logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОМАНДА ФІЗИКІВ ТА МАТЕМАТИКІВ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" - НАЙКРАЩІ


Опубліковано Вт, 6 Квітня 2021 в 16:46


     Нарешті довгоочікувані результати отримані! Настав час підвести підсумки участі наших ліцеїстів у конкурсі з математики та фізики «Школа ФізТеХу – 2021», який проводився репетиторським центром при фізико-технічному факультеті  ХНУ імені Н.В. Каразіна.

   Загальні враження: дуже цікаві завдання, високий рівень організації та найважливіше – якісний зворотній зв’язок! Це те, чого так не вистачає в багатьох інших інтелектуальних конкурсах та олімпіадах.

   Кожен учасник, незалежно від кількості набраних балів, отримав не тільки сертифікат, а й детально розібрану власну роботу із рекомендаціями щодо покращення рівня знань, адже дуже важливо надати можливість учню проаналізувати свою роботу. Тому щиро дякуємо організаторам конкурсу й безпосередньо тим, хто перевіряв таку кількість робіт і писав рецензії.

   Цього року через карантинні обмеження конкурс проводився виключно в форматі онлайн. Участь в ньому брали не тільки поціновувачі точних наук з усієї України, а й багато юних математиків та фізиків з інших європейських країн, США тощо.

   Всього перевірити свої знання з математики та фізики виявили бажання 78 учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Сертифікати з відмінним результатом отримали такі учні:

  • 5-ті класи: Семененко А., Пономаренко В., Шулякова А., Халіп А., Фролова М.;
  • 6-ті класи: Сурус Т., Тонковська С., Мазнєв М., Голуб В., Туцький М.;
  • 7-мі класи: Щітка Д., Усольцева Д., Кривонос В., Петрова Б.;
  • 8-мі класи:  Фомін М.,  Мартинов Є., Фесенко А.;
  • 10-ті класи: Васильєва У.;
  • 11-ті класи: Мазнєва К.

   Вітаємо переможців! Це дуже гарний результат!

   Дві наші зірочки – Голуб Віталіна (6 клас) та Мазнєва Катерина (11 клас) набрали максимальну кількість балів. Віталіна – з математики, бо завдання для 6-го класу включало тільки задачі з математики, а Катя – і з математики, і з фізики набрала найбільшу кількість балів! Пишаємось вами!

   У наступному році команда математиків та фізиків «Козацького ліцею» обов'язково знов долучиться до цього фізико-математичного свята і, безумовно, покаже ще кращий результат!

   Пишаємося кожним і кожною з вас! Подальших успіхів і нових перемог!