logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Ліцеїст став дипломантом конкурсу соціальної реклами "Тобі обирати!"


Опубліковано Пн, 29 Жовтня 2018 в 09:47


   10 жовтня 2018 року у Запорізькому центрі молоді відбулося урочисте нагородження переможців IV обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати», який проводився за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

   Учасники конкурсу – учні, студенти, молоді люди віком від 14 до 35 років. Усього було представлено 60 робіт, автори яких змагалися у таких номінаціях: «Соціальна зовнішня реклама», «Соціальна друкована реклама» та «Соціальна відеореклама».

   Одним із наймолодших учасників творчих змагань був учень 8-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Музикін Михайло, який представив на конкурсі свою відеороботу «Здоровий спосіб життя» і посів почесне ІІІ місце.

   За підсумками журі переможців та призерів у кожній номінації було нагороджено дипломами та спеціальними подарунками (термочашки і футболки).

   Вітаємо Музикіна Михайла та керівника Косман Анастасію Анатоліївну з чудовим результатом! Дякуємо вам за активну життєву позицію і мотивацію у свідомому виборі на користь здоров'я та спорту.