logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ЛАУРЕАТ РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ "БЛАГОДІЙНЕ ЗАПОРІЖЖЯ - 2022": "БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ"


Опубліковано Сб, 1 Липня 2023 в 16:29


   27 червня 2023 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася  IV церемонія нагородження лауреатів регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя – 2022».

   Від благодійників Запорізького краю на конкурс «Благодійна Україна – 2022» надійшло 108 заявок. Національна експертна рада визначила 26 лауреатів у 7-ми конкурсних номінаціях.

   Лауреатами у номінації «МІСЦЕВА ДОБРОЧИННІСТЬ» стала Запорізька школа-інтернат «КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» та здобула почесне ІІІ місце в конкурсі.

   Щиро дякуємо національній експертній раді за високу оцінку нашої волонтерської та благодійної діяльності для рідного Запорізького краю.

   Висловлюємо захоплення та вдячність за організацію й проведення урочистої церемонії нагородження на високому рівні благодійній організації «Благодійний Фонд «Карітас Запоріжжя», що є регіональним партнером Асоціації благодійників України, та особисто Юрію Вдовцову.

   Дякуємо нашим учням і випускникам-волонтерам Ігнатченко Камілі, Тарушко Катерині, Осипенку Олександру та Кузіну Олександру за допомогу в проведенні заходу, а Кірченку Олександру Васильовичу – за музичне забезпечення свята.

   Пишаємося кожним членом родини Козацького ліцею, хто займається доброчинністю за покликом душі та серця.

   СПІЛЬНО НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!