logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ЗАПОРІЖЖЯ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ "КУБОК ЄДНАННЯ - 2021"


Опубліковано Пн, 13 Вересня 2021 в 11:36


   І знову спортивні здобутки!

   11 вересня 2021 року, в День фізичної культури та спорту України, футбольна команда Запорізького Козацького ліцею взяла участь у відбірковому етапі Всеукраїнського турніру «Кубок Єднання – 2021» з мініфутболу серед гравців 2010 – 2011 р.н., що проходив на футбольному полі спортивного комплексу «Fit Haus» (Хортицький район, вул. Нікопольське шосе, 3б) м. Запоріжжя.

   Юні ліцеїсти змагалися з футбольною академією «Козак», ДЮСШ «Оріхів», ФК «Динамо Про» та ФК «Sun team». Показавши неймовірну техніку, злагодженість і шалену жагу до перемоги, посіли ІІ місце, а головне – будуть представляти наше місто в обласному етапі змагань.

   «Не зважаючи на усі перешкоди, які виникали на шляху до успіху, команда продемонструвала фантастичний результат! Дякую вам за найкраще привітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту! Ви неймовірні! Ви пишете новітню історію українського футболу!» – на своїх сторінках у соціальних мережах поділився емоціями від Турніру тренер команди «Козацького ліцею» Сергій Філоненко.

   Захоплюємося Вами і бажаємо перемоги в обласному етапі змагань!