logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Фестиваль шкільних медіа "Шкільні медіа - розвиток громади"


Опубліковано Вт, 26 Грудня 2017 в 09:21


      22 грудня 2017 року на факультеті журналістики Запорізького національного університету проходив Обласний фестиваль шкільних медіа «Шкільні медіа – розвиток громади».

       Учасниками медіафесту стали 46 освітніх закладів області, подавши на конкурс понад 100 заявок.

      Свої роботи в номінаціях «Радіопрограма», «Мультимедійна інтернет-публікація» та «Рекламна продукція» представили учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

      У концертному залі ІІ корпусу Запорізького національного університету відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників фестивалю.

     Вітаємо з почесним ІІ місцем у номінації «Рекламна продукція» за тематичним напрямком «Життя шкільної громади» творчу групу ліцеїстів: Острівну Анастасію з 11-Б класу, учня 10-А класу Касіча Євгена,  Рагозіна Данила й Сагдєєва Марата із 11-В класу, а також учня 7-А класу Музикіна Михайла, які самовіддано працювали над даним проектом, зробивши хорошу рекламу своєї дитячо-юнацької організації «КІШ».

      ІІ місце в номінації «Радіо» за радіопрограму «Проблеми сучасної молоді» посіли Острівна Анастасія і Касіч Євген.

      Переможці були нагороджені дипломами, пам’ятними подарунками, канцелярським приладдям та солодощами.

      Після церемонії нагородження діти мали час на каву-брейк. Почастувались гарячим чаєм, печивом та смачною випічкою, а потім відправились на майстер-класи з медіаграмотності, які, до речі, дуже сподобались учасникам.

     Дякуємо організаторам такого чудового Фестивалю шкільних медіа. Було пізнавально, цікаво, затишно і комфортно. Від візиту до Запорізького національного університету отримали тільки позитивні враження, новий досвід та стимул до розвитку й удосконалення медіаграмотності.