logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОМАНДА КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗДОБУЛА АБСОЛЮТНУ ПЕРЕМОГУ В КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ РАУНДІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ПРОЄКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" З ФУТЗАЛУ


Опубліковано Пт, 22 Березня 2024 в 10:45


19 березня 2024 року на одній з найкращих спортивних арен України – в палаці спорту «Юність» пройшов кваліфікаційний раунд обласного етапу національного проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

Честь та славні спортивні традиції Запорізького Козацького ліцею захищала збірна команда «Їжаки» 2012-2013 р.н.

Опонентами спортсменів у групі Е були збірні команди Січового колегіуму, гімназії №84 і ліцею «Сузір'я» Василівської ОТГ.

У першому наднапруженому матчі команда Козацького ліцею здобула перемогу з рахунком 3:0, друга зустріч закінчилася з рахунком 16:1 на користь «Їжаків», у заключному матчі з футзалістами «Сузір'я» було зафіксовано на табло рахунок 3:1. 

Наш колектив виборов почесне перше місце в групі і отримав право грати в чвертьфіналі змагань у квітні.

Хотілося б відзначити досягнення нападаючого команди нашого освітнього закладу Сили Шевченка, який за три гри забив 12 голів і зараз посідає перше місце в таблиці бомбардирів турніру.   

«Наш рідний ліцей – майданчик для формування креативної, амбіційної, талановитої особистості. Директор Оксана Губіна створила такі умови, в яких комфортно досягати успіху в різних сферах діяльності нашим дітям і викладачам. Від усієї команди дякую за всебічну допомогу і щиру підтримку», – із захопленням і вдячністю прокоментував результати змагань Сергій Філоненко, тренер зіркової козацької команди.

 Щиро вітаємо команду Козацького ліцею, тренера та всю родину нашого ліцею з перемогою. Тільки вперед!