logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЛІЦЕЇСТИ - АКТИВНІ УЧАСНИКИ РОЗВАЖАЛЬНО-НАВЧАЛЬНОЇ КВЕСТ-ГРИ "БЕЗПЕКА. ЗАХИСТ. ПОРЯТУНОК"


Опубліковано Чт, 29 Грудня 2022 в 16:43


   27 грудня 2022 року на базі навчально-тренувального центру «ВОГНИК» відбулася розважально-навчальна квест-гра «Безпека. Захист. Порятунок».

   Захід відбувся за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту.

   Організатори – Обласний центр патріотичного виховання молоді  спільно з громадською організацією «Вогник» міста Запоріжжя.

   Активними учасниками квесту стали учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». Відвідали майстер-класи та пройшли навчання з тем: «Безпечне поводження з вогнепальною зброєю», «Надання першої допомоги», «Збройна та мінна небезпека», «Заходи безпеки при обігріві приміщення», «Дії та заходи безпечної поведінки під час обстрілу», «Профілактика правопорушень під час військового стану», «Основи кібергігієни та запобігання кібершахрайству».

   Молодь мандрувала 8 локаціями: «Домедична підготовка», «Історія Українського війська», «Медичний блок», «Мультимедійний тир», «Вогнева підготовка», «Командна битва», «Малий тир» і «Безпечне поводження зі зброєю».

   Учениця 10-А класу Козацького ліцею Ігнатченко Каміла залюбки поділилася враженнями про захід: «Спочатку працівники ДСНС, національної поліції й кіберполіції  розповіли нам цікаву інформацію, а саме: про мінну небезпеку, інформаційну гігієну, відповідальність за наші вчинки. Після цих мінілекцій розпочалася сама гра. Нас об'єднали у вісім команд, роздали мапи, за допомогою яких ми познайомилися з порядком проходження «станцій» квесту. Всього було вісім локацій. За виконані завдання отримували бали. Переможці визначалися за найбільшою кількістю набраних під час гри балів.

   Найбільше мені сподобалися такі локації: «Домедична підготовка», «Медичний блок», «Безпечне поводження зі зброєю» та «Мультимедійний тир».

   На локації «Домедична підготовка» нам показали, як правильно користуватися турнікетом. Спочатку накладали турнікети одне одному, а потім самостійно собі.

   На зупинці «Медичний блок» збирали аптечки зі всіма необхідними речами для військових, а саме: марлевим і гофрованим кровоспинними бинтами, турнікетом, медичними рукавичками, дезінфікуючим засобом, ножицями атравматичними для розрізання одягу та взуття, термоковдрою, лейкопластирами та маркером.

   На локації «Безпечне поводження зі зброєю» навчалися збирати і розбирати автомати. Для мене це було більш-менш легко, оскільки до цього вже багато разів робила. Військовослужбовці все зрозуміло та чітко пояснювали, тому було надзвичайно цікаво.

   На станції «Мультимедійний тир» ми стріляли лазером з автомата та пістолета. Всі були зосереджені, адже для того, щоб влучити у мішені, треба максимально сконцентруватися.

   Після проходження всіх локацій разом збирали мапу України, яка уособлювала те, що наша сила – в єдності. Завершився захід нагородженням та врученням подарунків на згадку про цю гру.

   В цілому мені все дуже сподобалося, бо знання, які отримали на цьому квесті, можуть знадобитися в будь-який час, особливо в наших реаліях. Ми повинні бути усвідомленими і готовими до всього. Єдність, згуртованість і дисципліна – корінь успіху».

   Дякуємо організаторам за актуальні у наш час і цікаві знання, за високорівневу підготовку та проведення заходу, подарунки, а головне –знання, що рятують життя.