logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

IV етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій


Опубліковано Ср, 28 Березня 2018 в 13:03


      З 19 по 24 березня на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» проходив IV етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Цього року естафету проведення олімпіади Запоріжжя прийняло від Сумської області.

Запоріжжя гостинно зустріло 26 команд із різних куточків України у складі 86 найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів. 

      Учасники олімпіади, окрім участі в напружених денних боях, мали можливість оглянути місто в ході цікавих екскурсій, відчути велич Дніпра та о. Хортиця, могутність ДніпроГЕСу, відвідати музей техніки В.О. Богуслаєва.

     Центр підтримки Мережних академій Cisco, який працює при Запорізькій державній інженерній академії, організував для учасників олімпіади майстер-клас на тему "Інтернет речей та світ кібербезпеки".

     У кожного змагання є свої переможці, тож абсолютними переможцями олімпіади стали:

  • Кореневський Ілля Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради;
  • Авсієвич Володимир Русланович, учень 10 класу гімназії №2 м. Хмельницького.

      Кожен конкурс має свої добрі традиції і символи. Символом знань і успіху Олімпіади  є перехідний КУБОК, який вже сім років поспіль супроводжує учасників олімпіади і став їхнім талісманом, що з року в рік переходить від однієї області до іншої. 

      З теплом сердець Запорізького краю кубок вирушає до Дніпропетровської області. 

      Детальніше про олімпіаду на сайті ЗОІППО.