logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

КУПИЛИ АВТО ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


Опубліковано Пн, 22 Січня 2024 в 10:57


16 січня 2024 року у Запорізькій гімназії №6 відбулася урочиста церемонія передачі ключів від автівки представнику 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України для радіоелектронної боротьби з російськими окупантами.

Нагадаємо, що протягом кількох місяців учні та учениці запорізьких шкіл малювали картини зі своїми мріями про Перемогу та Мир. Творчі роботи юних майстрів пензля були виставлені на аукціон і продані.

"Незламні діти незламного міста! Запорізькі школярі об'єдналися та купили авто для ЗСУ!

Щоб наблизити перемогу та зібрати кошти на автомобіль, наші діти малювали і продавали свої роботи на благодійному аукціоні "Діти допомагають ЗСУ". А вже ми - батьки та учителі - стукали у всі двері, щоб влада та бізнес доєдналися до дитячої мрії. І ця мрія стала реальністю: ключі та авто діти передали представнику 81-ї окремої аеромобільної бригади!"  - написала на своїй сторінці у фейсбуці Ірина Максимова, представниця батьківського активу Запорізького Козацького ліцею.

Дякуємо організаторам потужного волонтерсько-благодійного проєкту "З Україною в серці" - педагогам і батькам Запорізької гімназії №6 та команді БФ "Крила захисників України".

Для Козацького ліцею було за честь долучитися до акції і спільними зусиллями зібрати необхідну суму на автомобіль.

Разом ідемо до Перемоги, допомагаючи ЗСУ.

Слава Україні!