logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ ВІД ВОЛОНТЕРІВ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА


Опубліковано Пн, 12 Лютого 2024 в 08:50


Важко налагоджувати взаємодію з друзями й однокласниками та розвивати соціальні навички, коли ти живеш у прифронтовому Запоріжжі й через безпекову ситуацію здобуваєш знання та спілкуєшся онлайн. Тому змішаний формат навчання в Запорізькому Козацькому ліцеї для дітей – це чудова можливість удосконалити навички комунікації, розвинути лідерські якості, проявити себе, відкрити нові творчі можливості, отримати цікавий досвід, адже школа – це не лише про уроки.

6 лютого 2024 року для учнів 5-В класу волонтери напрямку психічного здоров'я та психосоціальної підтримки Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели інтерактивне заняття «Знайомство через виготовлення візитки».

Як виявилося, п’ятикласники, які разом навчаються вже пів року, насправді не так і багато знають про захоплення, хобі, мрії одне одного. Тож заняття від наших партнерів-волонтерів допомогло дітям під час роботи над візитними картками та їх презентації проявити себе через творчість, розкритися, сприяло самовираженню та згуртуванню колективу.

Учні та учениці зблизилися, покращили комунікативні навички, підвищили самооцінку, через творчий процес зняли напругу та отримали позитивні емоції.

Дякуємо за чудовий захід! Раді нашій співпраці.