logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД "ПОЧНИ ГОВОРИТИ"


Опубліковано Вт, 1 Грудня 2020 в 10:35


   У межах продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства для учнів 8-11-х класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено інформаційно-просвітницький захід у форматі «Психофільм».

   Учасниками заходу стали  вихованці, які активно займаються різними видами спорту, мають досягнення у спортивних змаганнях та розуміють особливості і специфіку цього виду діяльності.

   Переглянутий відеоролик «Почни говорити» сприяв відкритій дискусії молодих людей щодо проявів сексуального насилля та домагань у сфері спорту.

   Підсумовуючи диспут, наші учасники визнали, що сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей є порушенням  їх прав  і завдає довготривалих та згубних наслідків на все життя.

    Тому важливо обговорювати цю тему та знати про те, де саме можна отримати допомогу у випадку потрапляння у ситуацію насилля.