній номінації «Організація дистанційного освітнього процесу в закладах освіти: інноваційні знахідки» Дипломами І ступеня Обласної виставки «Освіта Запорозького краю – 2023» нагороджені молоді та завзяті вчителі-новатори:

  • Олексій Легостаєв (конкурсна робота «Комплексне використання сучасних вебінструментів для навчання фізики у дистанційному форматі»);
  • Олександра Степанова та Ігнат Здоровецький (конкурсна робота «Дворівнева система використання  інформаційно-комунікаційних технологій  в освітньому процесі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»).

   Щиро вітаємо наших найкращих педагогів! Нових блискавичних перемог!

   Дякуємо науковій керівниці Кірі Стадниченко, старшій викладачці кафедри інформатичної та технологічної освіти  КЗ «ЗОІППО» ЗОР, за допомогу та підтримку.