logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЛІЦЕЇСТИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЕСТАФЕТИ ЄДНАННЯ


Опубліковано Пн, 17 Грудня 2018 в 11:01


   1 грудня 1918 року в м. Фастові (Київська обл.) було укладено «Передвступний договір» про злуку між Українською Народною Республікою та Західною Українською Народною Республікою в єдину державу. А 22 січня 2019 року на Софійському майдані в Києві відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в соборну Україну.

   8 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Постанову про проведення в усіх регіонах країни «Всеукраїнської Естафети Єднання» з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України.

   13 грудня 2018 року естафета з Дніпропетровщини перейшла до славного Запорізького краю.

   Урочисте відкриття заходу і створення книги «Соборна Україна» та книги «Соборна Україна очима дітей» проходило на базі «Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей».

   На сторінках книги малювали майбутнє України, яким його уявляють діти, майбутні художники – вихованці Запорізького вищого професійного училища.

   Вокальна студія «Шанс» «Січового колегіуму» заряджала енергією добра і патріотизму всіх учасників естафети.

   Творчий колектив учнів «Козацького ліцею» і «Січового колегіуму» готували спеціальні подарунки та гостинці для передачі «Естафети Єднання» разом із символічною книгою «Соборна Україна очима дітей» наступному регіону – Херсонській області.