logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНТЕРАКТИВНА ГРА "ПРИГОДИ ТЕДА"


Опубліковано Ср, 18 Грудня 2019 в 11:43


   21 листопада 2019 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» психологами освітнього закладу Пугач Лілією Василівною та Сєрковою Анастасією Григорівною було проведено цікавий пізнавальний захід для учнів 10-А класу.

   Інтерактивна гра для підлітків «Пригоди Теда», розроблена психологічною та медичною службами ліцею, проводиться вже не перший рік у межах реалізації шкільної програми зі збереження репродуктивного здоров’я молоді.

   Мета гри - навчити молодих людей самостійно вирішувати проблеми, які можуть трапитися на їхньому життєвому шляху, показати де і як можна знайти допомогу.

   Учасники, послідовно виконуючи завдання в групах за допомогою пошукової системи Інтернет, мали можливість перейти на наступний рівень гри та отримати відповідну кількість балів.

   Команди допомагали головному герою - п’ятнадцятирічному підлітку Теду подолати складні життєві ситуації, у яких може опинитися дитина цього віку.

   Таким чином, допомагаючи головному герою, учасники фактично допомагали самі собі: дізналися інформацію про те, які наслідки може спричинити ризикована поведінка, вчилися знаходити рішення і кваліфіковану допомогу.