logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ФАН-ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДОМИМИ УКРАЇНСЬКИМИ АКТОРАМИ


Опубліковано Пт, 19 Квітня 2024 в 10:06


15 квітня 2024 року в укритті Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася цікава та захоплююча подія – фан-зустріч із відомими українськими акторами Арамом Арзуманяном та Григорієм Бакланом, які завітали у наше незламне місто з театральною виставою «Гранд Прем'єра або Зіркові Пристрасті».

Зустріч подарувала дітям багато яскравих і незабутніх емоцій.  Спілкувалися з акторами про початок їхньої кар’єри, зйомки останніх серіалів. Арам і Григорій щиро ділилися своїм досвідом роботи в кіно та театрі, розповідали про свої ролі та враження від роботи над фільмами.

Наприкінці зустрічі учениця 6-Б класу Скорик Владислава вийшла на відеозв’язок зі своїм татом, який зараз боронить нашу країну від російських загарбників, та попросила акторів передати йому вітання. Це було дуже зворушливо!

Діти подарували гостям патріотичні браслети та подякували за те, що знайшли час і можливість завітати до них на зустріч.  

Щиро дякуємо Араму Арзуманяну та Григорію Баклану за позитивну енергію, яку вони подарували учням. Бажаємо натхнення у творчій професійній діяльності.

Безмежно вдячні благодійному фонду «Голоси дітей» за організацію фан-зустрічі з чудовими українськими акторами.