logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОЛЯДУВАЛИ НА РІЗДВО


Опубліковано Пн, 1 Січня 2024 в 11:01


25 грудня 2023 року новорічно-різдвяні віншування від маленьких колядників Запорізького Козацького ліцею та Запорізької гімназії №6 отримували колективи комунального підприємства «Запорізьке міське інвестиційне агентство», Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Запорізького Козацького ліцею.

Різдвяний вертеп подарував господарям багато позитивних емоцій. Колядники співали, бажали міцного здоров’я, миру і злагоди, радості та щастя, а за свої привітання отримали солодощі, подарунки та гроші.

"Наше перше Різдво з Європою! Воно точно ніколи не забудеться: емоційно-схвильоване, але таке щире на щасливі посмішки дітей і дорослих. Завдяки нашим друзям - Запорізькій гімназії №6 діти Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" будуть пам'ятати довго і Різдво, і дружню атмосферу, і попадання в ціль від колаборації двох навчальних закладів на різних берегах славетного Запоріжжя! Безмежно вдячні Сергію Ільченку та Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області за такий теплий прийом наших дітей! З Різдвом!" - з найщирішими та найтеплішими емоціями від Коляди і з подякою усім, хто приймав маленьких колядників та щедро їх обдаровував, написала на своїй сторінці у фейсбуці Ірина Максимова, яскрава представниця батьківського активу Козацького ліцею.

Магія Різдва незабутня! Усіх з прийдешнім Новим роком!

Миру нам! Переможного Миру!