logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ГРА ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА СКАСУВАННЯ РАБСТВА


Опубліковано Сб, 21 Грудня 2019 в 09:31


   Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генасамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією її третіми особами. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

   До цієї дати психологічною службою Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом» для учнів 10-11-х класів, які планують отримувати освіту та працювати за кордоном.

   Метою гри є інформування учнів про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, а також вироблення в них навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

   Дівчата та юнаки, радячись з представниками команди, визначали і передбачали ситуації, які можуть виникати під час подорожей за кордон і стосуються життя та безпеки людини.

   З метою отримання інформації учасниками було здійснено дзвінок на телефон національної гарячої лінії із протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

   У підсумку гри учні зробили висновок про необхідність ретельної інформаційної підготовки для того, щоб подорож до іншої країни виявилася приємною і безпечною.