logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОМАНДА ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ - ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНОГО ТУРУ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ПРОЄКТУ ''ДИТЯЧА ЛЕГКА АТЛЕТИКА''

Опубліковано Нд, 4 Липня 2021 в 18:56

Впродовж квітня-червня 2021 року проходив обласний етап Всесвітнього навчального проєкту «Дитяча легка атлетика» у онлайн-форматі. В освітньому турі обласного етапу Проєкту брали участь 16 педагогів та 16 команд закладів загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами).

Високий рівень професійної компетентності стосовно програми Проєкту продемонструвала вчителька фізичної культури Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Макаренко Ольга Миколаївна, яка посіла почесне ІІІ місце у змаганнях.

У фінальному турі обласного етапу Всесвітнього навчального проєкту «Дитяча легка атлетика» команда учнів «Козацького ліцею» здобула перемогу (І місце).

Вітаємо Ольгу Миколаївну та юних ліцеїстів-спортсменів і спортсменок із успішною участю в освітньому та фінальному етапах Проєкту. Бажаємо наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і нових перемог!