logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Калейдоскоп новорічних подій в "Козацькому ліцеї"


Опубліковано Пт, 29 Грудня 2017 в 11:09


      Дуже весело, яскраво, емоційно та насичено учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відсвяткували Новий 2018 рік у колі дорогих друзів, товаришів та однокласників.

       Ліцеїсти приготувались до свята як слід: прикрасили класи по-новорічному, зробивши чудові, наче морозом, розписи на вікнах (бо за вікнами справжнісінька весна!), нарядили ялинки, приготували один одному подаруночки, підібрали вбрання до передноворічних святкувань.

       27 грудня 2017 року відбувся феєричний вибух новорічних подій в «Козацькому ліцеї»: батьки 5-А та 6-А класів спільно з класними керівниками Філоненком Сергієм Васильовичем, Доброчинською Тетяною Віталіївною та вихователями Чурюкіною Ларисою Іванівною і Хотлубеєм Володимиром Вікторовичем вирішили підготувати й провести новорічні класні заходи, влаштувавши малечі солодкі столи з подарунками, конкурсами, привітаннями від Діда Мороза і Снігуроньки.

       Багато позитиву отримали не тільки діти, а і їхні мами, татусі, бабусі, ну і звичайно ж педагоги, спілкуючись у неформальній обстановці за чашечкою чаю-кави та вітаючи один одного з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

      Для учнів 3-5-х класів  студенти-волонтери Запорізького національного університету факультету журналістики під керівництвом Хомутової Владислави та Богдановича Олександра організували і провели чудовий передноворічний захід «Новорічні пригоди».

       Малюкам дуже сподобались конкурси, драйвові флеш-моби, пісні й запальні танці, веселі забави від Діда Мороза та Снігурки.

      Діти дивували різноманітністю цікавих казкових костюмів та непередбачуваних фантастичних образів. Додавали святкового настрою і 100%-во забезпечили новорічну атмосферу вибуховим поєднанням спецефектів: гра світла, диму, звуку від талановитого бунчужного «КОШу», DJ (ді-джея) Осипенка Олександра.

      Для учнів 6-11 класів було організовано і проведено «Новорічну вечірку» з дотриманням відповідного дрес-коду.

       Привітали з прийдешнім Новим 2018 роком усіх чарівні гості свята Дід Мороз (вчитель Філоненко Сергій Васильович) та Снігуронька (Острівна Анастасія), «запаливши» ялинку в залі вогнями. Розказали про символічні особливості святкування Року Жовтого Земляного Собаки, побажали всього якнайкращого своїм друзям чарівні ведучі заходу Семенюк Тетяна й Бурдін Даніїл, а потім розпочалося запальне новорічне диско.

      Вечірка видалась на славу. Повеселилися цього дня усі досхочу. Тепер уже спокійно з гарним настроєм і табелями навчальних досягнень можна відправлятись на канікули.

       Дякуємо усім педагогам, батькам, студентам-волонтерам Запорізького національного університету, техніку Кірченку Олександру Васильовичу за забезпечення спеціальним оснащенням, Осипенку Олександру за музичне оформлення й проведення заходів, лідерам «КОШу» за ініціативі креативні ідеї й допомогу у створення дивовижної новорічної атмосфери.

       Вітаємо усіх з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим! Здоров’я, прогресивного розвитку, родинного затишку та гармонії зичимо щиро. Будьте коханими і щасливими! Миру в домі, країні та на планеті!