logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ГРА "ЛІЗА ТА ЇЇ ДРУЗІ ПОДОРОЖУЮТЬ СВІТОМ" З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА СКАСУВАННЯ РАБСТВА


Опубліковано Пт, 3 Грудня 2021 в 14:50


   Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

   У межах цього дня та в продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» психологічною службою Запорізького Козацького ліцею для учнів 8-9-х класів було проведено інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом».

   Метою гри є інформування учнів про проблему торгівлі людьми та вивчення правил безпечних подорожей, а також формування навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

   Дівчата і юнаки обговорювали ситуації, які можуть виникати під час подорожей за кордон і стосуються життя та безпеки людини.

   З метою отримання інформації учасники здійснили дзвінок на телефон Національної гарячої лінії із протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527.

   У підсумку гри ліцеїсти зробили висновок про необхідність ретельної інформаційної підготовки для того, щоб подорож до іншої країни виявилася приємною та безпечною.

 

 

          

Фотозвіт за посиланням ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ГРА «ЛІЗА ТА ЇЇ ДРУЗІ ПОДОРОЖУЮТЬ СВІТОМ» З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА СКАСУВАННЯ РАБСТВА