logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОМАНДА "БАЙРАКТАР" КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ - ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ОНЛАЙН-ТУРНІРУ "ВІКТОРИНА ПРО УКРАЇНУ" ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ


Опубліковано Вт, 22 Листопада 2022 в 10:51


   До Дня Гідності та Свободи України Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді було проведено двотижневий онлайн-турнір «Вікторина про Україну».

   Учасниками заходу стали учні 9-х класів 25 загальноосвітніх закладів Запоріжжя та Запорізької області, з-поміж яких і команда «Байрактар» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Склад команди: Швець Олександр (капітан), Мотовілова Аліна та Усольцева Даріна, учні 9-А класу.

   Змагання проходили у ІІІ етапи.

   15 листопада 2022 року відбувся ІІ етап – відбірковий турнір «Один з п'яти», під час якого учасники протягом години дали відповіді на 45 запитань, які стосувалися історії, географії, культури, видатних постатей України.

   21 листопада, у День Гідності та Свободи, у фіналі «Турніру переможців» зустрілися 5 команд: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99, Запорізька гімназія №104, Запорізька гімназія №103, Запорізький академічний ліцей «Вибір» та Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей».

   Запитання змагань стосувалися подій новітньої історії України.

   За результатами турніру найкращими знавцями історії рідної країни і  абсолютними переможцями стала команда «Байрактар» Козацького ліцею. Переможці ще отримають свої винагороди.

   А ми вітаємо чемпіонів! Бажаємо нових звершень!

   Дякуємо вчителю історії Ірині Володимирівні Сауляк за чудову підготовку команди, а педагогам Олені Андріївні Андрєєвій та Олені Євгенівні Усольцевій за організаційний супровід та підтримку.

   З Україною в серці назавжди.