logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ В ЗАПОРІЗЬКОМУ КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ


Опубліковано Пт, 9 Грудня 2022 в 14:14


   7 грудня 2022 року Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» зустрічала та приймала міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, який завітав до Запорізького краю у межах робочої поїздки.

   На базі нашого закладу відбулося засідання на чолі з очільником Міністерства освіти і науки України, під час якого обговорювали освітній процес області в умовах воєнного стану.

   Директорка ліцею Оксана Губіна показала заклад освіти та розказала про організацію дистанційного навчання. Також оглянули обладнані укриття в корпусах-гуртожитках.

   Після наради Сергій Шкарлет разом із Олександром Старухом, начальником Запорізької обласної військової адміністрації, представниками Запорізької міської ради, ДСНС, Нацполіції, Департаментів освіти і науки ЗОВА та міськради відправилися до інших освітніх закладів Запоріжжя.

   «Нині у школі-інтернаті здобувають освіту понад 400 учнів. Заклад надає освітні послуги обдарованим дітям (здебільшого тим, що проживають у сільській місцевості), виховує свідому національно-патріотичну еліту, спрямовує роботу на відродження історії та національних традицій України, – відзначив у своєму телеграм-каналі міністр, а також додав: – Попри активні бойові дії, освітяни Запоріжжя не дають російському агресорові зупинити освітній процес, а продовжують навчати українських дітей. Бо ж козацькому роду нема переводу!

   Тримаймося!

   Ми – сильні!

   Ми – Україна!»

   Досить зворушливе послання Сергій Шкарлет залишив на дошці в одному з навчальних кабінетів нашого храму науки:

«Дорогі друзі!

Перемоги! Миру!

З повагою до Вас!

С. Шкарлет»

   Для нас за честь приймати у стінах Козацького ліцею таких поважних гостей.

   Разом тримаємо освітній фронт.

   До Перемоги!