logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЄДИНИЙ УРОК МУЖНОСТІ "ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ"


Опубліковано Вт, 26 Вересня 2023 в 12:39


   25 вересня 2023 року в Запорізькому Козацькому ліцеї відбувся єдиний Урок мужності «Герої рідного краю» до Дня захисників і захисниць України.

   Вихователі 5-11 класів провели тематичні онлайн-уроки, під час яких згадували про героїв рідного краю, що полягли в бою з російськими окупантами, захищаючи територіальну цілісність України. Вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання…

   На Урок мужності у форматі онлайн до 7-Б класу завітав Іван Маляренко, молодший лейтенант Національної Гвардії України, що виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку, а до повномасштабного вторгнення був класним керівником учнів.

   Цього ж дня у Запорізькому краєзнавчому музеї відбувся Урок мужності, організований та проведений Запорізьким обласним ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».  

   Учні 10-11 класів Козацького ліцею були також запрошені на захід, під час якого зустрілися з військовослужбовцем 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», випускником ліцею «Захисник», офіцером, старшим лейтенантом Ігорем Кириченком, який розказав про своє життя та військову службу, відповів на запитання, що цікавили дітей.

   Під час заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих захисників рідної землі унаслідок збройної агресії рф.

   Ми пам’ятаємо! Дякуємо за кожен новий день і за можливість жити на рідній землі!

   Слава Героям України!

   Слава Україні!