logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ІНТЕРВ'Ю З УЧАСНИКАМИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ 2013-2014 РР. У МЕЖАХ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ "МАЙДАН: УСНА ІСТОРІЯ"


Опубліковано Чт, 6 Грудня 2018 в 11:19


   5 грудня 2018 року на заняття вихованців військово-патріотичного гуртка «Джура» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було запрошено учасників Революції Гідності 2013-2014 рр. та Майдану, який розгортався у Запоріжжі, Денисова Костянтина та Матченка Валерія.

   Зустріч проходила у формі інтерв’ю у межах роботи над проектом «Майдан: усна історія» Обласного конкурсу пошукових робіт учнівської молоді «Твої герої, Запорізький край».

   Ліцеїсти разом із керівником гуртка Ситником Олегом Володимировичем досить активно розпочали пошуково-дослідницьку роботу. Заздалегідь підготували питання для цікавого спілкування й отримання інформації про життєвий шлях, початок Революції Гідності та розвиток подальших подій у країні очима активістів.

   Під час спілкування виникало багато нових запитань, які інтерв'юери активно ставили гостям. Отриману інформацію було записано на аудіо- та відеоносії.

   Респонденти виявилися досить цікавими людьми: Денисов Костянтин є викладачем економічного факультету кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Запорізького національного університету, а Матченко Валерій - військовослужбовець і волонтер 37-го батальйону Збройних сил України.

   На завершення зустрічі гості подарували ліцеїстам збірник фрагментів спогадів учасників та очевидців протестних акцій «Майдан від першої особи» і «Конституцію України» в 7 примірниках.

   Робота над проектом «Майдан: усна історія» сприяє удосконаленню національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді, адже події Революції Гідності залишили визначальний і глибокий слід в історії нашої держави.

   Дякуємо гостям за цікаву зустріч. Були надзвичайно раді знайомству.