logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ХЕЛЛОВІН У КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ


Опубліковано Чт, 2 Листопада 2023 в 12:33


   Популярність Хелловіну в Україні набирає обертів, хоч і має язичницьке коріння та не відповідає нашій культурі. До речі, раніше в українців був свій   День усіх святих і мав назву Велесова ніч.

   Хелловін обожнюють діти та молодь. Це свято сприймається у нас лише як день, коли можна вбратися у чудернацькі, дивні костюми, приготувати тематичні страви, задекорувати будинки й розважитися. 

   29 жовтня 2023 року з нагоди Хелловіну учні 6-Б класу Запорізького Козацького ліцею разом зі своєю вихователькою Віолеттою Саврановою та батьками влаштували костюмований перегляд тематичного фільму. Діти чудово провели час за цікавою кінострічкою, ласуючи смачним попкорном.

   31 жовтня учні 7-В класу разом із вихователькою Іриною Усольцевою організували і провели таємничу зустріч у стінах рідного закладу освіти – отримали позитивні емоції від святкування Хелловіну по-українськи.

   Очільниця дитячо-юнацької організації «КІШ» Даріна Усольцева ініціювала фотофлешмоб «Атмосфера Хелловіну в моєму домі». За сприяння голови Малої козацької ради КОШу Аріни Кір’якової флешмоб поширювався серед учнівської молоді.

   Бажаємо усім бадьорості, світла, добра та миру!

   Дякуємо нашим захисникам та захисницям за спокій та майбутнє наших дітей на рідній землі!

      

Більше світлин за посиланням: ХЕЛЛОВІН У КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ