logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЮ ВИПУСКНИК ПОДАРУВАВ ГЕНЕРАТОР


Опубліковано Чт, 22 Грудня 2022 в 18:43


   Напередодні Дня Святого Миколая, 16 грудня 2022 року, Запорізький Козацький ліцей зустрічав кур'єра «Нової пошти» з генератором.

   Саме такий щедрий подарунок вирішив зробити для своєї школи наш випускник - Ярослав Маковський та його ІT компанія FlumX, засновником якої він є.

   Через суттєві пошкодження електромереж російськими окупантами майже у половині регіонів України діють аварійні відключення світла.

   З метою забезпечення безперервної роботи освітнього закладу саме генератор допомагає вирішити питання забезпечення його електроенергією.

   Директор, адміністрація, педагоги та здобувачі освіти закладу висловлюють щиру подяку Ярославу та його IT компанії FlumX за фінансування та доставку потужного генератора, що допоможе зробити освітнє середовище в умовах воєнного стану доступним і комфортним.

   Пишаємося такими випускниками, які не тільки словами, а і важливими справами та діями, підтримують і допомагають своїй рідній школі.

   Дорогий Ярославе! Щиро дякуємо тобі! Бажаємо міцного здоров'я, успішної реалізації усіх твоїх задумів та планів, розвитку й процвітання твоїй молодій компанії FlumX.

   Разом до перемоги!